Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 lut 2011, 20:35

Murchinson mam nadzieję, że mały się obróci :ico_sorki: cały czas czuję, że jest w tej samej pozycji, nie obraca się wcale :ico_noniewiem: lekarz mówił, że mam dużo wód, więc mały ma możliwosci, żeby zmienić pozycję, ale chyba nie chce :ico_oczko:

Koroneczka śliczne kwiatki :ico_brawa_01: mój mi ciągle marudzi o manicure i pedicure :ico_oczko: a ogólnie przed snem, to muszę go po plecach podrapać, po głowie albo w uszach :ico_haha_01:

Aniu no proszę jaki mąż kochany :ico_brawa_01:

A z tym jaccuzi daliśmy sobie spokój, bo nie wiadomo co tam pływa, jakie olejki i temperatura, poza tym dopiero co infekcję sobie wyleczyłam i nie chciałabym znowu czegoś złapać :ico_sorki: mąż dał wejściówkę kuzynowi-poszedł z dziewczyną :ico_oczko: a my jeszcze sobie odbijemy i pojedziemy do Uniejowa, tam są ciepłe baseny, a mój mąż akurat robi im instalacje elektryczne.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lut 2011, 20:43

pojedziemy do Uniejowa
Też od dłuższego czasu planujemy tam pojechać :-) Ale jeszcze nie było okazji! Fajnie tam jest :-) :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 lut 2011, 20:51

ja jeszcze nie byłam, ale też słyszałam, że fajnie jest :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lut 2011, 08:55

Witam w mroźny poranek (u mnie -12), brr.
Ja już mieszkanie ogarnęłam, pranie wstawione więc mogę poleniuchować i spokojnie wypić :ico_kawa: .
Koroneczka skorzystam z Twojego przepisu i dziś wypróbuję. Nie mam groszku mrożonego ale mam w puszce więc też dodam go od razu na patelnie bo inaczej się rozleci.
Miłego dnia dziewczynki :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 09:09

czesc dziewczyny

ja sie umowilam z polozna, bedzie u mnie w czwartek przed poludniem
mowila, ze po 21 tygodniu ciazy moze mnie odwiedzac raz w tygodniu, a chyba po 32 juz 2 razy :ico_oczko:
zobaczymy, mma do niej kilka pytan odnosnie porodu

moja maluch jeszcze spi, ja wstalam siusiu i na :ico_kawa: czestujcie sie

Markotka przyponij mi skad jestes, wiem, ze pisalas, ale nie pamietam :ico_wstydzioch:

milego dnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lut 2011, 09:39

hej

ja już też na nogach :-)

u mnie za oknem -13 :ico_chory:

Mała pojechała z mężem do mojej mamy, ja dziś muszę jechać do lekarza po zwolnienie, zawieźć je do pracy i jak zdążę to na fitness pojadę :ico_oczko:

koroneczka ja tez często robię takie danie, to dla mnie udoskonalone penne spinaci (bo daje właśnie kurczaka, czasami tez brokuły), a do sosu często serek topiony :-)

markotka :ico_brawa_01: za fajnie spędzony weekend z mężem

Myśmy wczoraj wieczorkiem na lody skoczyli, ale jakoś tak mało intymnie bylo, mieliśmy małą, a po 2 ludzi pełno :ico_sorki:

Co do tej położnej to nie wiem za bardzo gdzie się pytać, nie jestem zapisana w żadnej przychodni rodzinnej, mam ubezp. zdrowotne wykupione w pracy i tam w razie czego chodzę, a do gina prywatnie, teraz jeszcze się przeniósł i nie będzie miał pielęgniarki.
chyba , ze to na zasadzie pielęgniarki środowiskowej, ale ta z kolei po porodzie sama do mnie dzwoniła.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 09:44

u mnie za oknem -13 :ico_chory:
u nas podobnie :ico_olaboga:
Co do tej położnej to nie wiem za bardzo gdzie się pytać,
zadzwon do obojetnie do jakiej przychodni to Ci podadza nr, ja tak zrobilam
polozne (przynajmniej u nas) nie maja podpisanego zadnego kontraktu z zadna przychodnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lut 2011, 09:54

zadzwon do obojetnie do jakiej przychodni to Ci podadza nr, ja tak zrobilam
polozne (przynajmniej u nas) nie maja podpisanego zadnego kontraktu z zadna przychodnia
Jutro idę z Polą na szczepienie to się zapytam w przychodni :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 10:03

dziewczyny tu mozna zamowic dzienny zapas pieluszek:
http://www.streetcom.pl/ankietaopielusz ... 2CBD087F67

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lut 2011, 10:24

Co do tej położnej to nie wiem za bardzo gdzie się pytać, nie jestem zapisana w żadnej przychodni rodzinnej, mam ubezp. zdrowotne wykupione w pracy i tam w razie czego chodzę, a do gina prywatnie, teraz jeszcze się przeniósł i nie będzie miał pielęgniarki.
chyba , ze to na zasadzie pielęgniarki środowiskowej, ale ta z kolei po porodzie sama do mnie dzwoniła.
Ja też mam takie ubezpieczenie z pracy a gdzie indziej chodzę do gina. Zapytałam się w tej przychodni gdzie chodzę na ubezpieczenie z pracy.

[ Dodano: 2011-02-15, 09:25 ]
Na stronie Herbapolu Pruszków można wypełnić ankietę to przyślą 3 opakowania herbatek na laktację.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość