Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

06 mar 2008, 19:25

hello!!
mikusia1 pisze:jaka zapiekanka jesli moge spytac?? :ico_oczko: :ico_oczko:

Magda podala tu fajny przepis na zapiekanke z makaronem,-strona 20 chyba...
a w sobote sprobuje przepis Emali. wydaje mi sie ze ciagle to samo gotuje, musze troche nowosci wprowadzic :-)
Patryk dziwny jakis dzisiaj=piszczy, wypiekow dostal, taki nieznosny :ico_olaboga: i jeszcze pupa odparzona, chyba zjadlam cos ostrego juz sama nie wiem :ico_noniewiem:
Teraz poki spi(w koncu!!!)ide pranie w rekach zrobic :ico_placzek: :ico_placzek:
milego wieczorku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 mar 2008, 19:48

ivkaJ pisze:Magda podala tu fajny przepis na zapiekanke z makaronem,-strona 20 chyba...

juz znalazlam te przepisy musze wyprobowac hihi
my uwielbiamy takie zapiekanki ale oczywiscie z miesem :-D :-D :-D :-D

ja tez lubie eksperymentowac w kuchni a nie zawsze to samo :ico_nienie:
tylko wszystko zalezy od funduszy a nie zawsze mozna sobie pozwolic hihi

ivkaJ pisze:Patryk dziwny jakis dzisiaj=piszczy, wypiekow dostal, taki nieznosny i jeszcze pupa odparzona,

ojejku biedny Patryczek :ico_olaboga: :ico_olaboga:
oby to nie chorobsko zadne :ico_nienie: :ico_nienie:
duzo zdrowka dla Patryczka
buziaczki

a ja jutro bede pilnowac ta mala i wsobote tez :ico_olaboga: :ico_olaboga:
znowu bedzie sie z wiki kłocic ale damy rade :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 mar 2008, 11:01

Witam w ten piekny sloneczny poranek :-D oby tak swiecilo caly dzionek :ico_sorki:
mikusia1 pisze:a ja jutro bede pilnowac ta mala i wsobote tez
znowu bedzie sie z wiki kłocic ale damy rade

no pewnie ze dacie rade :ico_haha_01:
Jeszcz nie widzialam sie z sasiadka wiec nic nie wiem na temat tej firmy kurierskiej.Dam ci znac najszybciej jak tylko sie dowiem :-)
ivkaJ pisze:Patryk dziwny jakis dzisiaj=piszczy, wypiekow dostal, taki nieznosny i jeszcze pupa odparzona, chyba zjadlam cos ostrego juz sama nie wiem

oj biedactwo,piecze go pewnie :ico_szoking: fajnie ze jeszcze karmisz :-) ja swoich karmilam 7 a drugiego 5 m-cy :-)
Ivka to jest numer do polskiej prawniczki: 0851208367-P.Joanna

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 mar 2008, 12:01

Magda Sz. pisze:Witam w ten piekny sloneczny poranek

umnie tak samo wkoncu chociaz wieje wiatr :ico_olaboga:

Magda Sz. pisze:Jeszcz nie widzialam sie z sasiadka wiec nic nie wiem na temat tej firmy kurierskiej.Dam ci znac najszybciej jak tylko sie dowiem

ok bardzo ci dziekuje :-D :-D :-D

unas na spokojnie musze isc na zakupki tzn,moze kupie sobie wkoncu spodnie do biegania(takie tam dresowe)bo musze zaczac cos robic bo mi kondycja niezle spadla a to soe odbije na mopim zdrowiu potem :ico_nienie: :ico_nienie:
takze musze cos zrobic no i chce sobie jeszcze zakupic atka pilke do cwiczen ponoc dobra i mozna miesnie brzuszka pocwiczyc i ud a to najwazniejsze hihi
zobaczymy

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 mar 2008, 13:03

mikusia1 pisze:chce sobie jeszcze zakupic atka pilke do cwiczen ponoc dobra i mozna miesnie brzuszka pocwiczyc i ud a to najwazniejsze hihi

wlasnie ja na takiej pilce cwicze brzuszki :-D

[ Dodano: 2008-03-07, 12:05 ]
Monia widze ze sie zmobilizowalas to super na pewno od razu lepiej sie poczujesz i wciagniesz ze regularnie bedziesz biegac trzymam kciuki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

07 mar 2008, 17:50

dziewczyny ale mam LENIA :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
pospalam troche za dlugo i mam wyrzuty. a pogoda jak to w marccu=niby slonko, ale wieje i co jakis czas deszczyk :ico_noniewiem:
tak mi sie nie chce na spacer z Patrykiem isc, ale jak nie pojde to tez bede sobie w brode pluc, ze nie hartuje dziecka :ico_placzek:
masakra jakas!!!depresyjny mam jakis nasrtoj, tylko bym smucila.Dzis zdecydowanie widze wszystko w szarych barwach.Mysle, ze nawet dzieckiem nie u umiem sie zając :ico_olaboga:
a moj mąż od wczoraj kaze mi pozytywnie myslec:"Kazdy dzien przynosi nam szczęście",zaczął czytac o odnoszeniu sukcesu przez pozytywne myslenie,strasznie sie napalil. Niestety ja jestem bardziej nastawiona na dzialanie=trzeba sobie zapracowac na sukces i tu maly zgrzyt.bo samym mysleniem okna nie da sie uszczelnic a czekanie na ladna pogode w irlandii to zart, wiec musimy poszukac kompromisu, do zwariuje :ico_olaboga:
Madziu dzieki za numer. :-)
Ale wam zazdroszcze checi do cwiczen.super sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez co jakis czas przypomina mi sie, ze w sierpniu ide na slub kuzynki i chce wyglądac extra, a zostalo mi jeszcze min, 6 kilo do zrzucenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 mar 2008, 18:11

ivkaJ pisze:a zostalo mi jeszcze min, 6 kilo do zrzucenia

a mi 10 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ivkaJ pisze:depresyjny mam jakis nasrtoj, tylko bym smucila.

ja tez mam depresyjny nastrój ale to chyba jakieś przesilenie wiosenne bo juz sama ze sobą nie mogę wytrzymac :ico_zly: :ico_olaboga:
no a my dziś w domku siedzimy bo wieje i co jakiś czas pada ale nawet sie zastanawiam czy nie wyciągnąc małego chociaż na chwilkę żeby zaczerpnął powietrza

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

08 mar 2008, 13:01

:ico_haha_02: DZIEń DOBRY KOBIETY!!! :ico_haha_01:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO SWIęTA!!!!

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_haha_02: MIłEGO DNIA ZYCZE :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 mar 2008, 13:13

wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 mar 2008, 13:18

ivkaJ pisze:czekanie na ladna pogode w irlandii to zart

haha dokladnie rachunek prawdopodobienstwa jak duzym lotku :-D :-D :-D
ivkaJ pisze::"Kazdy dzien przynosi nam szczęście",

i tak trzeba myslec :-D
martuchafrost pisze:a mi 10

ja tez marze zeby tyle zrzucic :ico_placzek: wczoraj na silowni zwazylam sie i :ico_szoking: 1kg wiecej niz bylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: przez ta moja przerwe i objadanie sie musze jednak jakas dietke dolaczyc :ico_olaboga:
ja tez wam zycze milego dnia i zeby nasi faceci nie zapomnieli ze dzisiaj nasze swieto!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość