@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 maja 2011, 17:30

U nas słoneczko jest i bardzo ciepło ale wiatr zimny to chyba ten śnieżny z Polski.Jak zobaczyłam zdjęcia na tvn 24 to padłam ile śniegu -majówka nie ma co.Zagadaliśmy kumpla by grila zrobić skoro juz maj a on do nas ,że chyba po to by się ogrzać hehe

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 maja 2011, 18:29

hej

Po pierwsze to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3mc Nelluni

Po drugie dziś byliśmy na szczepieniu i Nell bardzo płakała aż bordowa się robiła z tego płaczu zasnęła o 13 i jeszcze co chwila pojękiwała z żalem, obudziłam ją o 17 to taka zachrypnięta jest i kaszle , pewnie przez ten płacz , no ale już 1 szczepienie za nami kolejne za 3mc
zmierzyli ją i zważyli i ma 61cm i 6200g czyli przez tydzień urosła 2cm i przytyła 200g :-D

Co do pogody to u nas też zimnawo z 10-12 st , ale w Pl pada śnieg :ico_szoking:

Mania twój synuś to chyba największy z wszystkich dzieciaczków :-)
i :ico_brawa_01: za 1 ząbek

Agnieszka
tak , ta książka ułatwia trochę życie, ja ją czytałam jak Mike był mały i teraz sobie przypominałam co tam było :-) Pinko musisz koniecznie ją przeczytać i ułatwić sobie troszkę życie :ico_oczko:
Nellunia też ładnie chodzi spać , a zwłaszcza ostatnio jak zje o 19-20 i idzie spać to na kolejne jedzonko budzi się tak kolo 5 rano , zje może z 70ml i dalej śpi do 9 potem zje normalnie 150ml i jeszcze godzinkę drzemie :-D więc ja jestem w pełni wyspana, bo Mike jak zasypia o 20 to wstaje tak 9.30-10 :-D

[ Dodano: 2011-05-03, 18:31 ]
właśnie patrze a Michael ma dziś na suwaczku same 2 hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 maja 2011, 20:51

hej!! :ico_tort: dla wszystkich z okazji wczorajszych 2 miesięcy Wojtusia
urosła 2cm i przytyła 200g
no to książkowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mania, szybko pierwszy ząbek :ico_brawa_01:

Agniecha, czy możesz mi też wysłac tę książkę? U nas w zasadzie tylko poranki są podobne do siebie, potem to już żywioł i impowizacja aż do kąpieli.. chociaż z dnia na dzień delikatnie się poprawia.

My wczoraj robiliśmy grilla na działce, a dziś tak zimno i leje non stop brrr

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 maja 2011, 16:44

witam
Gratuluje pierwszego zęba!!!!!my po wolnym i po chorobie kolejnej Mikołaja i po szczepieniach...mała waży 6690 i ma już 65cm

Obrazek tu ja na majówce urodzinach mojego T siostrzenicy Maryśki róweiśniczki Mikołaja a tu mój T z córcią"
Obrazek

[ Dodano: 2011-05-05, 16:18 ]
dziewczynk skończył się już wolny weekend gdzie wy????

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

05 maja 2011, 19:46

Agniecha, wielkie dzięki za książkę :ico_sorki: :ico_sorki: właśnie zaczynam lekturę, mężuś mi w pracy drukuje po 50 stron :-D

[ Dodano: 2011-05-05, 19:47 ]
jakiś mi wyskakuje błąd ogólny :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 maja 2011, 21:12

Po pierwsze to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3mc Nelluni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zmierzyli ją i zważyli i ma 61cm i 6200g czyli przez tydzień urosła 2cm i przytyła 200g :-D
pięknie rośnie :ico_brawa_01:
ale w Pl pada śnieg :ico_szoking:
ano padał przez większzość dnia :-) hehehe
Pinko musisz koniecznie ją przeczytać i ułatwić sobie troszkę życie :ico_oczko:
biorę się za nią dzisiaj.
więc ja jestem w pełni wyspana,
szczęściara :-) Mój Staś zasypia na noc ok. 19-20, budzi się na pierwsze nocne jedzenie ok 24-1 w nocy i potem drugie karmienie ok. 4, następne koło 6-7 i potem śpi dopóki ja nie wstanę, czyli do ok. 8, bo wtedy przychodzi Ula. Czasami Ula robi w nocy pobudki, budz się z płaczem, czasem chce siku i ja na wieczór tak ok. 21 już zasypiam na siedząco. Nawet mi się do kompa nie chce siadać.
hej!! :ico_tort: dla wszystkich z okazji wczorajszych 2 miesięcy Wojtusia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
.mała waży 6690 i ma już 65cm
:ico_brawa_01: ale rosną nam maluchy. Jakie ładne zdjęcia, super wyglądasz :-)

My wczoraj byliśmy na kontroli posyropowej. Maluchy już zdrowe, Ula od poniedziałku do przedszkola może iść. Stasiu został przy okazji zważony i ma już 5770g :-)
Wczoraj kupiłam też Stasiowi takie czadowe wdzianko na chrzest. Cały z białego sztruksu garnitur i koszula biała z maleńką muszką. Strasznie mi się podoba :ico_brawa_01:

Uli też kupiłam wczoraj sukienusię na chrzest Stasi, bo nie miałam jej w co ubrać. Taką super letnią elegancką kieckę w h&m. Trochę kosztoawała, ale było warto, bo Ula wygląda w niej superowo.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 maja 2011, 10:41

:ico_kawa: Dzień Dobry

My po wizycie kontrolnej w tydzień Stefan przybrał 215g(6315g teraz waży) i ma 60cm w tydzień 2 cm urusł :ico_szoking: .Pani mnie pytała czy ja zamiast mleka mam serek w piersiach bo chłopiec tak ładnie rośnie .

Co do książki -nie ma za co ja też ją dostałam od pewnej uprzejmej pani :-) .Niektórzy ją (książkę) uważają za bzdury i paplaninę ,ale u mnie się sprawdza wszystko -niektóre rzeczy są w niej bardzo dla mnie oczywiste ,ale dużo nowości się dowiedziałam o których nie miałam pojęcia -przydała się i sprawdziła .Synek nawet jak się budzi to z uśmiechem na twarzy istny aniołek.Chwilę trwało ,ale poznałam jego płacz i juz wiem co chce .Czasem nie musi płakać bo wiem +- co o której godzinie zazwyczaj robi.
Teraz codziennie zasypia o 20-20h30 śpi 6-7godzin zjada i znów zasypia na 3-4godz.
Ginekolog mnie wczoraj pytała czy wszystko ok z małym jak jej powiedziałam ,że lepiej nie można mieć to się zdziwiła ,że jedyna nie narzekam na zmęczenie i inne tam .Ale jej powiedziałam ,że skoro mamusia jest super to synuś też haha (skromnisia :-D )


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 maja 2011, 12:10

My po wizycie kontrolnej w tydzień Stefan przybrał 215g(6315g teraz waży) i ma 60cm w tydzień 2 cm urusł :ico_szoking: .Pani mnie pytała czy ja zamiast mleka mam serek w piersiach bo chłopiec tak ładnie rośnie .
superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Za książkę zabrałam się wczoraj :-) więc i ja niedługo będę mądrzejsza :-)
mamusia jest super to synuś też haha (skromnisia :-D )
to jest święta prawda, własne poczucie wartości, sprawia, że my jesteśmy szczęśliwe, a jak my jesteśmy szczęśiwe to i nasze bobasy :-)
No i Aguś Twoje zdjęcia oddają Twoje i Stefka szczęście, a my mamy takiego samego krecika jak Wasz :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 maja 2011, 15:53

a my mamy takiego samego krecika jak Wasz :-D
Stefan go pokochał przez te czarne oczy i czerwony nosek śmieje się do niego cały czas ,próbował do niego zagadać co widać na focie istny ubaw a fota robi furrorę w rodzinie hi hi

Dziękuję Ci pinko za komplementy rzeczywiście jestem szczęśliwa i pomyśleć ,że stresowałam sie czy pokocham drugie dziecko tak jak pierwsze :ico_puknij: Ale byłam głupia :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 maja 2011, 06:48

pomyśleć ,że stresowałam sie czy pokocham drugie dziecko tak jak pierwsze :ico_puknij: Ale byłam głupia :-D
ja też się tym stresowałam, więc nie jesteś jedyna :-)
Ja już nie śpię, bo Uleia rano ok 6 do mnie przyszła i już nie zasnęłam, bo zaraz też Stasiu chciał jeść, więc musiałam otworzyć mleczarnię :ico_haha_01: W nocy za to pięknie dziś pał mój synuś, zrobił tylko jedną pobudkę o 1:30 :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość