Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

09 mar 2009, 22:30

ejustysia, nawet mnie nie strasz ......mam nadzieje ze tylko alarm postawiłas :ico_sorki: i to jeszcze nie poród :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki: i jak co czekam na wiadomosci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 mar 2009, 22:56

ejustysia mam nadzieje ze to nie jest alarm...musi byc dobrze ale jakbym zostala w szpitalu to prosze poinformujcie mnie co sie dzieje

[ Dodano: 2009-03-10, 06:18 ]
wiec sie szykuje :ico_placzek: choc wcale nie mam ochoty na szpital :ico_olaboga: mam nadzieje ze jak juz beda musieli mnie zatrzymac to ze nie potrwa to dlugo :ico_placzek: trzymajcie sie cieplutko poinformuje Was na pewno co i jak u mnie a Was prosze o to samo gdyby cos sie dzialo na majowkach...buziaczki caluski i do uslyszenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 08:34

jestem, melduje sie z samiutkiego rana, nawet z lóżka nie wstalam, ale chcialam Was uspokoić, czuje sie duśo lepiej, ale wczoraj skórcze mialam straszne, nie moglam zasnąć z bólu, już chcialam dzwonic do męża bo z lóżka sie podniesc nie moglam a tu mi choroba jasna 2 tel sie rozladowal. Zasnęlam wkońcu i calą noc przespalam , teraz tez mialam twardy brzuszek, ale no-spe wzięlam i przeszlo. Bardzo mnie to niepokoi jutro na szczescie mam wizyte, bo skórcze mialam silne, i dlugie. Chcialabym wytrzymać choć do początku kwietnia. Psychicznie nie czuje, że bede rodzić i myśle, że wytrzymam do końca, ale fizyczne objawy wskazują na coś innego a przeciez wyniki badań są świetne. Dobrze, że już mi lepiej, ale nadal mam nudności. A no i jeszcze wczoraj mi tak duszno bylo, że nie wierzylam w to, że wytrzymam do rana, nie wiem o co w tym chodzi, nie chce jeszcze rodzic

[ Dodano: 2009-03-10, 07:35 ]
a może ja popadam w jakąś obsesje już????? :ico_szoking:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

10 mar 2009, 09:38

ejustysia nie panikuj ja też mam takie dni, że nie mogę oddychać i ledwo wstaje z łóżka. Mam zawroty głowy i ogólnie mi słabo więc mam nadzieję, że to cie troszkę pocieszy.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

10 mar 2009, 09:47

ejustysia, trzymaj sie kochana byle jak najdluzej, wracajac do rozstepow to ja tez uzywalam bardzo duzo od poczatku ciazy i bardzo drogich kremow a rozstepy szczelily mi na samej porodowce takze nie mow hop ......dopoki nie przeskoczysz :ico_haha_01: , a powiem wam szczerze ze na unikniecie rozstepow najlepsza jest oliwka sprawdzony sposob jak nic ....mam kumpele co ma tendencje do rozstepow i ktos kiedys jej polecil oliwke bo sie nasluchal ze to najlepsze .........i zgadza sie nie zastapiona ........
a mi dzis net chodzi jak nigdy ale co z tego jak niedlugo musze zmykac

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 10:03

hej ja tylko na chwilke ......!
ejustysia, dobrze ze sie unormowało :ico_sorki: ale mi stracha narobiłas :ico_nienie:
avanti83, jak co to bedziemy cie informowac napewno ......trzymaj sie cieplutko w szpitalu a moze nie zostaniesz ???

ja dzisiaj na wizyte :ico_brawa_01: a w domu ......nawet nie chce mi sie pisac co tu jest :ico_olaboga: mam nadzieje ze efekt koncowy wyjdzie taki jak chce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 10:43

fortuna fofa, ale sęk w tym, że ja oddycać moge i to bardzo dobrze, tak jakby dziecko już nie uciskalo . Teraz znowu mam skórcz. Powiedzcie mi czy ja moge wziąć 2 no-spy? Bo brzuch mam jak kamień:(

co do roztepów to ja wlaśnie używalam oliwki i używam, no ale tylko na brzuch :) zamówilam mustelle na powstale już rozstępy, prawdopodobnie to bardzo dobry preparat, niestety czytalam, że dużo mają tu geny do gadanie więc nawet niektórzy jak sie niewiadomo jak starają to im wyjdą i inni nic nie robią i nie mają. Zobaczymy - od masaży troche mi zeszly te na pośladkach

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 11:14

ejustysia, a bierzesz zwykła nospe czy forte ??

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 11:24

zwyklą kupilam

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 12:27

to mozesz wziasc jeszcze jedna ....ja biore forte tyle ze ona jest na recepte i biore cały czas 3 razy dziennie pół tabletki takze zwykła ci nie zaszkodzi

[ Dodano: 2009-03-10, 11:46 ]
zaczynam sie troszke pykac dzisiejszej wizyty :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-10, 12:59 ]
dostałam esa od avanti :" wyladowałam w psychiatryku nawet ubrania mi zabrali buuu i w sumie sami nie wiedzą po co ja tu jestem ale skoro juz tu jestem to mam poleżec , zrobili mi ktg ekg i pobrali krew i mam byc szczesliwa wrrr dobrze ze chociaz mam klamki w drzwiach "

widze ze humorek jej dopisuje .....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość