Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2008, 21:12

ubaw niezły chociaż;)

jutro jade z matim na kilka godzin do przedszkola, w którym miałam praktyki:) nie mozemy się doczekać. fotki wkleję wieczorkiem. umieram z ciekawości jak on tam będzie się zachowywał jak pani coś będzie kazała zrobić i na obiedzie;)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

26 mar 2008, 21:16

mi też doktórka kazała "buciki" mu ubierac w domu ze sztywna pietą :-)

[ Dodano: 2008-03-26, 20:18 ]
matikasia to zdaj nam relacje ja tez jestem ciekawa u nas otworzyli taki klub mini przedszkole i mozna tam dzieci na parte godz.zostawic jak si e ociepli to tez chcę tam z Adrianem iść :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2008, 22:03

Ja walczę by otworzyć to alternatywne ale chyba tematu nie przeskocze bo miałoby to być na strychu, a ewentualne jedzenie na parterze:( najwyżej zrobię jak teraz zajęcia w domu. tylko trzebaby to zarejestrować.
dziś już były ostatnie bo weekend wyprowadzamy sie na dobre.smutno mi było. nawet kwiatki dostałam. zrobiłam prezentacje w power poincie ze wszystkich zajec. dzieci beda mialy niespodzianke.

a oto prezent na zająca. chyba muszę pałac wybudowac...
Obrazek

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 mar 2008, 22:28

cześć dziewczyny! pamiętacie mnie jeszcze?
straaaasznieee dawno mnie tu nie było, ale odkąd wróciłam do pracy naprawdę padam z nóg, bo wstaję o 5 rano i wracam do domku ok.16tej, po drodze odbierając Marzenkę z pkola
Raduś do pkola już zapisany i od 1.09 mój Maluszek zaczyna edukację przedszkolną :ico_brawa_01: dlatego też nadal kładziemy go spać po południu, bo w pkolu po obiadku będzie leżakowanie, a zapisujemy szkraba na pełne 8 godzin, poza tym mąż korzysta i też się kładzie, bo wraca z pracy ok.2 w nocy a wstać musi już o 7rano, żeby Marzenkę do pkola wyprawić :ico_noniewiem:
nocnik jeszcze nie jest ulubionym tematem mojego syna, tym bardziej, że tydzień przez świętami nabawił się niestrawności i przez równiutki tydzień nie mogliśmy powstrzymać mu wymiotów, w końcu okazało się, że do ścianki żołądka przykleił się psi włos (pewnie tłustymi łapkami przytulał Ursę) i pomogły dopiero kapsułki z olejem rycynowym
Na szczęście teraz już jest ok i nawet ładnie wszystko zjada - oczywiście dietetycznie - ale przez ten tydzień schudło mi dzieciątko 3kg (a wcale gruby nie był, bo ważył15kg)

w Wielką Sobotę miałam urodzinki i żałowałam, że Święta nie wypadły o tydzień później, bo moglibyśmy urządzić większą imprezkę świąteczną połączoną z moimi i Radusia urodzinami, a tak zrobię jego urodzinki w następną sobotę

z mówieniem u mojego synka też nie bardzo, pojedyncze słówka i "magiczny paluszek" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2008, 22:38

matula pewnie że Cię pamiętamy. rzeczywiście ciężko jest jak się pracuje. trzeba to wszystko jakos zorganizować. fajnie że Raduś zapisany do przedszkola. Ja małego też zapisuję od 1go to będziemy się dzieliły wrażeniami:) obym tylko pracę znalazła:)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

27 mar 2008, 07:58

hejka :-) :-)
Gabi wazy teraz 14kg i wcale nie jest gruba,a taka akurat.Ci lekarze casami nie potrzebnie mieszaja :ico_puknij: :ico_olaboga:
matula1, jasne,ze pamietamy :ico_haha_02: :-)
3kg przez tydz :ico_szoking: nameczył sie biedaczek :ico_noniewiem:
Gabi niczym sie juz nie bawi tylko ciagle z rowerkiem lata :-) Porobie jej dzisiaj fotki to zobaczycie jaka ma radoche :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

27 mar 2008, 09:16

Alka mamaGabi:) pisze:Dora1, piekna jestes ,nie narzekaj :ico_oczko: :ico_oczko: :-)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Hihihihihihi dzięki ,ale piękna to ja napewno nie jestem :-) :-) :-)
Matikasiu podpisuję się pod dziewczynami :ico_haha_02: :ico_haha_02: Mateuszek jest w''sam raz'' i tego się trzymaj :ico_oczko: To ciekawe co ta kobieta powiedziałaby na mojego Bartosza-15 kilo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ilonka-trzymam Cię za słowo -masz tu zaglądać :ico_oczko: :ico_oczko:
Matula miło ,że zajrzałaś :-)
A ja czekam na zdjęcia Gabi i relację Kasi z odwiedzin w przedszkolu :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 mar 2008, 09:23

właśnie się szykujemy do wyjścia;)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 mar 2008, 09:40

Witajcie kochane :-) Dawidek stawia wszystkim mamusiom i dziedziaczkom :ico_tort: bo wlasnie dzisiaj nad ranem skonczyl 2 latka :ico_brawa_01:
Ja pedze do pracy wieczorkiem sie odezwe.
Wreszcie udalo mi sie zalogowac ufff

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 mar 2008, 13:15

Sto Lat dla Dawidka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Obrazek

[glow=red][size=150]
Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...[/size]
[/glow]

Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość