Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

19 cze 2012, 14:28

hej :-) ja na chwilę póki mały zajął się karuzelą w łóżeczku :ico_oczko:
biniu to właśnie zależy czy znajomi gotowi są na przyjęcie malucha na noc.. jak tak to raczej nie ma przeciwskazań :ico_oczko:
Myszka no lepiej upał niż deszcz, u nas wczoraj duszno strasznie było, w nocy przyszła straszna burza a dziś ciągle pochmurno, wieje ale jest aż 20stopni :-)
surtsey pewnie jeszcze nie przekręci się.. mój jest ponoć bardzo silny, główkę trzyma stabilnie już, ale sam się nie przekręca.. tylko z boku na plecy to już po miesiącu robił.. raz też udało się jemu z brzuszka na plecki przewrócić się, ale to też przypadkowo- był taki zły że leży na brzuszku aż sam się przewrócił...
A my już od 3 dni nie karmimy piersią :ico_placzek: szkoda mi strasznie, bo wiadomo pokarm mamy najlepszy i ta bliskość z dzieckiem.. ale co zrobić.. ostatniej nocki jak nakarmiłam cycem to po 15min się obudził głodny jakby nigdy nie jadł, to nakarmiłam znów, cycał chyba z 20min i zasnał.. no i znów po 15min pobudka..to dostał butlę i spał 3 godziny :ico_sorki: cóż, nic już nie poradzimy :ico_placzek:
no i koniec pisania bo synusiowi karuzelka się znudziła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 cze 2012, 14:30

No i mamy ospę :ico_placzek: byłam z Frankiem u lekarza ospa kwarantanna w domu siedzenie przez 9 dni :( tylko czekam aż Ulka dostanie na swój chrzest :ico_placzek: :ico_olaboga: i nici będą z imprezy ehhh .

A u nas wczoraj był upał a dziś ok 20 stopni w nocy była nawałnica nie mieliśmy tv i internetu a tak strasznie waliło piorunami że chyba pierwszy raz coś takiego widziałam :ico_olaboga: :ico_szoking: .

Jaś za to ruchem posuwistym "sunie" po łóżku w moją str jak szuka cycka... bałabym się go położyć przy brzegu... śpi w środku
Ula tez tak robi i już sie przekreca jest bardzo ruchliwa nie zostawiam jej samej na łózku.


Boże dopiero pierwszy dzień tej ospy a Franek już sie nudzi kupiłam mu gazetki , bajki nowe i farbki i już go nic nie cieszy chyba zwariuję :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 cze 2012, 15:41

Wiecie co, chyba gotowi..., mają dwuletniego synka więc łóżeczko nawet na siłę mogą nam odstąpić, duży narożnik do spania i 3 pokoje. Właśnie tego spania się troszkę boję, bo nie wiem jak młody w innym miejscu będzie się zachowywał. W domku zawsze śpi w łóżeczku i tak sobie myślę, że gdyby tamto łóżeczko mu nie podpasowało to czy pośpi w wózku albo z nami w łóżeczku.

asiab, jak mi przykro z powodu ospy Franka. Może jednak Ula się nie zarazi, u jagodka24 Majka chyba była chora jak Iwo się urodził i obyło się bez zarażenia malucha.

Asieńka86, głowa do góry, Piotruś da radę bez Twojego cyca, a Ty pomyśl sobie o pozytywach nie karmienia np. brak diety, eliminacji alkoholu :ico_oczko: Teraz synuś może nawet zostać pod opieką kogoś a rodzice na "balety" :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

19 cze 2012, 18:52

witam.
my tez dzis na17 na usg bioderek bylismy wszystko ok ale za 2 miesiace znow musimy sie pokazac.o
co dp wyjazdow to my juz z karola 2 razy wyjezdzalismy na noc

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 cze 2012, 20:05

Asieńka86, proszę cię nie pisz o braku bliskości bo się wkurze
a co będziesz go karmiła przez sonde????czy dożylnie????? bo nie rozumiem
przecież żeby dać dziecku butle to trzeba go wziąść na ręce przytulić do siebie
mój IWo zawsze łapie mnie za palce i mocno trzyma i wpatruje się we mnie
wcale nie mniej i nie gorzej niż przy karmieniu piersią
strasznie mnie denerwuje jak piszecie o tym braku bliskości
to tylko od nas zależy jak dużo miłości i bliskości dostają nasze dzieci
daj sobie spokój z tymi wyrzutami sumienia błagam cie!!!!!!

biniu_s, owszem majka przywlekła ospe ale Iwo najprawdopodobniej tez sie zaraził
na majówce mial 3 krostki które trzymały się ponad dwa tyg i to najprawdopodobniej była ospa
łaził z tym wszędzie, był z nami na majówce we Władku i żyje
ale dopiero na 3 mies pierwszy raz go zaszczepiłam Hexą bo się bałam

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 cze 2012, 20:53

A powiedzcie mi po jakim czasie jak była ospa u jednego dziecka drugie dostało ? chodzi mi o to czy np. jak Franka wysypało dzisiaj to Ulka dopiero za 2 tyg może być obsypana czy np jutro już może mieć tą ospę 30 czerwca mam jej chrzciny i nie chce przekładać imprezy :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 19-06-2012, 20:55 ]
A wiecie co nigdy nie wiedziałam co to jest ból brodawek bo moje sutki są jak smoczki takie wyciągniete :-) a wczoraj Ulka mi jedną brodawkę " nadryzła" chyba w nocy żle ciumkała cyca i boli jak jasna cholera :ico_wstydzioch: skóra popękała na niej :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 cze 2012, 21:02

asiab, ja jestem na bieżąco więc będę cię wspierać i odpowiadać
drugie dziecko może dostać ospe nawet 23 dni po pierwszym
mam taki przykład dookoła
mała może mieć zaledwie kilka krostek więc nie ma paniki
niestety ale ospa jest nieprzewidywalna więc nic nie zaplanujesz

a jak ja wam zazdroszcze tych sutków
moje po trójce dzieci w tym dwoje karmione jakiś czas mam płaskie jak pustynia
jak karmiłam majke 4 mies to nic a nic mi się nie wyciągneły

[ Dodano: 19-06-2012, 21:05 ]
asiab, tylko pamietaj że jak ulka będzie miała krostki to musisz z nią isc do lekarza i on musi stwierdzić ospe bo to wam przesunie szczepienia
lekarze twierdzą że należy zaczekać 3 mies po ospie żeby zaszczepić a ja rozmawiałam z wojewódzkim konsultantem ds szczepień i ona twierdzi że jak dzieciak łagodnie przeszedł ospe to już po mies mozna szczepić
a jak gorzej to góra po dwóch
teraz jest dużo przypadków krztuśca i boją się

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 cze 2012, 21:07

jagodka24, dzięki za radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 cze 2012, 21:24

jagodka24, a widzisz, chyba wcześniej nie pisałaś o tych krostkach Iwo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 cze 2012, 21:34

mozliwe że nie pisałam
jakos to mineło i już

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość