Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 cze 2008, 17:09

Witam dziewczynki :-)
Iwciu - wiem nawaliłam ale nie miałam kiedy i jak bo mąż mi coś mówił że musi wgrać program żebym mogła pomniejszyć fotki a niestety moja mężosia gosposia :ico_oczko: nie miała czasu wiesz obsługuje raz mnie raz Niki :-D pozatym wczoraj popołudnie i wieczór spędziłam na działce na lezaczku a dziś byłam w podróży jak tylko będe miała program to wyśle obiecuje
A dla Bartusia z okazji 10 wszystkiego naj naj naj :ico_prezent:

Kasiulka - jak znajdzie mąż babe to daj namiary to jej nastukam babol wstrętny :wpale:

Asia - a ja tam bym się cieszyła choć troche bo u mnie jest tak ze moi rodzice to murem stają za moim Marcinkiem a niestety równowgi w przyrodzie nie ma bo teście za mną wcale :zly: ale rozumiem Cię doskonale bo sama nie lubie jak moja mama ocenia coś co mogłaby sobie odpuścić :ico_noniewiem: puszczaj mimo uszu ty najlepiej wiesz jaki jest twój ślubny i kochasz go bez względu na zdanie rodziców - to najważniejsze a mama z zięciem ślubu nie brała :ico_oczko:

Maritta, - z nieba :?: a skrzydełka ma bo mi podobno mój trafił się jak ślepej kurze ziarno :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mery, - a jakieś leki czy diete stosujesz u Kornelka ? Co to za wirus my jak podobnego mieliśmy to przez trzy dni :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-06, 17:27 ]
Wiecie co Nikola nie miała okazji zobaczyć z bliska pociągu a dziś spacerowaliśmy obok przejazdu kolejowego i przypatrywaliśmy sie z nią lokomotywie która powolutku ruszała ze zwrotnicy i maszynista zauważyl że obserwójemy i zagwizdał lokomotywa kilka razy i pomachał niuni - teraz chodzi i mówi ciu.. ciu... i macha zadowolona widac są jescze zdarzają się ludzie życzliwi bezinteresownie - obcy facet a sprawił frajde dziecku :-)

[ Dodano: 2008-06-06, 17:58 ]
Jak znajdziecie czas to prosze zagłosujcie na nasz projekt - z góry dziękuje

http://www.lecawkulki.pl/galeria.php?t=40821

[ Dodano: 2008-06-07, 11:39 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co tu dziś nikogo nie było :632:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 cze 2008, 13:14

przybywamy życzyć udanego weekendu :ico_oczko: DO NAPISANIA

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 cze 2008, 20:19

hejka dziołchy
ja znowu odleciałam, ale wybaczcie miałam bardzo pracowity czas w pracy, bo szykowałam podwyżki więc wybaczcie
dzięki za komplementy dla mego syna Jana :-D
nie czytałam jeszcze co tam u Was, ale widziałam akcję Kasiulki z babsztylem, Kasiulka wiesz, że ja chętnie pindzie przyłożę, jakby co to daj sygnała i już lecę
Anetka ale masz śliczne zdjęcie w opisie i Asieńka widzę też zmieniła

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

08 cze 2008, 00:23

Riterciu... Jasiowe zdjęcie :-) takie profesjonalne cio?? do paszportu?? fajne :-D

ja piję winko - szuuumi mi w głowie - wiecie, tylko tego mi czasami brakowało podczas mojej dwuletniej ciąży :-D hehe no i fajków :-/ ale o nich nie myślałam w ogóle :-)

Karola_GD - będzie miała syneczka drugiego - sądząc po opisie na gg :-D gratulejszyn, mój Bartek pewnie chciałby móc taki opis walnąć przy trzecim dzidziusiu :-) - w 2010 zaczynamy starania :-P ja tam mogłabym wkrótce, ale Bartuś mój jak to ujął "chce mnie jeszcze mieć dla siebie" - egoista :ico_oczko:

Asia - opisik na gg wiele znaczący :-D " :ico_oczko: "

bredzę co??

dobranoc :-D

p.s. dziś wchodzi Lilcia z nami do sklepu i stoi manekin, Lila - "dzień dobly", pani stojąca w sklepie pyta czy ma dwa latka, ja mówię, że 20 mies. - była zaskoczona, że dziecko mówi wchodząc dzień dobry :-D hihi, pani zaczęła pytać, jak masz na imię - Lila: "tata", ja mówię oj chyba nie tata, ona "lija", potem pytam, kto to pokazując na Różę - Lilcia "to Guzia" - jest śmieszka taka - mówię do niej "no no no co teraz panna" i ta powtarza :-D jest słodka, jedziemy autem to mówi: "drzewa, ptaszek, gołąb, samolot, mamooooo, tatooo, o Guzia" :-D wieczorem mówi co będzie robiła (po kąpieli), kaszka, baja i spać - jak zamykam książkę to gada: koniec, dobanoć :-D no zabawna...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2008, 09:38

Witam

Maritko ja tez wczoraj popijałam winko, szumiało tez nieźle, a opis na gg, no hmmm :ico_oczko:
Ale Ci się Lilcia rozgadała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-08, 09:40 ]
Acha za 3 dni moje dziecko :ico_smiechbig: ma studniówkę

Życze Wam miłej nd, zajrzę pewnie jutro, a może wieczorkiem zobaczę. Całuski for all

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

08 cze 2008, 12:04

Hej, no niestety nici z upragnionej coreczki, ale co tam, do 3 razy sztuka :ico_oczko:
A tymczasem pewnie Bart sie bardziej ucieszy z braciszka - Kubusia :ico_haha_02:
Jestesmy dokladnie na polmetku, wczoraj mialam usg polowkowe, z Kubusiem wszystko ok, wazy 377 gram, duzy prawda?

Maritka, dzieki za gratki.

Trzymam w takim razie kciuki, zeby u Kasiuli byla corcia. Kasia, a ta babe, to bym chetnie opieprzyla na Twoim miejscu, wcale sie jej nie tlumaczac, bo po co...Nie przejmuj sie takimi wariatkami, bo teraz nie wolna Ci sie denerwowa!!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 cze 2008, 21:21

KarolaGD_30, gratuluję Kubusia, czyli dziewczynka będzie następna :-D
oglądacie mecz?????
Marittka ale ta Twoja Lilunia musi być cudowna i bardzo dużo mówi :ico_brawa_01: a fotka faktycznie do paszportu :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 cze 2008, 23:24

Ja oglądałam Riterko :ico_olaboga: Niestety, nawet zawodowy strój Jaśka nam nie pomógł :ico_oczko: Szkoda.... :ico_placzek:

Karola, gratuluję Kubusia i czekamy na nowego kolegę :-D

Maritka, no to niezła gaduła się zapowiada w domu :ico_haha_01:

Uciekam bo strasznie mnie to napięcie na meczu wymęczyło :-)
kolorowych snów dla wszystkich.

[ Dodano: 2008-06-09, 09:00 ]
Widzę, że wszyscy jeszcze śpią :ico_oczko: :-D

Wpadłam życzyć miłego dnia bo pogoda śliczna i pewnie zaraz wybieracie się z maluchami w trasę :-D Ja niestety, już w pracy ale dziś jadę do Bielska służbowo, więc zaraz się zbieram.

Kasiula, mąż znalazł tego potwornego babsztyla? Nie przejmuj się idiotami, zawsze są i będą a szkoda tylko na nich "prądu" ... jak ja to nazywam :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 cze 2008, 09:30

witam

Karolcia gratuluję drugi synuś :-) masz rację do trzech razy sztuka :ico_oczko:

Mecz hmmm, co prawda nie wierzyłam że Polacy moga wyrgać z Niemcami, mnie cieszy, że Kubica wygrał wyścig :ico_brawa_01:

Moja mądra mama kupiła Wiki lalkę Barbie "A bo ona się już ładnie bawi lalkami" No pięknie się bawi, trzyma lalkę za włosy, zaczyna kręcić jak lassem i lalka potem leci przez cały pokój :-D No może teraz tak się bawi, ja w każdym razie inaczej się bawiłam :ico_oczko:

Kurde chyba zacznę faktycznie uczyć Wiki tak z marszu z tym nocnikiem, bo w koło same zdolne dzieci :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-09, 09:31 ]
AAAA Riterko fotki cudna Jasia, chyba zaczyna być podobny do taty cio? :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-09, 10:56 ]
Może wam się przyda, fajnie mamy piszą i są różne zdania co mi się podoba :-) http://park.antygen.pl/3_1822_0.html

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 cze 2008, 11:51

Witam :-) Przyjechałam wczoraj z rodzicami do domu, bo bratowa odprawiała synusiowi 2-gie urodzinki :ico_brawa_01: ale było dzieci :-D Pyszny tort czekoladowo wisniowy :ico_haha_02: Byłam u mamy pogoda była ale nietaka jak dzis od rana :-) troche popadało, ale mimo to było super w środe jade znowu :-D Mama została u mnie i dzis od rana lata to po lekarzach to pozałatwiac sprawy a ja gotuje obiad :-) Karola gratulacje, ja to bym wszystko teraz dała żeby był chłopak, ale chyba na trzecie sie niezdecyduje :-) Dla Bartusia spuznione ale szczere zyczenia urodzinowe :ico_prezent: Kasiulko współczucia mieć takie sąsiadki :ico_olaboga: mnie też wkurzaja takie stare lampucery :ico_zly: Na szczęscie mnie jeszcze nie spotkało cos takiego ale jak by która kiedys tak do mnie sie odezwała to bym chyba wyszła z siebie :ico_zly: wogóle jak bym widziała że jakaś baba komuś innemu tak wykrzykuje to bym się wtrąciła :ico_olaboga: Asiu moja właśnie porozebierała sie i biega na golasa niechce pampersa założyć, i teraz mam dobry preteks zeby ja wysadzać co chwilke na nocniki. Ale byłam u kuzynki co ma córcie 4 dni młodszą od mojej i się zaliła że już tak fajnie jej wołała i sisi i kupke a teraz znowu przestała :ico_olaboga: i niechce siadać na nocnik :-) Riterko ale masz przystojniaka super fotka. Mój mąż wczoraj wieczoram dzwonił że był we hiszpanii i tam 37 stopni w cieniu :ico_szoking: a w czoraj wieczorem w Portugali o 19 godz. 28 stopni i słońce wysoko i ciepło własnie szedł na mecz a potem mówi że się wypluska w takim super basenie hotelowym :ico_olaboga: ale on mnie denerwóje a ja tu się użeram z dziewczynami Martyna jest taka nieznośna albo beczy za tatą albo pyskuje :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość