diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 20:36

iwonap pisze:hej pozniej doczytam tylko chce sie pochwalic moj bobus dzis przeszedl sam jakies 5 kroczkow

brawa dla Piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :597:

[ Dodano: 2007-05-31, 20:40 ]
Kristi pisze: a tak pozatym to wszystko ok i jestem zdrowa i silna i moge przezyc nawet 100 lat tak powiedzial mi lekarz.. a ja mu ze mam nadzieje i ze zobaczymy
i to ''poza tym jest najwazniejsze :-D :ico_brawa_01: wazne,zes zdrowa!

iza pisze:diem, foteczki Kourosha super...te włoski..cudne..
a kuchnia tez bomba'

:ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt: dziekujemy slicznie :ico_haha_02:
iza pisze:diem..i co?? wróclili???? zyjesz??? ale nie martw sie..ja tez sie denerwuje tak moi mężczyźni sami gdzies wychodzą..choc jest to naprawde bardzo rzadko
denerwowalam sie i stalam w ognie, wypatrywalam,a oni jakby nigdy nic ... wlasnie dzis pierwszy raz wyszli sami, bo wczesniej to mnie nie opuszczali nawet na chwile i nie wiem czy smiac sie czy lakac :ico_smiechbig:
ale juz czas troche oderwac ich od cyca ... wlasnie pojechali do znajomego, ktory mieszka doslownie rzut beretem stad ( 1 min. samochodem) :ico_haha_01: ... a tak w ogole to moj D najchetniej to by tylko calowal i ropieszczal synka,a wszystko pozostale,cale obowiazki to na mnie chyba spoczywaja ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-31, 20:43 ]
Kristi pisze:Diem piekna kuchnia.. taka inna nowoczesna i po prostu milutko wyglada pieknie Mozesz swojego meza pochwalic bo ladnie zaprojektowal mi moj maz tez kuchnie zaprojektowal ja sobie tylko kolor wybralam.. i to moj ulubiony.. niebieski o dziwo sie zgodzil
dzieki kochane dziewczyny! :ico_buziaczki_big: kristi to moze teraz poprosimy zdjecia Twojej kuchni :ico_sorki: :ico_oczko:


a ja tymczasem zmykam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 20:55

hej
zdrowka zycze kinguni i rowniez gratulacje za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:
diem a widzisz nie jest tak zle ...ja mojego wysylam nawet z dziadkiem na spacer i uwierz mi ze czasami nawet 3 godzin ich nie ma ... :ico_olaboga:
kristi super ze wszystko w porzadku i jestes zdrowa ....przynajmiej bedziesz spokojna i zycze tej malej fasolki:)))))

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 maja 2007, 21:18

Kristi, no to i my zyczymy Ci 100 lat życia w zdrówku oczywiście - newno będzie wszysyko ok ....

iwonap pisze:aginka daj pozniej znac jak tam
- ale chyba nie będziecie ze mnie wyciągały szczegółów .... bo ja to taka nieśmiała jestem .... i będe się :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: - mogę Wam w "tajemnicy" powiedzieć że jest BOSKI .... ale co z tego .... :567:

[ Dodano: 2007-05-31 ]
Ale z nas gapy .... Maya córeczka Delfiny skońzyła dziś roczek ....


Mayu specjalnie dla Ciebie przesyłamy 1000 całusków i zyczymy mnóstwo zdrówka uśmiechu i radości .... :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent:



:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-05-31 ]
Mama_Kingi pisze:Moja Pyzunia jest podziębiona. Wczoraj dostała katarku a dziś rano kilka razy kaszlnęła... . Mam nadzieję, że to nie zwiastuje jakiejś paskudnej choroby...


mam nadzieje że to nie jest jakieś wstrętne choróbsko jednak .... a może to tak jak u malwinki - zachorowała bo była osłabiona przez ząbkowanie ??? tylko u nas dalej kolejnych zęboli nie widać ... :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-31 ]
kolorowych snów kobitki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 maja 2007, 21:51

Dziekuje wam mamusie to mile czytac takie sliczne slowa dzieki za wsparcie..
Ja zaraz moja mala niunie musze uspac i powoli tez sie klasc spac bo jakos po tym calym dniu sie zmeczona czuje.. jutro znowu cos zagadam do was..

Aginka nie wstydz sie my chetnie posluchamy co tam i jak tam o tym chlopcu z gitara :ico_oczko:

A wiec zycze wam milej nocki i dobranoc do jutra ale sie do was przywiazalam.. do tego stopnia ze moj maz mi mowi ze mam nalog... bo to prawda :-D :ico_brawa_01: Dobranoc paa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 22:14

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla mayi ....z okazji pierwszego roczku
baboski gdzie jestsescie ....tak rzadko zagaladacie ze zapominamy o was :ico_wstydzioch: a pozniej wstyd bo spoznione zyczenia piszemy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wraca mi tu!!!1 :569: hihihi kristi kazda z nas ma tiktakowy nalog :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a co tam jakis trzeba miec :-D :-D :-D
aginka dawaj jakies szczegoly bo my tu usychamy z ciekawosci!!!! :511: no napisz cos

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 cze 2007, 08:18

Dzien dobry z rana..
Ja juz nie spie,juz sie nie kladlam bo moj maz do pracy poszedl a ja nie czuje sie az tak nie wyspana i juz sie nie kladlam spac dalej.. ale za to moja coreczka to sobie spi dalej chetnie :ico_brawa_01: Moze do 9 00 pospi,ja wlasnie jem sniadanko i potem to po kolei obiadek,i musze wyprasowac ale mi sie niechce a mi sie caly koszyk do prasowania nazbieral.. :ico_sorki:

Diem moge wam chetnie moja kuchnie pokazac ona ma juz 2 latka i jest sliczniusia w moim ulubionym niebieskim kolorze..

Obrazek
Obrazek
A tu w mojej kuchni moja siostrzyczka Agata(Blondis)
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-01, 08:21 ]
Iwona ogromniaste :ico_brawa_01: dla Piotrusia za swoje pierwsze 5 kroczki i buziaczki i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

01 cze 2007, 08:35

czesc nbaboski
dzieki dziewuchy za brawa dla piotrusia sama jestem w szoku :)
kristi sliczna kuchnia
lece na kawe

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 cze 2007, 09:47

dzien dobry :-D
moi chlopcy jeszcze spia,a ja zaraz lece wziac prysznic,ale wpierw :

ogromniaste gartulacjonos dla Piotrusia za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_oczko:
i dla mamy za super filmik :ico_oczko: niesamowita pamiatka na caluchne zycionos :one: :509:

[ Dodano: 2007-06-01, 09:49 ]
Kristi pisze:Diem moge wam chetnie moja kuchnie pokazac ona ma juz 2 latka i jest sliczniusia w moim ulubionym niebieskim kolorze..

Kristi kuchnia jest rzeczywiscie do pozazdroszczenia :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 cze 2007, 10:01

czesc baboski

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla wszystkich szkrabów!!! dziś ich dzień..ich święto


kristi kuchnia super
i ja mysle tez nad moją kuchnią....podoba mi sie styl rustykalny.....taki stary.....

[ Dodano: 2007-06-01, 10:03 ]
diem pisze:dzien dobry :-D
moi chlopcy jeszcze spia,a ja zaraz lece wziac prysznic,ale wpierw :


:ico_szoking: :ico_szoking: 10prawie a twoi mężczyźni jeszcze w łóżkach

ach...jak mi sie marzy.....u nas nie ma na to szans..mati punkt 6 już wita dzien i spiewa nam slicznie do uszka.... :ico_olaboga:
i krzyczy....wstawajcie.....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 cze 2007, 10:07

No to Iza teraz ty pokaz nam swoja kuchnie pochwal sie.. :ico_oczko:
Fajnie ze wam sie podoba moja kuchnia,mi tez sie ona podoba :ico_oczko:

A moja mala ksiezniczka juz sie obudzila o 9 00 i teraz sobie zasuwa w swoim chodziku

Wszystkim dzieciaczkom wszystkiego co piekne i Najlepsze jest zycza Kristi i Nicole..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość