Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 lut 2011, 15:24

elibell, a jak dzisiaj z żołądkiem?

Kocura Bura, świetny brzusio, widać już, że ciążowy :-) ja jeszcze żadnej fotki nie mam :ico_noniewiem: Tak się przymierzam od kilku dni, ale jakoś nie mogę się zebrać :ico_oczko:

A siostra R. zostanie do poniedziałku :-) Wiki złapała wredny katar i za nami nieco gorsza noc, oby dziś było lepiej. Mieszkanie pomalowane. Mąż dziś w nocy wyjeżdża :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 lut 2011, 15:35

inia1985, lepiej już, choć zobaczymy jeszcze bo trochę przesadziłam z jedzeniem, mąż dobroci takie zrobił dosc cieżkostrawne ale nie możnabyło się powstrzymać

uuuu już twój mąż wyjeżdża to nie fajnie, a na ile tym razem???? ale ten tydzień zleciał co??? zdążyliście choćiaż nacieszyć się sobą chwilkę???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lut 2011, 00:19

kwiatunio, kochana.. bardzo serdecznie Ci gratuluje... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie, ze Julka bedzie miala rozenstwo...

innym dziewczynom rowniez zycze spokojnych 9 mies.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 lut 2011, 13:26

Kocura Bura brzusio masz rewelacja :ico_brawa_01: :ico_sorki: ale już duży...u mnie nic nie widać, może dlatego ze ja do szczupłych nie nalezę i pewnie więcej czasu potrzeba aby cokolwiek było widać :ico_sorki:

NowaSejana, dziękuję bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 lut 2011, 20:32

Witam!
ale już duży...u mnie nic nie widać, może dlatego ze ja do szczupłych nie nalezę i pewnie więcej czasu potrzeba aby cokolwiek było widać
oj, Kochana, mylisz się i to bardzo :ico_haha_01: Ja to chyba z profilu tak korzystnie wyszłam :ico_haha_01: Normalnie wstydzę się napisać ile ważę :ico_wstydzioch: Na pw mogę Ci wysłać :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 lut 2011, 07:33

Hej Wrześnióweczki, witam się z wami z rana, ja zaraz do pracki uciekam, dziś i jutro, nie wiem czy będę miała siły wieczorem by zajrzeć, więc życzę wam miłego dzionka!!!!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 lut 2011, 10:14

uuuu już twój mąż wyjeżdża to nie fajnie, a na ile tym razem?
już jest od wczoraj w Kolonii, pojechał na 2 miesiące :ico_placzek: Ten tydzień minął za szybko...
ja do szczupłych nie nalezę
ja tez raczej nie, ale brzuszek już spory mam, więc jak widać to indywidualna sprawa

elibell, spokojnej pracy :ico_sorki:

My jedziemy dziś na 16-tą do lekarza :ico_noniewiem: Katar bez zmian, nosem nie leci, ale spływa gardłem i Wika się krztusi i kaszle. Do tego od wczoraj ropieją jej strasznie oczka... taka bidulka :ico_placzek: Mnie też coś bierze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 lut 2011, 13:41

Hej laseczki :ico_brawa_01:

Jestem żyję tylko do kompa nie siadam, braciszek jutro wyjeźdza więc będę częściej
zaglądać :-D
U nas wszystko dobrze, brat się troche rozchorował, ale my się trzymamy :ico_sorki:
W czwartek idziemy na USG :ico_sorki: jejku zobaczymy maleństwo w końca :ico_brawa_01:
Dziś mi się śniło, że widziałam dzidziusia mój skarbeczek moje słodkości :-D
I to był synuś :-D

Inia biedactwo, miesiąc też by szybko zleciał niestety czas ucieka nieubłaganie.
:ico_olaboga:
A może Wiki ma jakąś alergie na te farby co malowaliście, może opary :ico_olaboga:
Żeby katarek szybko uciekł :ico_sorki:

Elibell spokojnej pracki. Czasem człowiek się powstrzymać nie może jak taki pyszności
a później cierpi. Mam nadzieję, że już dużo lepiej :ico_sorki:

Kocura fajowy brzusio :ico_brawa_01: A waga się nie przejmuj, przy
maleństwie stracisz nadprogramowe kiloski

Kwiatunio ja myślę, że widoczność brzuszka nie zależy od wagi.
Ja przy Elizie ważyłam 54kg i niby tyłam a brzucha dostałam dopiero w 5-6mcu
:ico_szoking:
Sama nie wiem gdzie Ona mi się wtedy mieściła :-D
A teraz od razu brzuszek mi widać :-D

Zmykam kochane pewnie wpadnę później jak czas znajdę :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lut 2011, 19:02

dzień dobry...

ja po pracy,dziś powiedziałam o ciąży i bardzo miłe reakcje, w czwartek do ginka po zaświadczenie o ciąży i od poniedziałku chodzę już na 4 godziny do pracy czyli od 8 do 12 :-D

Kinga_łódź, cieszcie się sobą, my poczekamy :ico_haha_01:
inia1985, zdrówka dla Was :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 lut 2011, 20:19

Hej kochen nie bylo mnie dlugo , ale borykam sie z mdlosciami strasznie sie czuje zmeczona senna caly czas normalnie zasypiam gdzie popadnie :ico_szoking: , jeszcze oststnio jakas chyba grypa jelitowa mnie dopadla i wymiotowalam tak strasznie ze w koncu mnie pogotowie zabralo juz odwodniona i 3 dni w szpitalu spedzilam :ico_placzek: juz lepiej troszke ale nadal slaba jestem a tu jeszcze trzeba dzieciaczkami sie zajac :ico_noniewiem:
jejku ale chiala bym juz miec te fatalne samopoczucie za soba normalnie mozna depresji dostac w domu balagan a ja nie mam na nic sil :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość