edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

26 sie 2007, 18:57

Nika to dzis chyba taki dzien.mi sie tak zbiera i zbiera a dzis to juz apogeum.normalnie sie rozklejam.i wyje i przechodzi mi i znowu wyje.Ty jestes młoda mozesz jeszcze jakos sobie zycie ułozyc.a ja juz musze pozostac w tym zadupiałym przemyslu.a za anglią tesknie.za znajomymi bo prawie wszyscy tam są.strasznie mi to zycie juz zbrzydło.co za dzien.ale musze sie wygadac bo oszaleje :ico_placzek:
Nika a mapy zadnej nie masz.moze na internecie poszukaj dokładnej mamy.ja kiedys cos szukałam i znalazłam łącznie z numerami autobusów jakie tam jezdzą.

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 09:00

Nika bede trzymac.bardzo bardzo mocno zycze ci tej pracy.na prawde wiem co to siedzenie w domu.moze za rok jak karol pójdzie do przedszkola to i ja sie na dobre wyrwe z domu.a teraz jak sie cos fajnego trafi to tez nie pogardze :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 13:41

D-nika, juz pewnie po rozmowie, mam nadzieje, ze 4 tysiaki są twoje!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_oczko:
edi, a dlaczego wy wróciliście z UK?
widze, ze depresja cie dopadła na całego :ico_noniewiem: naprawde, mysle, ze jak ten rolnik wejdzie w życie i ty sie uspokoisz, rozluźnisz i wreszcie będziesz miala sie czym zająć, a szukasz jakis ofert jeszcze?

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 15:44

kasia wrócilismy bo zaszłam w ciąze a bałam sie tam zostac z dzieckiem.
dzis wyszłam do baru na piwo i sobie w koncu z kolezanką pogadałam bez dzieci :ico_oczko: dziwna godzina na picie ale jak nie ma mozliwosci inaczej to trzeba o 15 pic :ico_oczko:
tez czekam na młodego rolnika.ale dalej cisza.a cv składam raz na pół roku bo czesciej nic tu nie ma :ico_placzek:
NIka pisz jak ci poszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 16:30

nie od razu rzym zbudowano :ico_oczko: marne nie marne ale wazne ze cos.z dojazdem fakt problem.ale takie problemy sie same rozwiązują.a co w tef firmie sie robi?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 17:54

D-nika, entuzjazmu nie widzę, ale chyba źle nie jest :ico_oczko: ważne, że się odezwali, a z dojazdem to może rzeczywiście z kimś sie dogadasz, a wtedy zrzuta na paliwo i heja :ico_oczko:
ale jesli cie przyjmą to spróbujesz, czy raczej jestes na nie? :ico_noniewiem:
edi pisze:dzis wyszłam do baru na piwo i sobie w koncu z kolezanką pogadałam bez dzieci

no i tak trzyamć :ico_brawa_01: super, że udało ci sie wyskoczyć i trochę zapić dołek :ico_zdrowko: :-D

a ja byłam dziś o 9 w przedszkolu, będę pracowac w zerówce szkolnej, czyli wszytskie święta i ferie wolne...HURA :-D ale za to mam popołudnówki w tym roku, więc ide na 12:30, a kończe 17:30...czyli świetlica mi odpada, a wraz z nią 800zł :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 18:13

kasia to jak ci mało kasy to sobie sprzatanie poszukaj na godziny :ico_oczko: nie ale tak na powaznie to faktycznie duza kasa ci odpadnie.no ale za to w domu wszystko porobisz :ico_oczko: a kto ci Lenke pilnuje?
a wyrwac sie było fajnie.wypiłam pół piwa i teraz głowa mnie boli :ico_placzek:
Nika bedzie dobrze.za rok widze cie w przemyslu na wakacjach :-D postawisz mi piwo mi bezrobotnej i opowiesz jak to sie zyje w wielkim swiecie :-) a tak apropo telemarketingu to podziwiam.ja to sie lelefonu boje jak zarazy :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 18:19

D-nika, no to czekamy na telefon razem z tobą :ico_oczko:
edi, nie mogę przeboleć tej świetlicy :ico_noniewiem: bo gdybym miala na rano zerówkę, o 7:30, to kończyłabym o 12:30, a świetlica na 16:00, więc spokojnie bym zdążyła, a ja nie z takich co sie domem zajmują...raczej sobą :ico_wstydzioch: z Lenką mi babcia zostaje, ale mówi, ze juz leci na oparach i długo nie pociągnie :ico_haha_01:
edi pisze:wypiłam pół piwa i teraz głowa mnie boli

musisz stopniowo przyzwyczajać organizm do alkoholu :ico_haha_01:

ale nudy u mnie, powinnam pisac plan rozwoju zawodowego, ale mi sie nie chce :ico_noniewiem:

D-nika, nie wiesz, co jest z punktami "pomogła"? zaginęły w akcji czy co? :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 18:23

kasia zaprawiac sie musze fakt bo kiedys to ja mogłam 7 wypic a teraz jedno mi ciezko. ale to juz wiek robi swoje :ico_oczko: ja teraz musze sobie kupic cos bardziej kobiecego do picia.po piwie zbyt cierpie.głowe chce mi urwac :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 18:34

edi, ja pod wóch piwach zasypiam tam gdzie pije, bardzo mnie muli piwo :ico_haha_01: a drinki są dla mnie zdradliwe i do pwnego czasu dobrze sie bawie, a potem gwóźdź na stół :ico_haha_01:

gdzie osita? mam nadzieje, ze Carmen sie nie rozchorowała :ico_noniewiem:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość