Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 sie 2008, 13:12

cześc dziewczyny

pinko pisze:zestresował Cię pewnie ten test, cieszyłabyś się, gdyby były dwie kreski?
madziarka81 pisze:Wnioskuję ze chciałas zobaczyc dwie kreski na teście :-)

Własnie, mam pytanko. Czy któras z Was rozpoczęła moze staranka o druga dzidzię a moze ma juz w planach???

my podobnie jak Pinko planujemy zacząć starania w przyszłym roku-jak Gabcioch skończy roczek, ale jakl ekarz kazał mi zrobić test i powiedziałam o tym Kubie, który czekał na mnie w aucie z Gabim to zrobił taką głupią chytrą minę i się zaczął śmiać :ico_haha_01: w zasadzie to cieszylibyśmy się z dwóch kreseczek, ale sądzę, że brak tej drugiej jednak jest póki co lepszy, bo marzę, aby wypocząć troszkę i żeby Gabcioch już sam chodził, żebym Go nie musiała ciągle nosić, bo przecież nie będzie mi wolno :ico_sorki: więc jeszcze te 5 miesięcy-pół roku byśmy chcieli odczekać, ale jak nam wyjdzie wcześniej to nie będziemy mieli nic przeciwko :ico_oczko: w każdym razie nie biorę żadnych tabletek i nie zamierzam nic stosować aż do poczęcia drugiego bąbla...

włosy faktycznie rozjaśniałam-2 razy w tygodniowym odstępie czasu-pierwszy raz tak zaszalałam, ale za kilka dni wracam do własnego ciemnego blondu, który ostatnio nawet stał się brązem... i pomysleć, że jako kilkuletnia dziewczynka miałam białą główkę :ico_noniewiem:

burza u nas też była, ale znośna tylko mocno deszcz padał...

Pinko współczuję Ulci gorączki, bo nawet jeśli jej to bardzo nie przeszkadza, to na pewno się stresujesz w takich chwilach-jakby Gabriel dostał 39 stopni temperatury to też bym pewnie chciała od razu jechać do szpitala :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 sie 2008, 16:08

Dziewczyny ale przeżyliśmy burze i gradobicie niezłe az w nocy skoczyliśmy na równe nogi.Wczoraj jak zaczelo lac i wiac to ludzie co mieli tu stragany nie zdążyli się spakowac i łapali zabawki wszedzie pelno tego było biedaki.Myślałam ze ta traba u nas tez bedzie bo tak ciemni i taki wiatr sie zerwal ze szok musze uciekam Amelka wola

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 sie 2008, 18:43

czesc, ja tylko na chwilke

Justyna super zdjecia!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo ladnie wszyscy razem wygladacie - super rodzinka!!! :-D

U nas tez byla burza gradowa wczoraj wieczorem, Pawelek przestraszony sie obudzil biedaczek!
dzisiaj w sumie caly dzien w domu, bo pogoda beznadzieja, pada non stop i zimno, brrrrr

wpadne potem, pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 sie 2008, 20:33

Gabriel zasnął właśnie-sam, powiercił się i zasnął grzecznie...
Kuba pojechał do chłopaków do klubu i miał wracać zaraz i już Go 2.5h nie ma :ico_noniewiem:
o tych burzach to dopiero dziś na tvn24 przelotem oglądałam... u nas chyba noc będzie spokojna, ale padało cały dzień...

dzięki za miłe słowa :-)

Gosiu Pawełek jest bardzo podobny do taty :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 sie 2008, 22:05

Dziewczny a moja majka jeszcze nie spi usnela o 20 i wstala o 21 teraz lezy na macie i zaczepia naszego psa ciekawe o ktorej zasnie

[ Dodano: 2008-08-17, 08:52 ]
Hello znowu witam sie jako pierwsza stawiam :ico_tort: i :ico_kawa:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 sie 2008, 10:02

czesc dziekuje za :ico_kawa: :ico_tort: ogladam tvn24masakra nawet wojny nie trzeba

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2008, 11:59

Czesc Dziewczyny,

U nas na szczescie obylo sie bez wiekszych strat po tych burzach!

Pinko, mam nadzieje, ze Uli juz minela na dobre goraczka!!

Moj Synek niestety znowu jedzie do babci na pare dni, tesciowa nawet nie zadzwoni nie spyta, jak sobie radzimy, itp. :ico_zly: Naprawde jestem bardzo rozczarowana jej osoba, myslalam ze jest zupelnie inna.. trudno pozory myla, tylko niech potem nie ma pretensji jak nie bede sie tam pokazywac z malym! Nie mam wcale na to ochoty. Jedna pozytywan sprawa w tym, ze moj maz jest tego samego zdania co ja.
Przepraszam, ale musialam sie troche pozalic, wybaczcie! :ico_sorki: :ico_placzek:

Milego dzionka dla Was Kobietki!!!

P.S. ale dzisiaj sypnelo medalami na olimpiadzie... juz 3 jak na 1 dzien to sporo... :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 sie 2008, 14:05

czesc wam Amelka spi po obiadku a nas meczy straszny bol glowy chyba przez ta pogode.Zaczęło lać a myslalam ze bedzie juz bez deszczu .

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2008, 14:37

...no i mamy kolejny medal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas tez cisnienie marne i pijemy juz druga kawe..... ale deszczu nie ma juz na szczescie! :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 sie 2008, 15:33

czesc wszystkim. Gabcio stawia :ico_tort: na 7 miesiecy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość