Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 gru 2007, 21:13

martuunia jak miło Cie uslyszeć- Nelcia wyglada bombowo :)

Anita- no to rozdrabnianie tabletek jest jakąś porażką, przeciez nie pierwsze nasze dzieci musza brac te leki więc dziwi mnie ,że nikt tego jeszcze w syropie nie wymyslił.

A ja dzisiaj jestem przeszczesliwa :-D bo od paru dni sadzałam Tosie za rączki ale głowa jej wisiała, a dzisiaj zaczeła głowe trzymac sztywno, do teg strasznie to lubi, smieje sie w głos jak ją sadzam. mam nadzieje, że to znak, że zaczyna nabierac sił :-D :-D
Je dalej tak samo mało ale przynajmniej już nie muszę z nią walczyć więc może i to sie poprawi.... dzisiaj wypiła już 30ml soczku jabłkowego, jutro spróbuje więcej :-D
Nóg jeszcze swoich nie pakuje do buzi ale za to cały dzień sobie spiewa albo gaworzy.
Teraz lezy w łazience na przewijaku i czeka na kapiel, ale najpier to durne żelazo.....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 gru 2007, 20:28

witajcie
ja to na chwilke, nie mam wogole czasu zeby usiasc :ico_olaboga: i cos napisac.
na mikolajki moja mala dostala tyle rzeczy ze chyba swoje ciuchy zostawie a w walizce bede miala amelki zabawki i prezenty :) tak to jest jak sie przyjezdza do domku, dostala wielkkiego konika albo osiolka super, bajeczki brzechwy, misia ktory mowi i spiewa, ciuszki i kotka i wogole juz nawe nie nalicze... ona za mala ale z czasem bedzie miala do zabawy,
dziewczyny sliczne fotki, dzidziusie rosna i w stroju mikolajka super. Jestesmy tacy szczesliwi, a wczoraj to nawet na disco wyskoczylismy i bylo super, dzis nogi bola no bo troche zastane :ico_szoking:
moja amelcia dzis konczy 15 tygodni i wazy 6,800, a zjada jak 5 miesieczny bobas, zmienilismy jej pokarm na polski bebilon i nie narzeka, wyregulowala sobie dosc i nocki dalej przesypia od 23 do 8-9 rano :) wybieram sie do lekarza zeby ja zbadal bo tutaj jednak inaczej badaja. to tyle poki co :)
a kornelek mojej siostry taki duzy w porownaniu z amelcia, podchodzi do niej dotyka stopki czy a by ma takie same jak on i raz chcial jej oczka wydlubac ale bylysmy szybsze, tyle smiechu

Pozdrawiamy was wszystkie bardzo goraco, wisienka trzymam kciuki napewno zdasz wszystkie egzaminy!!!
pruedendce ja zawsze mys;e o was cieplutko a z tosienka sie ulozy
yvonne zalacz zdjecie swojej amelci :)

i wogole pozdrawiam goraco wszystkie mamcie i dzidzie!!! przepraszam ze pomijam z imion bo sie spiesze dzidzia czeka :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big::ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 gru 2007, 23:24

Karolina- fajnie, że tak dobrze sobie tutaj w Polsce odpoczywacie i szelejcie po disco :-D

U nas weekend minął spokojnie, dzisiaj wazyłam Tosieńke i od wtorku przybyła 100g, mało bo mało ale przynajmniej już mi nie spada z wagi, ogólnie sprawia wrażenie silniejszej dziewczynki, nic tylko by siedziała a to tak nie można jeszcze bo kregosłupik wiotki :-D
Mamy tylko problem z gazami, bo czasami nie może się wypurkac i trzeba jej pomóc, ale ogólnie myslę że idzie nieco ku lepszemu!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 gru 2007, 20:01

martuunia1, fajowo, ze wpadłas!!! Nelcia super wygląda w tym mikołajkowym stroju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Duza juz z niej dziewczynka!!!

karolina-ch, bardzo Ci zazdroszcze tej Polski, a ja juz miałam sie zbierac do Polski w kwietniu a znowu sobie przedłuzyłam szkole o kilka kolejnych semestrow, bo wybieram sie na interior Design. :ico_noniewiem: 4-6 semestrow. Moze krocej jak bede dobra studentka, w kazdym razie pobyt znowu nam sie przedluzył. :ico_olaboga: Moja rodzinka z jednej strony zadowolona ze im sie corcia ksztalci, z drugiej strony im smutno... Ach...

Pruedence, Tosienka nasza kochana Perełka rosnie i jest coraz silniejsza. Zobaczysz, ze juz niedlugo dogoni inne dzieciaki!!!! :ico_haha_01: Slicznotka nasza kochana!!! Nie moge sie napatrzec na ta Twoja coreczke!!! :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 gru 2007, 22:03

wisienka to jak ty sie juz wyedukujesz to bedziesz prawdziwa bussines woman :)
pruedence ty sie nie martw, wazne ze przybiera malutka na wadze!!

U nas to roznie raz mala je raz ma humory sama nie wiem, jutro jak dobrze pojdzie to skoczymy do lakarza pediatry czy wszystko ok

slemy caluski dla wszystkich :)

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

10 gru 2007, 23:47

Witajcie dziewczyny
Ja nie moge nazekac Vito waży 7 kg
je świetnie daje mu zupki i deserki w słoiczku od 4 msc.
Smakuje wszystko .
Też ma niedobory żelaza,
więc następny obiadek ze słoiczka to ziemniaki ze szpinakiem :-D
Głowe trzyma dzielnie i chce juz siadać,
lezenie plackiem juz mu sie nie podoba.
Bardzo się ślini i wkłada piąstki do buzi,
kupiłam maść na swędzące dziąsła,
ale to jeszcze nie to .
Marcelowi pierwszy ząb się przebił jak miał 7 msc.
Zobaczymy jak będzie z Vitem.

Pruedence, do lata juz Tosia dogoni reszte.

Pozdrawiam serdecznie mamusie i dzidziusie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2007, 00:09

wisienko- edukacja fajna rzecz, kiedys Ci sie na pewno zwróci w pieniądzorach, a już nie wspomne o satysfakcji :)

Dzieki za dobre słowa dziewczyny....Tosieńka dzisiaj skończyła 4 miesiące :-D i dzisiaj pierwszy raz świadomie lapała i wyciagala rączki do zabawek, tylko niestety ma faze na ładowanie wszystkiego do buzi, a z jej naczyniaczkiem na wardze to nie za dobra rzecz.
Oglądala tez z nami majewskiego :-D wogóle bardzo lubi ogladac telewizje, niestety nie powinnam się z tego cieszyc, ale to pewnie te obrazki zmieniające się ją tak fascynują :-D

Agasco- twój synek to już prawdziwy smakosz , taki doświadczony w róznościach. A ja przez to, ze pół dnia spędzam na zajeciach to nie mam czasu jej nic wprowadzać, tylko w weekendy, bo wieczorem to sie boję, jak by miały byc jakieś rewelacje. Musze się zmobilizować!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 gru 2007, 10:32

Moja Amelcia też lubi oglądać tv.
A w ten weekend po raz pierwszy wyciągnęła do mnie rączki. Dziadkowie brali ją na ręce, a ona na nich w ogóle nie patrzyła tylko za mną i rączki do mnie. Ale się ucieszyłam.
Dziewczyny jak wy robicie te płatki ryżowe. Ja daję tylko jabłko. A od słoiczka dopiero zacznę. Powiedzcie mi, jak już popróbowała, to ile powinna zjadać łyżeczek, tak żeby to był posiłek, a nie tylko próbowanie?

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 gru 2007, 13:47

witajcie :)
Martunia jaka fajna mikołajka:)) super:)
u nas też jabłuszko:) je świetnie myślałam że dłużej mu zajmie opanowanie łyżeczki
kaszek jeszcze nie daje zmieniłam mu mleko na następne ... lekarka powiedziała że lepiej jest jak się najada zacząć mu dawać zupki ...
my zostaniemy na tydzien sami - ja i Kacper no i pies z którym jest problem. Moj Rys zmienia prace i jedzie na szkolenie :( a ja bidula sama z całym gospodarstwem... całe mieszkanie do sprzątania prezenty należałoby już kupować i szykować świeta ... jak ja to wszystko zorganizuje to nie wiem:) no i ten pies lepiej by było mieć kota nie trzeba wychodzić...

[ Dodano: 2007-12-11, 12:51 ]
a i co do brania na rączki przez rodzinkę to moj mały juz kojarzy koga zna i lubi a kogo nie... mój tata jak mały był malutki i nie trzymał głowy to go nie brał bo się bał a teraz nie ma szans na potrzymanie wnuka mały się go boi...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 gru 2007, 17:31

Hejo!!!

Dla Tosienki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji 4 miesiecy!!!


U nas humory rewelacyjne bo dzisiaj Szymek bierze ostatnia dawke antybiotyku i jutro idziemy sprawdzic czy na pewno juz nie ma zadnych bakterii. Mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze i bedziemy mogli wrocic do naszego "normalnego mleczka" i jedzonka. Teraz Szymon pije mleko sojowe bez laktozy bo miał straszna biegunke i mu pediatra zmieniła na czas brania antybiotyku. Przez ta chorobe nie wprowadzałam mu niczego nowego. Ale teraz zaczne robic mu kaszki. Zobaczymy jak nam to wyjdzie.

yvone, ja nie wiem dokładnie jak to jest z tymi posiłakmi, ale np Szymon je zawsze 180 ml mleczka. A jak podaje mu np bananki w sloiczku to zjada cały sloik banankow (75ml) i popija to ok 80ml herbatki i starcza mu to na 3 godzinki czyli na tyle na ile mleczko.

A wogole w USA uwaza sie, ze dzieciom powinno sie wprowadzac nowe rzeczy od min 6 miesiaca wiec nawet nie moge o to spytac piediatry bo mnie z gabinetu wygoni :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość