Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 10:50

dziekuje milutka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 cze 2009, 11:09

Witam

u nas nocka ok, ale maly wstal po 6 z takim placzem, ze nie wiedzialam oco chodzi, zrobilam mu herbatkle wypil, wyszam a on znow w ryk, poszlam, glaskalam dlaje beczy, wzielam na rece dalej to samo, pobieglam zrobic mleczko, wyoil tylko 70 ml i dalej plakal, posmarowalam dziaselka, uspokoil sie, ale tez co rusz poplakiwal, usnal, odlozylam do lozeczka bylo kolo 7.30 slysze znow poplakuje, ale zraz cicho, wstal jakos po 8 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Slyszalsycie, ze Jackson zmarl :ico_szoking:

Agusia1982, tak ja robilam ta zupke z przepisu, ale wydaje mi sie, ze maly jej nie chcial jesc, bo zrobilam taka normalna rzadka jak my jemy i moze troche za kwasna byla :ico_noniewiem:

Glosiki oddam pozniej bo na razie jeszcze nie moge :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 cze 2009, 21:26

witam!

Pati ja jutro gotuje ogórkową zobaczymy jaka wyjdzie i czy małemu zasmakuje :-D a jakie dałaś ogórki kiszone czy te małosolne ? bo ja pytałam babki w sklepie to powiedziała że z tych małosolnych się zupy nie robi i teraz nie wiem :ico_noniewiem: kupiłam kiszone ale to jeszcze stare :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2009, 22:24

no i znowu weekendowa cisza....

Pati85, bidny przez te zabki pewnie spac nie moze :ico_olaboga: oby mu wreszcie wyszly :ico_sorki:

Agusia1982, pewnie kiszone ale te stare sa takie mocno kiszone wiec nie wiem czy nie za mocne dla bobasow :ico_noniewiem:

sarenka, pocwiczylam troszke za Ciebie :ico_haha_01: jutro tez ide na rano to zrobie za Ciebie kilka brzuszkow :ico_oczko: a Ty wstaniesz w niedziele i pobiegasz za mnie godzinke :ico_haha_01:

My po wizycie u znajomych...jutro jada do PL a ja musze sie zajac ich krolikami-maja ich 3 :ico_szoking: mam nadzieje ze mi nie pouciekaja :ico_haha_01:
w piatek za tydzien przychodzi do mnie srodowiskawa zrobic Igolinie bilans 9 miesieczny i wlasnie dzwonila dzis sie umowic kiedy mi pasuje i prosila mnie zebym zadzwonila do takiej jednej polskiej dziewczyny ktorej 2 tyg temu urodzil sie synek bo polozne nie moga sie z nia dogadac po angielsku :ico_noniewiem: a ona nie umie sie zajac dzieckiem :ico_noniewiem: wiec zadzwonilam....
ale dziewczyna jakas dziwna wiecie z takich jakis milczacych i dzinych....
ja dzwonie mowie czesc tratatatatat od kogo mam numek jak mam na imie wiecie....a ona tylko tak tak wiec sie pytam czy moze ma jakies pytania,moze chce zebym jej w czyms pomogla a ona ze nie :ico_szoking: no to sie pytam czy z karmieniem daje sobie rade a ona do mnie ze robi tak jak pisalo na internecie karmi raz butelka raz piersia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: w tym momencie mi szczeka opadla do ziemi i zaniemowilam :ico_noniewiem: powtorzylam jeszcze raz ze jakby cos chciala to to jest moj nr i koniec :ico_noniewiem:
zal mi laski bo przez telefon brzmiala jak ciezko zagubiona-a wiecie jak to jest na poczatku z bejbikami-szczegolnie jak sie jest w obcym kraju -a ta laska jeszcze nie zna jezyka :ico_olaboga: =chcialam jej pomoc dla mnie to nie problem podjachac do niej ...ale skoro nie chce pomocy to zmuszac jej nie moge...
moze sie jeszcze odezwie...

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 22:24

Pati--cholerne zybki.Oby zdisiejsza nocka byla lepsza.U nas nocki tez koszmarne,kreci sie jak kurczak na roznie :ico_olaboga:
marta--i jak po silce??co dzis cwiczylas?

Zycze kolorowych snow,,papa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2009, 22:31

marta--i jak po silce??co dzis cwiczylas?
ja standardzik bieganie,brzuch,nogi i klata :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 22:38

marta--ciesze sie ze pocwiczylas za mnie :-D Ja mialam isc tez ale moj maz przekabacil mnie na spacer,przy okazji pochlonelismy cala tabliczke czekolady kokosowej i zagryzlismy ciastem Browny-- :ico_zly: :ico_zly: a brzuch rosnie.

Jutro zaplanowalam ze ide na silke,dlatego tez mezulo wstaje po nocce juz o 12godzinie zebym ja mogla sobie pocwiczyc bo fitness tylko do 14godz.

Rozumiem ze cwiczysz tez na urzadzeniach??
A ta dziewcznya napradwe jakas niemrawa.Moze ja wszystko przerasta.Dziecko do tego jeszcze ludzie,,zwlaszcza kiedy nie zna jezyka.A ty umiesz perfekcyjnie??
Ciezko jest zyc w obcym kraju jesli sie nikogo nie rozumie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2009, 22:48

Rozumiem ze cwiczysz tez na urzadzeniach??
czesciowo-najwiecej ,,klate,, brzuch tylko na laweczkach
.A ty umiesz perfekcyjnie??
co ty do perfekcji to jeszce brakuje ( pisownia i grzmatyka :ico_olaboga: ) ale jesli chodzi o mowe czy rozumienie to nie mam problemow wiec ta polozna pomyslala pewnie ze moze jaj jakos pomoge...no ale nic na sile :ico_noniewiem:
Ciezko jest zyc w obcym kraju jesli sie nikogo nie rozumie
no na bank-ja na serio chcialam jej pomoc taka jestem dobroczynna :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo mi bylo ciezko :ico_noniewiem: ale ja wszystko robilam sama...a ta polozna mi mkowila ze tam wogole takoe chocki klocki ze maz chodzi na nocki wraca i sie dzieckiem zajmuje bo ona nie umie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wiecie moze ma jakas depreche -przeroslo ja a nie wie jal o tym poloznej powiedziec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 22:57

To ja juz ide lulu bo usne sama przy baby radiu:-)
Dobranoc Martus i oczywiscie wszystkie kobitki ktore jeszcze nie spia:-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2009, 23:34

sarenka, dobranoc ja jeszcze troche posiedze i tez lece :ico_spanko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość