magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

19 sty 2012, 19:42

wychodze na rozmowe o prace
jak tam rozmowa???

no i tak bylismy u genetyka ,kariotyp prawidłowy tak jak nam kobieta mówiła i robili mu jeszzce badanie DNAw kierunku tej choroby o której wam pisałam i tez wynik wyszedł prawidłowy uffff jak siew cieszę bardzo zawsze to m :ico_sorki: niejsze szanse na chorobę :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale ze względu ze kilka objawów u niego pasuje do tej choroby a głownie refluks i ta buziulka drobna to profesor postanowił zbadac naszą i jego krew w Warszawie :ico_sorki: :ico_sorki: jak wczesniej tam go zakwalifikują tzn .na podstawie wygladu pysiaka i tych objawów i on nawet mu zdjęcie robił buziuki :ico_szoking: bo badania są bardzo drogie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale na tą chwile badania sa dobre i bardzo sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

19 sty 2012, 23:23

hej :) Ostatnio nie mam czasu zaglądać, bo Miki dostał jakiegoś ataku energii (a myślałam że jest żwawy ale teraz to torpeda) :ico_haha_01: łazi cały czas, włazi na stół (znaczy na razie się podciąga..), włazi do szaf i robi porządki :ico_haha_01
piekne kolczyki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie takie zajecie odstresowuje??
dziekuję :) Oj tak, wieczorkiem jak sobie usiądę to mnie nie ma dla nikogo :P

ech.. miki wył.. ostatnio znowu budzi się często w nocy :ico_noniewiem: ale widzę już dwójki nisko, także mam nadzieję, że to się skończy, bo takie niespanie potem daje o sobie znać :ico_olaboga:

baraqada, super Malutka :ico_brawa_01:

magda1614, no to super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, i jak rozmowa?? :)
ja nie moge chodzic bo zaraz cos sie dzieje z uszami juz dwa razy przekuwałam i nosilam rozne i zadnych nie moge
moze uczulenie? nikiel albo coś?? a złoto/srebro?? bo mi ropieją po takich niklowych właśnie ;)

Aniaaa, ślicznie Martynka chodzi, ajaj :ico_brawa_01:
to chyba coś w tym jest, bo u manie tak samo, buzi się, płacze, i tylko jak go na rękach lulam to mu dobrze... ale ja nie mam siły bo to trzeba stać z nim i go fest bujać na boki :ico_zly: normalnie dziś wyszłam z siebie, dobrze, że K. ma urlop teraz i mi w nocy pomaga z nim...
no te nocki są straszne :ico_szoking: a potem jeszcze cały dzień bieganie i tylko "nie wolno", "zostaw", "nie wchodź tam".. aaaaaaaaaa :ico_olaboga:
Teraz się wzięłam za robienie kartek okolicznościowych
oooo, pochwal się :)

wracam do kolczyków, bo wypiłam kawkę za późno i teraz nie chce mi się spać :ico_wstydzioch:

spokojnej nocki :516:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 sty 2012, 23:40

Ale na tą chwile badania sa dobre i bardzo sie cieszę
no to super :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

rozmowa dobrze a nawet bardzo dobrze chociaz na 90%jestem pewna ze nie dostane tej pracy.Natomiast dumna jestem z siebie bo bardzo ladnie odpowiadalam naprawde nic nie mam sobie do zarzucenia ale odnioslam wrazenie ze szukaja kogos bardziej papierkowo-biurowego niz takiego jak ja z medycznym/stomatologia wyksztalceniem.
Zreszta pozyjemy zobaczymy... :ico_noniewiem:
Zastanawiam sie tez co zrobic gdyby jutro ta agencja ze srodowej rozmowy o prace zadzwonila...ja bym chyba byla na tak ...ale juz "front rodzinny "na czele z moja ciotka ze powinnam odrzucic ...bo u nich w firmie to zle patrza na takich co to krotko gdzies pracuja....na zasadzie ze bym wziela ta prace i dlaej szukala w szpitalu i syuzbko sie zwolnila :ico_puknij:
ale na logike jesli bym przyjela ta prace to mialabym totalnie papierkowe doswiadczenie do wpisania w CV a poza tym gdyby szpital sie do mnie zglosil to chyba im to nie przeszkadza...takze zla jestem na matke i ciotke ze znow mi sie wp****aja w zycie.... :ico_zly:
ten paskudny zawod pielegniarki dentystycznej tez przez moja matke... :ico_zly: ja chcialam sie uczyc na kosmetyczke/masazyste...a ona z wyrzutem do mnie "co ja kolezankom w pracy powiem ze moja corka jest jakas zwykla kosmetyczka???!!!"
ach wsciekla jestem ...za kazdym razem jak mi sie w zycie mieszaja zawsze jakas heca wychodzi....
taka jak z tym domem ktory prawie kupily mi za plecami :ico_zly:

przepraszam ale zebralo mi sie na gorzkie zale :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 19-01-2012, 22:43 ]
A Szymcio nieznosny , M. na nocke juz druga pracuje...nerwy mam na wykonczeniu....

[ Dodano: 19-01-2012, 22:46 ]
Sorry ze tak o sobie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

19 sty 2012, 23:59

na 90%jestem pewna ze nie dostane tej pracy
a czego tak myslisz a moze akurat :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja mam kolejny dzien lenia :ico_sorki: :ico_sorki: ale jutro moze cos zrobie porócz codzinnych obwiazków

i zła jestm bo mały ulał wieczorem a ja na niego troszke nakrzyczałam tzn bardziej głosniej mówiłam a on bidulek sie poplakał bo chcial spac a nie jesc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ja chcialam zeby zjadł i tak sie skonczyło i to preze mnie taknaprawdę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ide spac dziś godzine wczeniej to moze sie wyspie w koncu
dobrej nocki

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 sty 2012, 00:58

po lewej ja po prawej miki

Obrazek

jak pokazałam moje zdjęcie teściowej to ona do mnie, że co ja jej daje, przeciez to zdjecie Mikołaja :D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 sty 2012, 01:38

po lewej ja po prawej miki
niesamowite :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: niedaleko pada jablko od jabloni :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 sty 2012, 10:51

Inuno, kurde identyczni jestescie :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2012, 11:27

Witajcie :-)

Inuno, normalnie aż trudno uwierzyć :ico_szoking: :ico_szoking: jesteście identyczni :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D

magda1614, cieszę się bardzo,że wyniki wyszły dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, a czemu od razu piszesz,że nie dostaniesz tej pracy ?? Ja wierzę,że jednak ją dostaniesz :-D :-D a mamy i ciotki nie słuchaj :ico_nienie: Ty wiesz lepiej co dla Ciebie najlepsze :-)

NowaSejana, super,że nóżki Marcelinki już są zdrowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a będzie musiała mieć jakieś specjalne buciki czy już nie potrzeba ?

ewelcia1245, Oksanka śliczna i jakie ma kiteczki fajne :ico_haha_01: :ico_haha_01: Martynka też wcześniej tylko za rączki by chciała chodzić i już nawet Karolinkę zatrudniłam do tego,bo mi plecy nawalały :ico_noniewiem: ale już nie chce za raczki tylko sama po domu zasuwa :-D

Dobrusia, współczuję takiego dnia :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel: Fajna focia Witusia na śnieżku :-D

baraqada, ślicznie Ala sobie stoi :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga216, super zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas było bardzo dużo śniegu ale niestety wczoraj lał deszcz i już powoli zaczęła się ciapa,a w nocy było na plusie i teraz też słoneczko świeci i już mało co śniegu zostało :ico_noniewiem: sama ciapa :ico_noniewiem:

Wczoraj nam wrócił aparat z serwisu ale kuźwa napisali,że jest sprawny i nic się nie dzieje :ico_zly: :ico_zly: i że napewno to nasza wina,bo używamy baterii albo akumulatorków używanych albo starych... :ico_zly: :ico_zly: tylko,że zawsze kupuje nowe i nie zrobię więcej niż 5 zdjęć na nich,bo zaraz się aparat wyłącza i pisze,żeby baterie wymienić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No ale spróbuje nagrać jakiś nowy filmek,bo Martynka już normalnie prawie biega po całym domu w tą i z powrotem :ico_haha_01: raczkuje tylko jak naprawdę szybko chce się gdzieś dostać :ico_haha_01:

No nic, uciekam,bo muszę wyprać cała pościel Martynki, prześcieradło, piżamkę i misia,bo zrobiła taką kupę,że wszystkimi możliwymi bokami wyszła i całe łóżeczko w kupie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 sty 2012, 11:34

hej :)

Dobrusia ojj to taki nie ciekawy dzień miałaś :ico_sorki:

baraqada śliczne zdjecia,jakie ma tez wloski dlugie :-D powodzenia w Twojej dzialalnosci :ico_brawa_01:

magda1614, :ico_brawa_01: :-D super! :) dobrze że wszystko wporzadku :-)

Inuno, :ico_szoking: jakie podobieństwo :):)
A co do kolczyków to próbowałam i takie i takie :ico_sorki:

tabogucka, może bedzie akurat dobrze może zadzwonia... :ico_sorki:
Ehhh no tak to jest Twoja mama źle zrobiła i jak tak mozna zwracac uwage na kolezanki z pracy ,ale sa tez takie szkolenia na kosmetyczke zawsze latwiej w tym zawodzie jest.

Powiem Wam ze ja mam dobrze z tym spaniem małej spi mi cala noc raz sie budzi raz nie na jedzenie,chodzi teraz pozniej spac ale to nic mi to nie przeszkadza...A jak Wy piszecie że nie mozecie spac to musicie byc zmeczone :ico_sorki:
Ja narzekam że czasem mała dokucza ale nie mam co narzekać...
Wychodza jej zeby a ona nic nie placze nawet.

[ Dodano: 20-01-2012, 10:38 ]
Aniaaa, u nas tez sniegu prawie nie ma odwilż wczoraj byla taka chlapa :ico_noniewiem:

ide na kawke :ico_kawa: :) chyba sie od niej uzależniałam codziennie musze bo bez tego nie funkcjonuje :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 sty 2012, 12:37

ide na kawke :ico_kawa: :) chyba sie od niej uzależniałam codziennie musze bo bez tego nie funkcjonuje :-D
ja chyba tez kiedys tak nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja dzis muszę sie pochwalic w koncu w sypialni zdjecia powiesiłam na scianę bo nic na tych scianach nie ma takie smutne ale teraz są fotki naszych chłopaków i oczywiscie pranko sie pierze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moze cos jeszcze mi uda sie zrobic po poludniu jak skrzacik zasnie :-D
zrobiła taką kupę,że wszystkimi możliwymi bokami wyszła i całe łóżeczko w kupie :ico_olaboga:
_________________
o matko to niezle przymusowe pranko haha a co ona takiego je za taka kupa :-D :-D :-D :-D
jesteście identyczni :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D
no własnie oj synek mamusi :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość