Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sty 2010, 13:37

madziu a czym sie smarujesz na rozstępy?
mi z Jagą ani jeden nie wyszedł do dnia...porodu :ico_noniewiem: przy parciu dopiero mi powychdoziło kilka, ale dzis sa w sumie niewidoczne. Teraz mam jeden koło pępka, pewnie dlatego, ze brzucholek szpiczasty mi się robi a z jagą miałam po boczkach bardziej :-)
osobiscie polecam z vichy krem - jest bardzo skuteczny, ale drogi, uzywałam z Jagą. ja teraz używam gerbera i też nie narzekam :-)

[ Dodano: 2010-01-18, 12:37 ]
mama dzwoniła, ze odbierze Jagodę z przedszkola to przynajmniej spokojnie obaidek zrobię i dosprzątam :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 sty 2010, 13:40

a nie traktują cię bardziej ulgowo? U nas jak był egzamin to goście pytali czy nie ma Pani w odmiennym stanie :) Jeżeli była to od razu dostawała 5 Kiedyś był przypadek że dziewczyna się zestresowała i zaczęła rodzić
no nie wiem jak to będzie na egzaminach,ale nie nastawiam się na ulgowe traktowanie.Promotorka idzie mi na rękę i kontaktujemy się mailowo,nie muszę jeździć na seminaria.W sobotę jeden doktorek dał mi zaliczenia wcześniej,bo spytałam czy jest taka możliwość i się zgodził,a nawet zapytał kiedy rodzę i życzył powodzenia.Na angielski też nie chodzę,bo babka wyrozumiała.Wczoraj miałam 2 zaliczenia i jedno dobrze mi poszło,bo napiszałam na 4,5 pytania,a było 5,więc zaliczę napewno,ale to drugie nie poszło mi dobrze,bo facet pytania takie straszne dał,że szok :ico_szoking: po zajęciach poprosiłam go żeby mi zerknął w pracę i powiedział,że niestety nie może mi zaliczyć i mam w sobotę przyjechać i poprawić.Mógł być bardziej wyrozumiały,no ale trudno i na dodatek jego żona też biega z wielkim brzuchem,bo drugiego dziecka się spodziewają.Jakoś to muszę przetrwać.

[ Dodano: 2010-01-18, 12:42 ]
madzia mnie masa rozstępów w pierwszej ciąży wyszła pomimo stosowania kremu :ico_zly: teraz już nie przybył ani jeden i niech tak zostanie,a brzucho napięte i swędzi skóra.

[ Dodano: 2010-01-18, 12:48 ]
polecają też Mustelę,ale cenę też ma wysoką

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

18 sty 2010, 13:51

eve.ok, smarowałam i oliwkami, i kremem perfekta mama, i oliwa z oliwek, i vichy no i nic nie pomogło :( wczoraj mąż zrobił zdjęcie brzuszka chciałam wam pokazać ale te rozstępy nie zachęcają do oglądania

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 14:13

Witajcie babulce kochane
w nocy dostałam @,Michał strasznie się zdołował,zamówiłam w aptece testy ovu,może one nam dopomogą.z kalendarzyka wychodzi,że na urodziny M będę płodna jak króliczek to może wtedy nam się uda ?

MADZIU polecam na rozstępy krem no-scar.co prawda jest polecany na blizny pooperacyjne,ale rozstępy to nic innego jak blizny właśnie.na mojej buzi nie widać już ani jednej blizny a używałam tego kremu tylko pół roku

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

18 sty 2010, 14:21

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2010-01-18, 13:25 ]
tak nasz brzuszek wygląda:D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 14:27

Madziu,rozstępy takie też miałam (na udach i plecach) brzuch został mi oszczędzony
polecam ten krem,tylko na rezultaty musisz czekać...

mimo tych bruzd brzuszek ładny :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 sty 2010, 14:43

ja mam ziajkę i póki co żadnego czerwonego śladu! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sty 2010, 14:44

herbaciana co za wredota ta @ :ico_zly: gosh....a powiedz - bo chyba pytałam i przeoczyłam odp - Ty robiłas jakies badania po osttaniej stracie?
co do króliczkowania - to już Wam zazdroszczę, bo ja mało zgrabnam teraz aczkolwiek sie staram jak mogę :-D

co do rozstępów to z tego co wiem na istniejące poza mustelą, która jest linią dla kobiet cieżarnych i ma serum na istniejace rozstępy - ok. 130 zł za małe 50 ml opakowanie, ale ponoć skuteczne, to innych nie mozna w ciąży stosowac i na ogół kobiety czekają do czasu po porodzie. madziu moja siostra miała podobne rozstępy tylko mniej na udach i intesywnie smarowała po porodzie, jakos zbladły, tearz są mniej widoczne. Ja myślę, ze to zalezy od predyspozycji genetycznych i czasami kremami niewiele da sie zdziałać bo skróa jest skórą - każda ma swoją unikalna strukturę. Bo mi np. nawet te rozstępy co po jadze zostały są widoczne z odległosci...moze 10 cm, nie dalej i takie maleńkie, na długość max. 1 cm, jest ich kilka, w sumie tylko ja wiem, ze są, ale mojego męza ssiostrzenica młdoziutka, figurka jak marzenie i to od zawsze, żadna ciaża, żadne przytycie nigdy a rozstępy ma nie wiedzieć od czego chociaż sport też dosć intensywnie uprawia :ico_noniewiem: grunt to maleństwo zdrowe - reszte się przebrnie i przewalczy :ico_brawa_01:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 14:53

Eve po Jasiu robiłam.teraz czekam na miejsce na drugie badania genetyczne,bo pierwsze z kariotypu prawidłowe,a teraz tylko ja będę miała rozszerzone.
poza tym czekam na ginka i kolejny raz będę miała robione z M hormonki,dodatkowo M spermogram kolejny(po 3 m-cach brania dragów trzeba kontrole zrobić) ale to na początku lutego

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sty 2010, 14:56

gosh... :ico_zly: ale wy z płodnoscią to raczej problemów nie macie, wiec na pewno pod tym względem wszytsko jest ok :-) gosh....tak bym chciała za najpóźniej rok zobaczyć Twojego/Twoją ksieżniczkę/księcia małego w ramionach szczęśliwych rodziców :ico_sorki: tak sie wam to należy, ze cholerka aż złosć bierze czasem :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość