Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 lis 2008, 09:21

Dzień dobry, dwupaczki :-D
Evik, dziękuję, dziękuję :ico_sorki: :-D
Sama sobie powiem, coby mnie inne nie uprzedziły :ale ze mnie stara nonono :-D :-D :-D I życzę sobie, żeby gin dzisiaj mnie nie molestował z wcześniejszymi datami, bo mu normalnie lutnę :-D
Stres podnosi poziom cukru, a u mnie delikatnie mówiąc popierdzielone wszystko jest i ze stresu gorzknieję, bo mam tego tylko 93... I niech mnie w trąbkę cmoknie z gaduchami, że wcześniej, bo cukier :-D :ico_nienie:
Miłego i udanego dnia, kulotka :-D
Stawiam z rańca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 lis 2008, 09:31

Karolina2411, miły uśmiech no i takie święto na pewno gin da się przekonać żeby tak szybko cię nie kładł :-D masz dar przekonywania więc mam wielką nadzieję że się uda.

A ja wam muszę się pochwalić że wczoraj byłam u ojca i wybrałam całą wielką reklamówkę ciuszków dla Juniora :ico_brawa_01: Teraz tylko pranko i sprawdzenie czego brakuje. Czekam jeszcze na paczkę od koleżanki. Teraz jak dostanę kaskę robię ostatnie zakupy co by nie być tak ze wszystkim na szarym końcu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

24 lis 2008, 09:53

witam
jak tak czytam te posty to dochodzę do wniosku że ja tu strasznie narzekam że ciągle mnie coś boli chyba sie starzeję :ico_haha_01: czas zmienic nastawienie :ico_oczko:

wczoraj w rodzinie był temat prezentów na Mikolaja juz obdarowałam wszystkich pomyslami na prezenty dla chłopaków to będą szalone świeta

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 lis 2008, 10:01

Evik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dzisiaj będę u szwagierki... Jak ta mi znowu jakąś torbę zapakuje, to padnę :ico_haha_01: Nie mam już gdzie tego chować... Jak tak patrzę w szafki, to w zasadzie młodemu prania przez tydzień nie będę musiała robić, bo niczego nie zbraknie... :ico_olaboga:
Kasiu, Ty stara??? :-D :-D :-D Chciałabym mieć tyle lat... :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 lis 2008, 10:03

kasia1983, to fakt do normalnych to one należeć nie będą :-D
Nie tylko Ty narzekasz, wszystkie już narzekamy. Ale nie ma co się dziwić dużo nam nie zostało.
Ja już też mam dosyć i jest mi ciężko.
Ale coś się zmieniło bo dziś dostałam jakiś drugich sił. Właśnie rozpaliłam w piecu, zaczęłam rozmrażać lodówkę i mam zamiar zrobić jeszcze duużo rzeczy. Przełoże Tymka rzeczy do komód a zrobię miejsce dla Juniora :ico_brawa_01: Chyba i ja instynktownie zaczęłam czuć że już nie dużo mi zostało :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 lis 2008, 10:27

Tosiu mam nadzieję,ze dojdziecie z meżem do porozumienia, chociaż też chybabym się z tydzień do neigo nie odzywała.......

Karolciu wszystkiego naj najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniafs dobrze,że się odezwałaś :-)

kasiu to pewnie mikołaj bedzie hojny w tym roku :ico_haha_01:

evik to szykuj szykuj :-)

ja dzis go gina......przeprowadzki konca nie widac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 lis 2008, 10:34

Witam i ja i na samym początku:
Karolinko- z okazji Twoich 18 (a jakże) urodzin życzę Ci szczęśliwego i niewczesnego rozwiązania, zdrowego i pogodnego Kostka, radości i pomocy ze strony Michałka i Ewuni, jeszcze więcej miłości i męża z częstszymi wizytami w domu. Życzę Ci również żebyś potrafiła dostrzegać wagę chwili i cieszyć się każdym drobiazgiem, który przynosi kolejny dzień
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Aniufs cieszę się że wszystko Ciebie ok i że dałaś radę wpaść do nas choć na chwilkę. Szykujcie neta żebyś w najaktywniejszym miesiącu być tutaj razem z nami. Buziaczki
Evik- super że wstąpiły w Ciebie nowe pokłady sił :ico_brawa_01: Dzięki za troskę ale u mnie niestety nic lepiej. Próbowałam wczoraj rozmawiać z M. Powiedziałam mu na spokojnie o co mi chodzi i pytałam czy ma świadomość tego jak słowa mogą ranić. Ale on nie widzi nic złego w tym co zrobił, nie przeprosil za swoje słowa, a kiedy spytałam go czy w takim razie nadal chce żebym sie "wyniosła z jego życia" powiedział że on mnie na siłe trzymać nie będzie i że jak mi żle to mogę sobie iść. Wziełam wczoraj zestaw nospy, wypiłam litry melisy i jeszcze jakies tabletki uspokajające. Czuje sie fatalnie ale to pewnie przez to że znów ryczałam pół nocy (wiem że miałam przy nim nie płakać , ale to działa na mnie oczyszczająco i nie potrafie sie powstrzymać). Nie wiem dlaczego do M. nie dociera że szczególnie teraz powinien dac mi wsparcie zamiast tworzyc problemy.
Ej znów marudzę- sorry Laski. Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 lis 2008, 10:44

Skąd ja to znam :ico_placzek: powiem ci że ja zauważyłąm ze nasi faceci też czują się inaczej jak zbliża sie termin porodu. Strach, obawa i takie tam różne śmieszne rzeczy ich dopadają i zachowują się zupełnie irracjonalnie. Wydaje mi się że oni tez potrzebują trochę wsparcia i zapewnienia że wszystko będzie dobrze. Ja zauważyłam że jak tak ciągle na wszystko narzekam to mój M zamyka się w sobie jeszcze bardziej. I w takich chwilach ja bym chciała wsparcia ale i on potrzebuje miłego słowa. Dlaczego oni są aż tak skomplikowani :ico_olaboga:

A ja dalej robię. Powiesiłam pranie, smażę sobie znów naleśniki :-D jakoś tak mi zasmakowały. Zaraz trzeba położyć małego. MAm nadzieję że się nie zamulę

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 lis 2008, 10:49

Evik.kp pisze:MAm nadzieję że się nie zamulę

Nie bardzo masz wyjscie teraz- przynajmniej dopóki nie przygotujesz Juniorkowi wszystkiego :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 lis 2008, 10:55

tosia, no mam nadzieję że chociaż przez tydzień mi tak zostanie i wszystko zdążę zrobić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość