Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

02 paź 2007, 09:14

Iwonko czyżbyśmy czytały sobie w myślach :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 paź 2007, 09:14

Dorotko, w tym samym czasie napisałysmy to samo :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 09:15 ]
Teraz znowu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

02 paź 2007, 09:15

oj chyba jakaś telepatia :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-02, 09:19 ]
idę pomyć gary bo wczoraj mi się już nie chciało a poźniej :ico_duzepranko: i oczywiście :ico_pranko:

my na przykład w domu mamy bardzo suche powietrze jak kaloryfery są włączone i poprzedniej zimy kładłam mokre pieluchy żeby troszkę je nawilżyć i skutki są opłakane 900 zł niedopłaty za ogrzewanie
a teraz wymyśliłam że codziennie zrobię jakieś pranie i postawie w pokoju na suszarce
troszkę będzie inne te powietrze - eehhhh mam takąnadzieję

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 paź 2007, 09:38

ja jeszcze nie grzeje, ale na lozeczku oskarka powiesze najwyzej tej nocy pieluszki mokre...
i poczekam do jutra zobacze jak bedzie dzis w nocy i jak sie nie poprawi to malego zarejestruej do lekarza, wlasnie dla mnie dziwne jest to ze w dzien jest ok a to w nocy sie zacyzna taki kaszel duszacy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

my to sami sobie grzejemy bo mamy gazowqe, ale rachunki w zime sa straszne :ico_olaboga: takie kolosalne kwoty ze szok :ico_noniewiem: no ale coz inaczej sie nie da na razie

musze mojego baczka przetrzymac ze sapneimdo 12 bo chcialabym aby zasnal mi u kolezanki ajk go zostawie, nie che aby miala z nim jakikolwiek klopot , co prawda niebedzie mnie ok 1,5-2 godzin ale zawsze cos...
jeju dziewczyny nawet nie wiecie jak mi glupio malego zostawiac z kims :ico_noniewiem: ale w sumie nie mam innego wyscia... czasami trzeba honor schowac w kieszen

i tez sobie wymyslilam jeszcze jedna rzecz, jak Oskarek skonczy 1,5 roku to moze zaczne sie za praca rozgladac.. jak znajde cos fajnego to go zapisze do takiego prywatnego przedszkolo_żlobka tam gdzie mialam pracowac (ale babka sie nei odezwala) fajnie tam jest, takie domowe warunki a ii opiekunki super, zupelnie inna atmosfera niz w normalnym zlobku czy przedszkolu.... nie potrafie tego opisac czemu ale jakos tak to odczulam...
do tego wszystkiego moja przyjaciolka tam pracuje, na razie na pol etatu tylko bo pierwsze pol etatu w normalnym przedszkolu ale mysli oprzeniesieniu sie do tegio prywatengo iwec tym bardziej bylaby zawsze jakas zaufana osoba przy Oskim :ico_haha_01:
na razie oczywiscie tak planue i sobie mysle ale kto wie :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 paź 2007, 09:48

Dziewczynki mozecie kupic nawilżacze powietrza.

My nie jestesmy zmarzluchami a tamtej zimy mielismy odkrecony kaloryfer tylko w jednym pokoju i delikatnie w lazience i nadplaty bylo 300zł :-D , nie lubimy jak jest w domu za ciepło, Maja tez...

Natalia, ja jestem zdania ze mamy powinny pracowac bo nie wiadomo co czeka czlowieka w przyszlosci. U mnie w firmie prawie kazda matka wraca do pracy od razu po macierzynskim...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

02 paź 2007, 11:43

a ja się wyspałam jak nigdy, bo mój Pioruś ma wolne i chciał żebym ja odpoczeła,więc spali we dwóch z Michałem w jednym pokoju,a ja w drugim :-D i tylko on wstawał do małego :ico_brawa_01:
My jesteśmy zmarźluchy,ale sami palimy,jak to na wsi i ogrzewanie mamy niestety na węgiel i to palenie mnie wkurza,ale cóż :ico_noniewiem: Nawilżacz to dobra sprawa, moja siostra ma,bo jej chłopcy ciągle na gardło chorowali. ja też chyba sobie sprawię, bo czasami sama czuję suchość w nosie i gardle w nocy,chociaż podobno w wilgotnym powietrzu bakterie bardziej się rozwijają :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 paź 2007, 14:02

Martynko, medal dla Twojego męża sie nalezy :-)

Ja dzis wezme ten magnez, zobaczymy czy mi pomoze... bo ostatnio chodze jak paralityk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

02 paź 2007, 18:18

zgadza sie - medal Martynko dla Twojego mężą

a co dzisiaj takie pustki u nas??

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 paź 2007, 19:00

Tu na Roczniakach w ogole wieksze puchy niz na noworodkach i niemowletach...

Maja rozrabia :ico_olaboga: , dalam jej czopek ale nic to nie dalo, takie dziecko i tyle :ico_olaboga: , marze zeby chociaz dzien byla grzeczna... na dodatek od soboty malo co je...

Dorotko, a Oliwka chodzi bo jakos mi to umknelo :ico_wstydzioch:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

02 paź 2007, 19:32

CZESC DZIEWCZYNY
MOJA OLIWKA JUZ SPI NA SZCZESCIE A JA MAM CHWILKE DLA SIEBIE HEHE
BO ZARAZ MEZUS WROCI I KONIEC MOJEGO CZASU BEDZIE TRZEBA ZAGRZAC MU OBIADEK ITD.
BYLAM DZIS W TAKIM FAJNYM PARKU Z OLIWKA I KURCZE TAKIE MALUSZKI JAKONAPOTRAFILY JUZ WCHODZIC NA TAKIE MALE ZJERZDZALNIE I ZJEZDZAC A MOJA OLIWKA NIE CHCILA :ico_olaboga: ONA JAK JES W PARKUTO WOLI W PIASKU POSIEDZIEC SAMA NIZ Z INNYMI DZIECMI SIE POBAWIC I NA DODATEK JAK KTOS DO NIEJ PRZYJDZIE TO ONA WSTAJE I SZUKA INNEGO MIEJSCA GDZIE MOZE SAMA POSIEDZIEC.
ivon, A JAKIE CZOPKI DAJESZ MALEJ??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość