NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 lut 2011, 09:48

magda1614, wspolczuje.. dasz rade tyle wysiedziec w tej szkole??

my narazie karuzeli tez nie kupujemy, dopiero wtedy jak juz cala reszta bedzie, no a pilot to chyba zbedny, ja mialam dla malych 2 takie mozna powiedziec najzwyklejsze nakrecane i tez dobrze sie sprawdzaly :ico_oczko: ale kazdy kupuje to co chce...

[ Dodano: 2011-02-26, 08:53 ]
no i widze, ze tych czekajacych na 36 tydzien coraz wiecej..
czyzby z kwietniowek zrobily sie same marcowki? :ico_olaboga: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

26 lut 2011, 09:58

Pilot może i zbędny, ale chodzi o to żeby była ustawiana czasowo, mój Oskarek jak był mały to też miał nakręcaną, ale za każdym razem gdy próbował sobie przy melodyjce usnąć to to nakręcanie się kończyło i gdy nakręcaliśmy znowu to on się rozbudzał, dlatego zależy nam na ustawianej czasowo :ico_oczko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

26 lut 2011, 10:47

ewelcia1245, karuzela fajna ale jak dla mnie za droga.

A ja wlasnie objadam sie zelkami :-)

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lut 2011, 10:54

czesc dziewczyny...

wiecie co, przypomina mi sie koncowka mojej pierwszej ciazy jak Was czytam teraz :ico_haha_01: Pamietam, ze termin mialam na 13 stycznia i juz caly grudzien w ogole nie wychodzilam z domu, bo sie balam, ze zaczne rodzic :ico_oczko: w grudniu mi juz brzuch sciagnelo bardzo na dol i w okolicy swiat mialam skrocona szyjke, przez prawie 3 tygodnie po troszeczku odchodzil mi czop sluzowy... suma wszystkiego, urodzilam 4 dni po terminie :-D i nie byo wcale tak niespodziewanie jak sie obawialam, bo we wtorek na czolowce chirurgow o 23.00 poczulam pierwszy skurcz i jak glupia nie spalam cala noc, a te skurcze nieregularne jak diabli-co 7,13,29,5 minut... rano po prysznicu przeszly na 2h po czym znowu sie zaczelo. do wieczora sie tak regulowaly i kolo 21 juz wiedzialam na pewno, ze sie zaczyna, bo skrocily sie od 7, do 5 min i coraz bardziej bolalo, sama bym siedziala w domu pewnie jeszcze kilka godzin, lae, ze mieszkalismy wtedy z moja matka to zaczela hiseryzowac i nas wygonila z domu po 22giej i cala noc sie meczylam sama w ciemnej porodowce, obskurnego starego szpitala :ico_puknij: Gabriel sie urodzil dopiero rano... nie ma sie co natawiac na rodzenie za chwile i modly o 36 czy 7 tydzien, zobaczycie jakie szerokie grono pewnie przenosi i na koniec bedziemy jeszcze wieszac firanki i latac po schodach, zeby cos sie ruszylo w koncu :ico_haha_01:

mi sie w nocy snilo, ze mi wody odeszly :-D ale pamietam, ze w poprzedniej ciazy na koniec tez mi sie takie bzdury snily... ja nie przepadam za nocami po prostu, bo wtedy dzidzia spi i sie nie rusza i tylko mi raz na jakis czas stwardnieje brzuch, albo jakiejs kolki dostaje w boku i mnie boli jak sie przekrecam...

Sejana, i jak ci sie ten proszek do prania widzi?? a z tym szpitalem do rodzenia co postanowilas? J tu mam pod bokiem klinike worms, wiec sie nie musze martwic :ico_noniewiem: dzisiaj bylam na ich stronie, bo kuba mi mowil, ze chcialby sie tam przejechac, zeby droge sobie zapamietac i wejsc do srodka chociaz sprawdzic gdzie sie trzeba udac jak sie z rodzaca zona przyjedzie :ico_haha_01: i znalazlam telefony do poloznych z ktorych jedna sie nazywa ewa pitula, co brzmi dosc po naszemu, wiec moze do niej zadzwonie w przyszlym tygodniu :ico_noniewiem: byloby super miec polke przy porodzie :ico_sorki:

ja mialam poprzednio nakrecana karuzele i srednio wspominam... wlasnie przez to, ze gabcio jak juz zasypial i ja taka zdezelowana na lozku dogorewalam i mialam szanse sobie podrzemac to sie melodyjka konczyla i musialam wstawac i tym chrobotac od nowa...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 lut 2011, 11:31

Fintifluszka, proszek i plyn sa bezzapachowe, ale jakbym kupila plyn do prania sensitive z jakiejs innej firmy to pewnie by pachnialy. Ale najwazniejsze, ze niczym nie smierdza, tak jak pisalas, ze soda, czy czyms.

Juz 2 pralka sie pierze i wyglada na to, ze jeszcze ze 2 dzisiaj wrzuce :ico_szoking:

ja juz bylam w szpitalu, w ktorym chcialabym rodzic, bo raz w miesiacu sa takie wieczory dla rodzicow i przedstawiaja sie lekarze, polozne, mowia co i jak u nich wyglada i na koncu pokazywali sale i porodowki, z jakich sprzetow mozna korzystac. A jesli np. kobieta przyjedzie za wczesnie i nie nadaje sie jeszcze na porodowke to sa tam takie 2 specjalne pokoje z lozkami i plaskimi tv :ico_szoking: i ta kobieta moze sobie tam lezec i czekac az przyjda te wlasciwe bole :ico_olaboga: bardzo fajny pomysl, bo przynajmniej caly dzien sie nie lezy na porodowce. No i tam mowili, zeby sie u nich zglosic miedzy 36 a 38 tygodniem, oni sobie wszystko pospisuja, zrobia wywiad, zeby wiedzieli kto do nich przyjdzie rodzic, wiec w przyszlym tyg zamierzamy sie z P. tam przejechac i porozmawiac z lekarzami jakby to w razie W wygladalo, no i w poniedzialek gina zapytam.

A ta polozna co u niej bylam to pracuje w innym szpitalu niz ten co wybralam, wiec juz sama nie wiem kto do mnie przyjdzie po porodzie, czy ta polozna, czy inna ze szpitala. Musze to jeszcze wyjasnic.

czytam wlasnie na stronie tej Twojej kliniki z Worms, ze tak jak i u mnie kilka godzin po porodzie juz mozna wyjsc do domu, nie trzeba lezec 2 ani 3 dni.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 lut 2011, 13:11

cześć dziewczyny!! :-)

Nie było mnie raptem dwa dni? ale mam zaległości, przepraszam ale nie doczytam wszystkiego :ico_olaboga:

ja jeszcze jestem "nierozpakowana",
byłam wczoraj na badaniu i nic się nie zapowiada :ico_noniewiem:
szyjka zamknięta, nie skrócona...
Coś mi się zdaje, że termin minie a ja nadal będę z brzuchem :ico_sorki:
nie mam też za dużo skurczów, głównie w nocy ale nie regularnie. I w nocy jest najgorzej co chwila się budzę to na siku to by się przewrócić na drugi bok...

Ale już wszytko pomału składuje, wyprałam ciuszki w tym proszku dla niemowląt, kupiłam zestaw kosmetyków, pampersy :-D
I może już pod koniec następnego tygodnia będziemy się przeprowadzać do mieszkania naszego. Chciałabym zdążyć przed porodem :ico_sorki:

Tyle u mnie, przepraszam że tylko o sobie :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 lut 2011, 16:54

a u Ciebie to nie za szybko czasem na obsuniecie sie brzuszka?
_________________
Oj z aszybko i dl;atego jestem przerazona :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale i tez jestem pewna ze sie obsunal !!! chociza z tego co wyczytalam to roznie bywa od obsuniecia brzucha to i 5 tygodni moze byc...do porodu . mnie w tym momencie wcale sie nie spieszy rodzic !!! My ani mamy posprztane anie umeblowane ani rozpakowane -nawet sobie nie wyobrazam w taki meksyk malucha przywiezc ze nie wspomne o tym ze synka ubranka nawet nie poprane-rzeczy od ciotki niedostarczone-nie wszystko tez kupione.... :ico_olaboga: Aj wcale sie nie ucieszylam ze mi brzucho opadl...wrecz dostalam ataku paniki ze to jednak moze byc szybciej niz mi sie zdawalo....

[ Dodano: 2011-02-26, 16:00 ]
Zaraz ciotka ma mi podzrucic Jerka a oni z Petem spowrotem do domu i na strych szukac rzeczy dla mojego synka-potem przywioza a swoje dziecko zabiora ...bo wiecie ze juz teraz zabawy z 3latkiem sa dla mnie meczace.... :ico_wstydzioch: Nie wiem jak Wy to robicie to co maja juz malucha :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Duzy szacun :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Musze dzis ten stol na necie zamowic!!! Jednak -braz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i n ie chce juz o tym myslec :ico_nienie:
Wczoraj od kumpeli dostalam reklamowe ciuszkow dzieciecych i to takich malutkich -a takich mi wlasnie brakuje bo ja wcale dla noworodkow nie kupowalam tylko 0-3miesiace wiec super.
I od razu w tym sklepie co stol zamowie wannienke dla synka i mate taka do lezenia na podlodze....myslicie ze to sie przyda??? Zaraz wkleje linka

[ Dodano: 2011-02-26, 16:02 ]
http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... +MATTS.htm
I jak ? kupic czy sobie odpuscic?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 lut 2011, 18:03

hej ja tylko na chwile
[pkoik sie tapetuja
zamówiliśmy mebelki do pokoiku i kupilismy wersaleczke dla piotrusia
jestem padnieta
dopiero obiad robie
jutro wpadne na dłużej pa :ico_oczko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

26 lut 2011, 20:25

[ Dodano: 2011-02-26, 16:02 ]
http://www.argos.co.uk/st...EBABY+MATTS.htm
I jak ? kupic czy sobie odpuscic?
my kupilisy taka mate Wiktorkowi jak byl maly i nie za bardzo chcial na tym lezec.Nudzilo Mu sie szybko ale to tez zalezy od dziecka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 lut 2011, 21:45

tabogucka, ja też myślę, że taka mata może się okazać niepotrzebna, bo dziecko może się nudzić, ale to moje zdanie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość