Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sie 2009, 23:00

moni26 ale to trochę dziwne bo sandałki ma rozmiar 22 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a tu klapki 24 :ico_szoking:

i kupiłam jej też od koleżanki rowerek za 80 zł używany :-) stwierdziłam,że nowego nie ma sensu kupować,bo ten rowerek i tak u mamy będzie,bo jak pojadę rowerkiem to będzie jak iść z nią na spacerek,bo zbytnio sama za długo nie chce chodzić :ico_sorki:

ja już zmykam na dzisiaj bo zaraz A będzie
dobranoc :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-08-07, 23:02 ]
a i dzisiaj dowiedziałam się że znajoma urodziła wczoraj przed 22 w domu :ico_szoking: :ico_szoking: (a mieszka 3 domy dalej) :ico_noniewiem: jeszcze koło 17 żartowała wczoraj w sklepie,bo koleżanka się jej pytała na kiedy ma ten termin,a ona że może nawet dzisiaj urodzić :-D poród odebrała jej szwagierka :ico_szoking: wody jej odeszły i zaczęła rodzić,karetka nie zdążyła dojechać,bo dziecko już było na świecie :ico_sorki: :ico_sorki: a to jej 3 córka :ico_brawa_01:

teraz już idę na serio

dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sie 2009, 06:49

to jej 3 córka
ale ja bym chciała córkę.. albo bliźnięta syn i cora :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-08, 08:05 ]
hmmm chyba nikogo nie ma.. za wcześnie ?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 sie 2009, 08:22

Witam się również ;-)
Ja już wstałam ale jakoś nie chce mi się siedzieć. Dzisiaj jadę na maleńkie zakupki kupuję lampkę na ścianę do małego pokoju, karnisz i farbę ;-) Bo normalnie w następnym tygodniu już za malowanie się zabieram ;-)
aniawlkp86, śliczne klapeczki dla Hani nie ma co.
myszka a focie synusia niezłe słodziak z niego ;-)
Miłego dnia kobietki i buziaczki.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

08 sie 2009, 11:12

Witam z porannie z płatkami z mlekiem hehe
Dziś znów moje plany idą z kąt bo mój sobie wymyślił, że pojedziemy nad jezioro ze znajomymi. Mi w sumie to na rękę, bo dziś mam zamiar się w końcu pokąpać i popływać trochę, bo całe wakacje to tylko nogi moczę. Jest taka piękna pogoda, że aż bólem jest siedzieć w domu.
Najchętniej to bym się rozebrała z własnej skóry- tak jest gorąco...
W domku tylko kuchnię ogarnę, duży pokój no i siebie wiadomo.
Wczoraj jednak nie zrobiliśmy tych zakupów, bo mój oczywiście musiał wymyśleć coś ważiejszego, np mycie auta, gdzie karcher jest czynny całą dobę a rossmana nam zamknęli przed nosem :ico_zly: Byłam tak zła aż się od łez nie mogłam opanować :ico_sorki:
Nie wiem czemu się tym tak przejęłam :ico_ciezarowka:
Aniu superaśnie klapeczki, mój ulubiony kolor. nie było większych rozmiarów??


Tak w ogóle to wyczaiłam mojego małego. Budzi się punkt 6 rano, kopie i szturcha, a przestaje dopiero jak mój wyjdzie z pracy hehe. Potem to czeka aż wstanę i zjem coś.
Stawiam :ico_tort: tak poprostu bo mam zachciankę :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sie 2009, 11:21

ja tylko się przywitac i spadam

jesteśmy u mamy dzisiaj do wieczorke

później mała się popluska w baseniku i pójdziemy do prababci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie było większych rozmiarów??
były tylko do 29 :ico_sorki:

dzisiaj znowu małej coś kupiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pokażę wam później bo chciałam zrobic fotki ale bateria w aparacie zdechła :ico_zly: naładuję i później pokażę :-D

do później

papa

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 11:40

Witam i ja moje laseczki :ico_tort:

Ulcia no to miłego kąpanka :ico_brawa_01: A hormonki szaleją :ico_oczko: Ja teraz tak mam że jak się kłócę z K to zaraz zaczynam ryczeć i nie mogę nad tym zapanować :ico_puknij:

Aniu śliczne klapeczki :ico_brawa_01: Moja to ma wybitnie małe stópki ale to po mnie i mojej babci. Bo nosi jeszcze 21 rozmiar :ico_oczko:
A dla koleżanki gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja miałam sąsiadkę co też w domku urodziła, miała skurcze itd ale nie czuła że już muszą jechać a pięć minut później jej mąż przyjmował poród :ico_oczko: jak karetka przyjechała to ratownicy mówili, że oni to juz na pępkowe :-D

Bigottka miłych i udanych zakupów :ico_oczko:

kawoszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:23

.

08 sie 2009, 13:22

Witam i milego dnia wszystkim zycze

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sie 2009, 14:09

Hejka ;)

a ja dopiero wróciłam ze szwagierką od babci (mego M) cudowna kobieta, :-)
posprzątałyśmy jej i zaraz gnam do miasta na zakupy bo M pieniążki wczoraj mi przyniósł :P

mierze temp, i wczoraj zauważyłam po śluzie że zapewne mam płodny więc od razu powiedziałam do M że musowo teraz <lol>
ale kupie testy najwyżej za miesiąc (nie daj Panie Boże się przydadzą,)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 14:43

Kawoszka witaj i nawzajem :ico_oczko:

Tynusz no to do dzieła :-D :-D :-D

Ja miałam przed chwilką niemiłe wydarzenie :ico_olaboga: czyściłam małej piaskownice i postanowiłam ją umyć w wannie było troche piachu nie myślałam że taka ilość zapcha mi mi rurę :ico_olaboga: woda zaczęła mi się lać dołem i miałam małą powódź w łazience :ico_olaboga: oczywiście mojemu nic nie powiem bo na mnie nakrzyczy że z niczym nie mogę na niego poczekać :ico_noniewiem: ale już jest ok podłoga wytarta rura przepchana uff... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 sie 2009, 15:07

mierze temp, i wczoraj zauważyłam po śluzie że zapewne mam płodny
no to czekamy na dobre wieści po dobrym początku dnia ;-) i trzymamy kciuki ;-)
Kinga_łódź, oj tam zdarza się każdemu mogło się przydarzyć ;-)
Ja już po zakupach kupiłam karnisz, lampę na ścianę lecz co do farby to nie mogłam zdecydować się na kolor więc nie kupiłam żadnej i co oczywiście zostawiłam ponad 600 zł w sklepie :-/
A jutro to może nad morze pojadę z moim bo taka ładna pogoda jest a Ulce zazdroszczę takiego wyjazdu nad jezioro też chciałabym ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość