karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 kwie 2012, 07:09

sensibel, w ciąży to normalne,że częściej infekcje się łapie :ico_oczko: mnie też w ciąży non stop coś tam swędzioliło :-D :-D :-D

te obklejanie pudełek to dobry pomysł :-D z chęcią moim też dałabym takie zadanie,tylko średnia córka zjada wszystko co lepkie :ico_haha_01

Ja z Oliwią byłam wczoraj u A. a do starszaków przyszedł tata,Chwilkę odpoczęłam od krzyków i kłótni moich łobuzów :-D
Wieczorkiem jak młode spały włączyliśmy sobie film ,ale chyba z 10 minut obejżeliśmy bo nam sie przysnęło :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2012, 10:24

Nam za to wczoraj wpadły urodziny brata M. Zadzwoniliśmy o 19.00 z życzeniami a on na to , żebyśmy wpadli na torta, bo wszyscy mu niespodziankę zrobili. A że mieszka 5 km od nas w pół godziny byliśmy na imprezie :-D Dzieciaki miały trochę rozrywki.

A dziś piękna pogoda, ogarnięmy trochę domk i zasuwamy na spacer :-D

Ciekawe jak Rybka czy już wrócili do domku. :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

17 kwie 2012, 10:31

Witam :-)

Rybka nie wróciła jeszcze do domu. Mały ma żółtaczke .

Watek sie wkoncu rozkrecił :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2012, 10:52

Rybka nie wróciła jeszcze do domu. Mały ma żółtaczke .
Ojej biedny maluszek, mój Krzyś też dostał żółtaczki pod koniec trzeciej doby w dniu teoretycznego wypisu, ostatecznie byliśmy w szpitalu ponad tydzień na naświetlaniu, masakra.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 kwie 2012, 11:54

sensibel, to mieliscie troche rozrywki :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 kwie 2012, 16:28

Watek sie wkoncu rozkrecił :-D
świeża krew dołączyła to i ruszyło się nieco :ico_brawa_01:

sensibel, jak po ginku?co ci przepisał? ja grzybicę w ciąży z Hanią miałam 2 razy,a że lato akurat było to ginek zalecił mi chodzenie w sukienkach bez bielizny :-D :-D :-D w drugiej ciąży już na szczęście bez takich kłopotów :ico_sorki:
super,że poszliście na imprezkę,zawsze to jakaś odskocznia :ico_oczko:
z chęcią moim też dałabym takie zadanie,tylko średnia córka zjada wszystko co lepkie
Jagódka?
czemu tak zjada?

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2012, 19:13

sensibel, jak po ginku?co ci przepisał?
Dostałam globulki Macmiror. Pierwszy raz o nich słyszę, ale lekarz chyba wie co robi. Trochę mnie podłamał, bo narazie mam brać po jednej przez tydzień a potem co 5 dni do końca ciaży :ico_noniewiem: Tyle czasu brać lek, niby miejscowy, ale jednak jakiś antybiotyk tam jest. Sama nie wiem, porozmawiam jeszcze z nim, za kilka dni mam kolejną wizytę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2012, 13:40

sensibel, a partnerowi coś przepisał? np jakiś krem typu Clotrimazol? ja bym na twoim miejscu brała tylko te globulki aż minie grzybica a potem smaruj się co jakiś czas Clotrimazolem,on kosztuje parę zł i na pewno się przyda na przyszłość :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

18 kwie 2012, 20:25

M. nic nie dostał, ale tak się akurat złożyło, że już tydzień przed rozpoczęciem infekcji nie współżyliśmy, więc gin stwierdził, że nie potrzeba. Sama nie wiem, może każe mu się Clotrimazolum jednak te parę dni posmarować...sama nie wiem :ico_noniewiem: Zobaczymy, na razie od wczoraj po jednej dawce już czuję różnicę :ico_sorki:

A u nas dziś był dosyć ładny ciepły dzień. W nocy synek zapewnił mi rozrywkę - zsiusiał się w naszym łóżku, ku naszemu zaskoczeniu bo już prawie dwa lata mu się nie zdarzyło. Więc mialam w nocy zrzucanie pościeli, pranie łóżka itd. Na szczęście mamy sprężynowy materac i wszystko wyleciało dołem, dwie miski wody z detergentem przez niego przepuściłam i nic nie widać i nie czuć :-D nawet już wysechł :-D
Jagódka?
czemu tak zjada?
Też jestem bardzo ciekawa :-) kuzynka obgryzała ściany jak była mała, podobno z braku witamin. Teraz dzieci chyba już ścian nie gryzą, chociaż teraz to karton-gips może już nie taki odżywczy :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

19 kwie 2012, 07:34

sensibel, Ja na infekcje wciąży zawsze miałam nystatyne ,za każdym razem pomagała już po dwóch dawkach .

A czemu moja zjada wszystko co lepkie i tp??? nie mam pojęcia :-) ,wszystkie malutkie zabaweczki nawet pochowac musiałam bo też usiłowała zjeść bądz do nosa wetknąć,a już dwa razy lądowaliśmy na izbie przyjęć bo coś do nosa wetknęła.

sensibel, Ja mojej Jagodzie na noc zakładam majteczki jednorazowe bo też niestety jej sie moczyć zdaża,byłam z nią u lekarza i niewiadomo dlaczego tak się dzieje :ico_sorki: wyniki ok,zdrowa,a jednak nadal się zdaża.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość