tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 sty 2012, 20:36

robiłam dla dziadków kartki
my bedziemy jedynie jutro dzwonic bo przez te rozmowy o prace kompletnie mi kartki wyslac wylecialo z glowy :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 sty 2012, 21:12

tabogucka, to mężuś widzisz docenił Twoją pracę mamy i gospodyni :-D barwa :ico_brawa_01: :-)

Aniaaa A Witek jakoś rączek od farbek nie wkładał do buzi,
ale to jego malowanie też długo nie trwało a wszystko dookoła pomazane :ico_olaboga: włącznie ze mną ;p

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 sty 2012, 22:25

Dobrusiu śliczne te kartki masz talent ;)) :ico_brawa_01: a Witus w tej doniczce super wyglada hahah ;p ale w tej kąpieli jak fajnie i jakie ma dlugie włoski super
i brawa dla Martynki jak slicznie sobie radzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Ty Tabogucka nie martw sie napewno cos znajdziesz trzymam kciuki
jutro was doczytam teraz ide cos zjesc ;))

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

21 sty 2012, 14:38

Hej :-D

patrycjaaa, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blaneczki za 9 miesięcy !!! :-D :-D :-D
ale to jego malowanie też długo nie trwało a wszystko dookoła pomazane :ico_olaboga: włącznie ze mną ;p
wyobrażam to sobie :ico_haha_01: hehe :-D

U nas wieczorek i w nocy bardzo mocno padało i rano było mnóstwo śniegu i myślałam,że może uda mi się dziewczyny na sanki zabrać ale teraz świeci słoneczko i wszystko się roztapia :ico_noniewiem:

Miałam iść z dziewczynami na spacer jak Martynka z drzemki wstanie,a ona jak na złość już ponad godzinę mi usypia i jakoś nie widać,żeby szybko usnęła :ico_noniewiem: Stoi sobie w łóżeczku, spodnie ściągnęła i wyrzuciła z łóżeczka razem ze smoczkiem i coś sobie śpiewa :ico_noniewiem: :-D Chyba będzie miała drzemkę na spacerku :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 sty 2012, 19:57

patrycjaaa, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blaneczki za 9 miesięcy !!! :-D :-D :-D
a dziekuje i stawiam własnie :ico_tort: za 9 miesiecy Blaneczki ale przeleciało juz tyle jest na swiecie co w brzuszku ;)))
my własnie wrocilismy od mojej mamy
moja siostra jest juz w domu z małym a ja jeszcze u niej nie byłam kurcze ale tak z pustymi rekami nie chce a za bardzo nie mam kasy zeby małemu cos kupic :ico_sorki:
ach te wydatki pozniej do kuzynki by trzeba tez jechac i znowoz cos kupic dla jej malenstwa co chwila cos i skąd na to brac :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-01-2012, 19:01 ]
zamowiłam ostatnio małej na allegro kaszki niemieckie z milupy K jak był mały je jadł i kupiłam jej jedną z miodem na noc z dodatkiem melisy i sa w neij takie malutkie kuleczki chrupeczek i tak jej smakowało ze musiałam dorobic bo cała miseczke zjadła hahha i jeszcze jedną jej wziełam grysik na mleczku waniliowy tez jadła ale nie tak jak tamtą i wogole są fajne smaki z keksem biszkoptem czekoladą nastepnym razem jej zamówie inny smak i jeszcze takie waniliowe ciasteczka po 8 miesiacu i tez zajada ;p

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 sty 2012, 22:46

za 9 miesiecy Blaneczki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 sty 2012, 00:18

Aniaaa napisał/a:
patrycjaaa, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blaneczki za 9 miesięcy !!! :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja siostra jest juz w domu z małym
to super

a u nas kiepsko Fipcio znowu dzis ulewał az 2 razy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ja zła na niego byłam aj chyba zła ze mnie matka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 21-01-2012, 23:30 ]
no i w nocy ktos nam szybe zbił w samochodzie przednią normalnie załamka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo ja bez auta nie bardzo bo we wtorek do szpitala i kurcze lipa na całej lini :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

i do tego tyle załatwiania i musialam na policje dzwonic bo do ubezpieczalni potrzebne i cały dzien do nonono
i szybka w moim telefonie zbita tyle razy mały upuscił i nic a mi wyslizgnał sie z reki i bum po szybce koszt 80zł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 sty 2012, 10:30

aj chyba zła ze mnie matka
bardzo dobra a cierpliwosci czasem i swietemu by zabraklo :ico_sorki:

oj to mialas dzien...oby szybko Ci auto naprawili :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 sty 2012, 13:17

a ja zła na niego byłam aj chyba zła ze mnie matka :ico_placzek:
no co ty mi tez czesto puszczają nerwy to dlatego ze chcesz dla Filipka jak najlepiej i moze jestes przemeczona ja czasem tez jestem juz taka zła na Blankę jak mi np dlugo nie hcce zasnąc i sie odpycha odemnie albo jak ja karmie i mi łyzkee wytraci z jedzeniem a mało co zje bo tez bym chciała zeby wiecej jadła
choc ostatnio juz lepiej wcina
kurcze dzis zauwazyłam ze Blance znowu ciemieniucha wyszła i to gorsza niz jak była mala szampon mam caly czas ten sam z nivea moze to od czapki sie glowka przegrzewa i poci no i nie wiem czy czasem ta kaszka z miodem jej nie uczula ;/ bo na uszku ma troszke krostek i na dloni taki plac jak liszaj z krosteczkami no chyba ze to brzoskwinia z puszki wczoraj jej dalam odrobinke nie wiem sama :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 sty 2012, 13:44

patrycjaaa Za 9 miesięcy Blanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hmmm..być może będzie to ta brzoskwinka...
magda1614 Eee...tam zła każda z nas pewnie nie raz się wścieknie bo ileż można nie raz się powstrzymywać...także proszę się nie obwiniać :-D i głowa do góry! Kurcze i to jeszcze w dodatku przednia szyba,najdroższy koszt :ico_olaboga: wiedzieli którą wybić widzę... :ico_zly:


A mi P. wczoraj oświadczył sms cytuję : " Proszę mi dziecko w następna niedzielę dostarczyć od 10h do 18h!!" No szlak człowieka trafia jak takie rzeczy czyta :ico_zly: w dodatku do tego wszystkiego zaczęła się wtrącać jego babcia. Oczywiście wyszłam na najgorszą. Że P.musiała mnie utrzymywać,że przyszłam do nich z gołą dupą i mieszkałam przez okres ciąży u nich!!! Ale chyba zapomniała jak z wielkim brzuchem musiałam dwa razy uciekać z stamtąd przez tego bu..!!!! Wojnę zrobiła na całej linii zaczęła wydzwaniać po moich znajomych i ich obrażać :ico_olaboga: Jak by sobie na starość spokój nie mogła dać!! Teraz się okazało jaka jest na prawdę..widzę,że w ogóle trafiłam w rodzinę czubków. Co jeden to lepszy!!!!!!!!! Ręce opadaja... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość