Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 lut 2013, 21:55

oj zapomnialam :ico_wstydzioch: Laura dla ciebie sloneczko wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_prezent:

eska no to masz szpital w domu, zdrowka zycze zeby szybko im przeszlo

moja Hanka tez juz lepiej

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 lut 2013, 22:46

Beatka no maly szpital się zrobił hihi Jak widze te moje chorowitki to mam wrażenie że i mnie kosci zaczynają boleć :/

Jeśli chodzi o walentynki to ja moim chłopakom na razie kupiłam tylko wafelki z hasełkiem "buziak za wafelek" Olkowi dokupię do tego lizak serducho, Kubulkowi moze jakieś ciasteczka -serduszka, a mojemu A. to nie mam pojęcia ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 00:00

eska ja wlasnie moim chlopcom slodycze a mezowi nie mam pojecia, ale chyba tez cos slodkiego i kartke
eska mam nadzieje ze przyjedziesz w maju na nasze forumowe spotkanie i tym razem na dluzej

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 00:40

cześć dziewczynki :-)
sto lat z okazji urodzinek dla Igi i Laury :ico_tort: :ico_tort:

eska dużo zdrowia dla dzieciaczków :-)
Mad gratulacje z okazji ząbków :ico_brawa_01:

u nas wszystko dobrze, Filip zaczyna chodzić... od kilku dni go zachęcamy, żeby zrobił kilka kroczków od ściany np i przyszedł do mnie lub męża, ale to co dziś zaczął wyprawiać, tak nagle... :ico_szoking: raz się puścił ściany i poszeeeedł.... :ico_szoking: :ico_szoking: i poczuł, że potrafi i robi tak ciągle :ico_szoking: a my, jak już pierwsze emocje opadły, to zaczęliśmy się bać, co to kurcze teraz będzie :ico_noniewiem: będę się bała nawet z pokoju wyjść, bo on się za pewnie czuje... za szybko to poszło, kwestia jednego popołudnia :ico_szoking: boję się, że się rąbnie w głowę, wystraszy i zniechęci... :ico_noniewiem:

wiecie, przedwczoraj wieczorem oglądałam sobie "Porodówkę" na tlc... pamiętam, jak jeszcze będąc w ciąży, kilka z nas też to oglądało i potem się wymieniałyśmy wrażeniami :-) no i przedwczoraj był taki straszny przypadek pokazany, tzn. dziecko miało problemy, żeby się przecisnąć przy porodzie, wyszła sama główka i barki utknęły... kłębiło się tam tyle osób, zaczęli sami w panikę wpadać, pokazywali ich twarze jacy byli przerażeni i komentowali na głos co tu robić... wzięli kleszcze, potem była decyzja, żeby złamać dziecku bark.... a ta główka tam tkwiła... a matka leżała zdezorientowana, znieczulona oczywiście... to było straszne :ico_placzek: oczywiście złamali ten bark i dziecko się urodziło, od razu wzięli je na bok, położyli i zaczęli reanimować, bo nie oddychało :ico_placzek: i pokazali tego dzidziusia, leżał cały siny i się nie ruszał.... w końcu się udało i zaczął oddychać... potem jak jego mama poszła do niego, bo leżał w inkubatorze, to było widać, jak ma całą rączkę usztywioną, bo była złamana... to była masakra jakaś, uryczałam się jak głupia :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 11:22

witam

14 ząbkow już mamy... :-D ncki jak zwykle do nonono.... :ico_noniewiem: .

tu moj zębatek...poźniej wpadne na dłużej...bo mruda mi piszczy

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 11:42

Ale fajowy zębatek :-) u nas szczerbaty uśmiech hehehe to chyba wiesz czemu takie nocki macie jak te ząbki ciągle wychodzą :-)

nostromo no z tym chodzeniem to właśnie tak jest nagle i całą parą :-) U nas to była kwestia kilkunastu minut wieczorem i chodzi jak szalona. Co dzień to lepiej. Szybko zaczeła sama śmigać to tu to tam. Też byłam oszołomiona myślałam że krok w krok za nią będę musiała chodzić ale nie. Także spokojnie daj mu ze 2-3 dni i będzie samodzielnie ładnie chodził. A guzy nieuniknione ;-)
Brawa dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na walentynki nie wiem co bo nie mam się jak ruszyć z domu by coś kupić. Wali śniegiem tu że masakra, mam już powyżej uszu go :/

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 12:08

Witam znowu po przerwie jakoś tak nie mogłam dotrzeć na forum :ico_wstydzioch: teraz chwila luzu w pracy wolne Kubol śpi a ja powinnam prasować :ico_oczko: zaległe życzenia dla kolejnych roczniaków i zdrówka dla chorowitków u nas ostatnio znowu była gorączka ale ani nie przeziębienie ani zeby więc nie wiem co to było :ico_noniewiem: a z dobrych wiadomości to Kuba już pięknie sam chodzi i dziś pierwsze siku na nocnik było niestety drugie już poszło w majtusie ale załapał że coś nie tak było bo zaraz do mnie przyszedł i za majty się łapał że mokre :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 12:13

nostromo brawa dla Filipka

ja widzialam ten odcinek kiedys, strasznie smutny, ale ja wlasnie mialam taki porod z Hanka przez ta raczke co miala przy glowie, glowa wyszla i barki utknely, polozna zawolala wszystkich ale ze ja nie bylam znieczulona i czulam skorcze to zawzielam sie i mocno parlam i Hanka wkoncu wyszla, a tez juz polozna lapala za przyssawke

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 13:14

zuch z Filipka... :ico_brawa_01: moj tez już śmiga super, i tylko już na nożkach sie przemieszcza :ico_haha_02: I tez nie musze za nim chodzic krok w krok, bo teraz prawie wcale sie nie stuka, bo jakos amortyzuje swoje upadki ...najgorzej było gdy uczył sie siadac i wstawac przy meblach...wtedy non stop chodził w guzach,

na walentynki pewnie słodycze...a moj Dawidek jutro 5 lat kończy... :-) torcik wspolny z moimi urodzinkami w niedziele robimy.

kaja widze ze wzięłas sie za nocnikowanie Kubusia :ico_haha_01:

alez mam dzisiaj dzień z marudą :-/

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 13:38

oj chyba jeszcze nie czas na Kube z nocnikowaniem jak na razie 3razy w majtki raz do nocnika :-D :-D :-D ale mamy czas :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość