Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sie 2008, 17:22

No Mariola, naprawdę super załatwiłaś zupkę Meli,mam nadzieję że jej nie dawałaś :ico_oczko:

Noi dla Misi i Gosi, następnych rocznic życzę, dużo, dużo radości :ico_tort:

Justyna już Ci tego remontu współczuję, pełno kurzu, hałasu, mały się nie wysypia, ewentualnie w wózku gdzies z daleka. No chyba że tak jak mój woli spać w domu.

No ja też mam nadzieję że u Pinko nic złego, że to tylko na ząbki ta gorączka była.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 sie 2008, 18:24


Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 sie 2008, 18:28

Oj Mariola to niezle z ta zupa

Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznic zeby tych rocznic bylo jak najwiecej

ja wlasnie wrocilam z basenu ale sie nie pokapalysmy bo majeczce zimno bylo az sie jej warga z zimna czesla zaraz ide do znajomych bo wracaja do polski tak mi troche przykro bo wraca tylko kolega z cora a kolezanka zostaje no i wogole to byli znajomi z ktorymi najwiecej sie spotykalismy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 sie 2008, 19:22

Asia, super zdjecia!!! :ico_brawa_01: Ale Wam zazdroszcze!!

Asiu, widze ze macie spacerowke "Baby Design" tak? Jak sie sprawuje? Zastanawiam sie nad taka wlasnie...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 sie 2008, 19:32

Gabriel właśnie zasnął... ja chyba upiekę kolejne dzisiaj ciasto... ach te pierogi, pytałyście z czym-ruskie, nasze ulubione :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 sie 2008, 20:39

Asiu zdięcia super. cześć wam po przerwie ale byłam na dł. weekendzie i jakos po powrocie w czoraj nie miałam czasu a to pranie rozpakowywanie i td.
Kamilek już sam siada tak od 4 dni , wchodze ostatnio do pokoju patrze a on siedzi sobie w łóżeczku i patrzy co my robimy he he he :ico_szoking: i teraz to już muszę go strasznie pilnować, mój też klęczy na kolankach i buja się w przud i tył tak szykuje się do raczkowania ale widać jeszcze troszke się boi. ok spadam bo mały jeszcze nie śpi i tata musi sie zająć ...... bez kometarza :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sie 2008, 20:47

eh... ruskie,moje też ulubione ale niestetymojego nie i nie goszczą przez to u nas tak często jak bym chciała.

Misia Fajowe fotki, też zadroszczę wypoczynku, niestety ja nie mam takiej możliwośi.

Mój szkrab właśnie krzyczy w lóżeczku, znaczy gada do siebie, jakieś takie tadatadata ... :-D Dzisiaj pewnie znowu będzie godzinę zasypiał. A o piątej nie mogłam go uśpić normalnie, krzyczał, odpychał się wszystko byleby nie spać i wkońcu go uśpiłam na mus o 18-tej, spał pół godzinydosłownie i juz się bawił. A od dzisiaj próbuję go na powrót nauczyć samodzielnego zasypiania w łóżeczku - kiedyś tak umiał. Wiem że oże być ciężo i trochę dłużej to potrwa ale cż, coś za coś. A i dzisiaj wyczytałam że jak się chce żeby brzdąc się nie budził w ocy to zamiast mleka dawać mu czystą wodę,ciężko może być ale wkońcu zauważy że nie ma po co się w nocy budzić i nie będzie wstawał. Zobaczymy, zobaczymy, bo że mu się jeść nie chce to wiem bo tego nocnego mleka wypije może 100ml przez ostatni tydzień więc na pewno nie budzi się z głodu tylko dla zasady.
Oj słyszę terz skowyczenie mojego bąbla powoli ale może uśnie.

Dobra będzie tego, nie zanudzam, do juterka Kochane :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 sie 2008, 20:50

widziałyście zdjęcie Marci na NK? Krzychu stoi i wspięty na paluszki zagląda do łóżeczka :ico_olaboga: szok normalnie :ico_haha_01: i pomysleć, że Gabcioch dopiero się uczy siedzieć-coraz lepiej mu idzie, już potrafi chwilę sam, ale On jakiś jest roztrzepany, zaraz zauważy jakąś zabawkę, sięga po nią i gleba :ico_noniewiem:

Pinko się może nie odzywa, bo Jarek miał przyjechać?? może szkoda jej czasu? mam nadzieję, że to nie przez gorączkę Uli :ico_sorki:

drugie ciasto w piekarniku, a ja się chyba już umyję, Kuby pewnie i tak nie doczekam więc tylko poczekam na mamę, żeby jej film na laptopie włączyć na wieczór i pójdę spać

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sie 2008, 20:55

Fintifluszka pisze:widziałyście zdjęcie Marci na NK?

no właśnie zaglądałam, no naprawdę lada moment to będzie sam chodził :ico_oczko:

Weźcie mnie wygońcie bo mi się ie chce iść, a i powiem że w lóżeczku cisza nastała, podeszłam przykryłam, zoaczyl pokramażył a teraz znów cisza, myślałam że będzie o wieeele gorzej

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 sie 2008, 21:05

cos pamietam ze pinko mowila (pisala) ze musi ograniczyc internet ale nie wiem czy dobrze pamietam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość