Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 sty 2008, 23:27

No teraz to ja juz ostatnie słowa do gozdzikowej, żeby sie nie stresowała. Myślę, że Juleczce nic nie będzie,a Majka uczulona jest na ziemniaki,a do kisielu dodaje sie mączkę ziemniaczaną i stąd być może ta wysypka.
A wagę Julka ma suuuper :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Maja to pewnie nawet 10 kg nie ma.

No to po raz ostatni DOBRANOC, bo rano do pracy. :zzz: :zzz: :zzz:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 01:16

witajcie ja pojechalam do kozielanek o 18,30 dopiero nie moglam wyjsc sluchajcie ja wychodze a Maciek wyciaga do mnie reke i krzyczy mama normalnie sie rozplakalam :( straszne ze musialam wyjsc ;9 ale moj P czyms go zajal chociaz slyszlalam ze wolal jeszcze :( straszne mowie wam :(
pojechalam i okazalo sie ze idziemy do kina na 19,15 na Nianie hmmm fajny film ale oczywiscie sie poplakalam bo Niania..... nie powiem bo moze obejrzycie :) fajny
potem pogadalyscie 30min i powrot do domu ja jeszze zachaczylam o tesco zostawilam 450zl i wrocilam do domu z kupa siatek:)
generlanie fajny wieczorem gdyby nie Macius ze nie moglam sie z nim rozstac ale P mnie informowal co robia wiec spokojnie :)
dobra zmykam spac kolorowych i spokojnej nocki zycze bo ja uz raz bujalam po przyjezdzie :) ciekawa jaka bedzie nocka buziaki do juterka :) papa

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 08:52

Witajcie u nas nocka nawet nawet
karolina24, ale masz kachanego meżusia fajnie ze tak pomaga Ci przy Maciusiu :-D -a z niego super Synus jak czytałam jak napisałas ze wołał za toba Mama to az mnie scisneło za serduszko Kochane szkraby
Syper ze wieczorek sie udał ech tez bym sobie gdzies wyskoczyła juz tak dawno nigdzie nie byłam :ico_noniewiem: ze juz zapomniałam jak to jest

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 sty 2008, 09:00

witajcie z ranka :-D

nocka oki 2 pobudki

karolka bo dzieci sie powinno zostawiać takie małe-jesli juz gdzies wychodzisz to wtedy kiedy je spac polozysz ,inaczej jest problem

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 sty 2008, 09:39

Witajcie

U nas nocka z serii koszmarnych. Najpierw Emi budziła się bo furczała na nosku. Odessałam ale dalej spałą niespokojnie więc położyłam się koło niej i zasnęłam. Obudziła się po 3 i zaczęła się drapać bo ją nogi swędziały. Rozbudziła się, zaczęła płakać ach szkoda gadać...
Zasnęła dopiero po 4 jak ją posmarowałam.
A spałyśmy bo 8.

nana co do Vigantolu to ja podaje jedną kropelkę. Mam go podawać do roku.
gozdzik cieszę się że z Juleczką wszystko wporządku :ico_brawa_01:
karolina mnie też Emi czasem tak woła jak wychodzę. Też mam wtedy łzy w oczach. Ale za to jak wracam a mała nie śpi to zawsze jest szał ciał. Raczkuje szybko do przedpokoju i woła mama :-D

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

09 sty 2008, 10:51

witam i przy :ico_kawa: coś napiszę...
u nas nocka spoojna ale w trójkę... bo Bartek coś bardzo późno spać poszzedł bo ok 23.30 coś baardzo marudny wczoraj wieczorkiem był tak myślę że mogły by mu się w końcu jakieś ząbki zacząć..
ale co do czego noc była spokojna troszkę cichego popłakiwania czyli domagania się cyca i dalej spokój... w sumie to wygodnie tak z nim spać bo wstawac nie trzeba...
kochane ten Vigantol to co to za kropelki?
miłego dzionka mamusie :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

09 sty 2008, 11:18

CZEść :ico_oczko:
U mnie nocka sssstttraaaszsznnnaaaa jak wam pisałam wczoraj, ze jeszcze nie spi,to też później go wzięłam i nonono,coś go gniotło!No rzeczywiście zrobił kupke i dalej było bawmy się :ico_olaboga: grandził po chacie,ale spać nieeee.W końcu usnął przy cycku ja chce go odkładać a on w ryk...i tak już było :ico_olaboga: ja niewiem co mu było,fochy jakieś czy cu!!!Bo jak go odstawiałam od cyca to darł się w niebogłosy.Podałam mu glukozę,ten się wyginał,bohe mówię wam i każde odłozenie do łózeczka to była wielka porażka :ico_olaboga: W końcu podałam mu cyca i o godz.2:40 padł,a ja nawet niewiem jak zasnęłam!Obudził się przed 8 i teraz sobie w najlepsze grandzi!
gozdzik, cieszę się ze z Julką juz oki :ico_brawa_01: Ale ona ma ładną wagę jak na dziewczynkę-mój pewnie jak twoja Urmajo Majka tyle nie waży,wogóle to mały konus!Maks to był mega facet a ten kakalud!!!
karolina24, no ładnie zabalowałaś...Biedny Maciulka,ale musiał płakać :ico_placzek:
Beti ja takm właśnie robiłam jak gdzieś slismy z mężusiem,najpierw usypianko,a później heja...
edith, twój to chociaż chciał spać z wami,a ja próbowałam i nawet to niec nie dało!A jak samopoczucie?

[ Dodano: 2008-01-09, 10:20 ]
Acha dziewczyny dzięki za odpowiedzi co do vigantolu :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
Dziś przyjeżdza moja mamcia,a my z mężem jedziemy po listwy wykończeniowe na korytarz no i po spożywkę :ico_haha_02:
Ja już mam posprzatane i teraz poprosze kawusię(za którą dziękuje) :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 11:42

nana,no to faktycznie miałas nocke do bani oby było ich jak najmniej
hihi nio Jula ma wage to trzeba jej przyznac :-D :-D hihi raczej wdała sie w tatusia :-D
i życze udanych zakupów

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 12:02

witajcie :)
u nas nocka nawet moze byc z jedna pobodka w nocy ale to mezus dobujal i dalej poszedl spac :) teraz swidruje po lozeczku moze usnie bo ostatnio sobie powymienial godizny i spi zupelnie inaczej ale nic to byle by zasnal a ja sie napije kawki :)
Nana wspolczuje nocki :(
Beti ja musialam wyjsc bo umowilam sie o 18 a nie o 22 o 22 to jade zawsze na dyskoteke albo impreze :) a tak kolezanki na mnie czekaly po pracy :)
Gozdzik dobrze ze z Jula wporzadku moj Macius tez wazy 11,300 ale w body bluzce i rajstopkach i skarpetkach ;) ale na dziewczynke to ladnie wazy
a tak wogole to co to jest ten viganpol czy jak on tam???
ide na :ico_kawa: zrobic????

[ Dodano: 2008-01-09, 11:04 ]
ufffffffffff zasnal :) ide :ico_pranko: bo sie skonczylo :) a potem jak juz mowilam :ico_kawa: i moze cos slodkkeigo mam pronce polo moje ulubione :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 sty 2008, 12:08

właśnie co to jest ten VIGANTOL do czego to? czy sie wkoncu dowiemy , bo ja juz wczesniej pisałam i zadałam pytanie :569:

gosia współczuje nocki ,moja tez ma czasem właśnie takie himery :ico_olaboga:

ja juz wszystko porobiłam ,zaraz ide głowe myc, i zabieram sie za objadek ,a tatuś pójdzie z niunia na spacer bo sie oferował :ico_noniewiem: :ico_oczko: no to spoko pogoda super ciepło i słoneczko świeci

ahhh zapomiałam wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla EMI za spida w raczkowaniu :-D ,MELA to sie gania wkoło pokoju i po całej chacie ,że nie mozna jej złapać o łeb mnie bije ja nie potrafie tak szybko jak ona :ico_placzek: ,a ile jest chichotek z tego strasznie to uwielbia jak sie ja goni

[ Dodano: 2008-01-09, 11:14 ]
a najgorsze jest to jak jej sie coś niepodoba to wywija sie do tyłu jak spręzyna i sie dżeeeee :ico_olaboga: w niebogłosy ,albo gdy cos chce i sie jej nie da, to rzuca sie na podłoge i wali czołem o nią :ico_olaboga: fochy jak nic no ale zeby takie małe juz :ico_olaboga: to szok dzieciaki 2 letnie tak robia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość