Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

19 mar 2009, 14:31

Katka, oooo to niedobrze ,połoz sie to Ci bedzie lzej moze :-) ,mnie dzis bioderka troszke w nocy bolały ale dało sie wytrzymac a tak pozatym odpukac.

[ Dodano: 2009-03-19, 13:33 ]
A ja juz wiem co zrobie na obiadek ryz i tarte jabłuszko :-) i juz.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

19 mar 2009, 14:42

hej dziewczyny
Katka jak zawsze kwitnąca,ale wiesz co Kasia taka mamusia się z Ciebie zrobiła już,nie jesteś już taką dziewczyną jak sprzed ciązy :-D :ico_brawa_01: dziewczyny a mnie boli strasznie kośc łonowa i pachwiny,szczególnie wieczorami,albo jak leze na boku
Zuza a Ty jesteś z Katowic?
Ja rodziłam na raciborskiej ,super szpital,lekarze i pielęgniarki też,są dwie sale porodowe,jedna do porodu w wodzie,znieczulenie jest za darmo ,poród rodzinny też,niby trzeba mieć zgodę ordynatora ale (wg przepisów) ale ja nie miałam takiej zgody :ico_oczko: i rodziłam z mężem.położen sa super bez wyjątku,jedynie co to można miec "ale" do babek od noworodków"ale jesli kupisz coś od nich np próbkę purelanu to już sa miłe,france jedne
przejdź się tam jak chcesz,zobaczysz sobie jak wyglądają porodówki,jak ja urodziłam to akurat zaczeli robić remont położnictwa,chociaż wczęsniej i tak bardzo fajne warunki były
eve no mam nadzieję że mi nie zwiększy dawek do 6 dziennie.. :ico_placzek:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 mar 2009, 14:45

Zuza cudna córcia. Taki słodki pączuś :ico_brawa_01:

Lalka wygladasz super, rośnie Ci tylko brzuś.
A masz jakies spodenki dresowe po Hani w małym rozmiarze ?

eve81 no to super wiesci z usg :) I dziewczynka na 100% potwierdzona :ico_brawa_01:
Bedą 2 lipcowe Wikulki :ico_haha_02:

Beata zakupy świetne, widzę, że szalejesz ;) Ten pajac bialo-błekitny jest odlotowy :ico_haha_02:

malutkaniunia od dłuzszego juz czasu udaje mi sie poczuc na zewnatrz kopniaczki Cinki, mojemu M udalo sie uchwycic ten moment tylko 2 razy ;)

a to moja Aurelcia we własnej osobie:

Obrazek

[ Dodano: 2009-03-19, 13:47 ]
Katka jak zawsze kwitnąca,ale wiesz co Kasia taka mamusia się z Ciebie zrobiła już,nie jesteś już taką dziewczyną jak sprzed ciązy :-D :ico_brawa_01:
hihi odbieram to jako komplement :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

19 mar 2009, 15:08

Katka to właśnie komplement :-D ja jak patrze a swoje zdjęcia sprzed ciąży i po to bardzo się zmieniłamjuż nie jestem taką "dziewczynką" :ico_oczko:
katka mam spoenki dresowe ale zostawiam je dla synusia
a bluzy sprzdaję bo są w super stanie no i różowe więc nie uborę synusia w rózowe w serduszka bluzy

[ Dodano: 2009-03-19, 14:09 ]
chyba że chcesz 3-6 miesięcy to mam dwie pary różowych z nexta,kupowa były nowe (mąż kupił w czechach jak był)

[ Dodano: 2009-03-19, 14:10 ]
ja a obiad mam pomidorówkę i mielon z mizerią ale tak mi sie nie chce tych kotletów robić..idę chyba do wanny się zrelaxować bo Nuśka lula

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

19 mar 2009, 15:22

Katka, no no Aurelia piekna dziewczynka :-D :ico_brawa_01: no moja jest taki tłuscioszek troszke hahahah.A u mnie teraz słoneczko swieci,czekam tylko na mojego D i zjemy obiadek a potem zobaczymy.Katka, a jak robisz pokoik dla niuni Twojej bo ja juz nie wiem czy tapete kupic czy te naklejki ,chce jechac do Ikei zobaczyc co tam maja ciekawego. :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 mar 2009, 15:48

chce jechac do Ikei zobaczyc co tam maja ciekawego.
byłam wczoraj :) kupiłam ta trawke ozdobna miski na zupe zieloneeee i fotel sobie upatrzyłam....kupie go za 2 tyg bede miała do pokoju groszka do karmienia, nie mam w domu nic takiego co sie mozna oprzec, poza krzesłem przy komputerze,
a do karmienia bedzie wsam raz
na allegro sa podróbki z niewielka roznica kasy a gorsze:)

co do włosków
wrzucam fotke
Obrazek
troszke za ciemne ale to tylko szampon wiec sie wypłuka
takich ciemnych nie miałam jeszcze

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2009, 15:52

hello, a mi ja cos osattnio zmeczona ale sama sobie winna bo tylko ciagle sobie cos do roboty szukam, ale dzis sobie labe zrobiłam i tylko zupke zrobiłam i z maluchem sobie razem na drzemke poszłam, wiec bateryjki sie troszke podładowały :-D i juz mnie nosi co by tu zrobic :-D

Lalka ale ze mnie gapa :-D chodzi mi o tą pierwsza z uszkami na kapturze :-D

a u mnie tez przed chwila śnieg padał naszczescie tyklo przelotnie ale dalej tylko 3 stopnie brrrr i wieje strasznie dobrze ze w domku ciepło :-D

Katka ja tez jestesm tego zdania ze super wygladasz normlanie promieniejesz :-D ale nie ma sie co dziwic jak taka ksiezniczka w brzuszku szaleje :-D

Co do brzuszka to mój strasznie łobuzuje ostatnio to nawet maż sie smiał bo jak bluzke odsłoniląm to normalnie podskakiwał :-D chyba drugi łobuziaczek mi rosnie :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 mar 2009, 18:55

od dłuzszego juz czasu udaje mi sie poczuc na zewnatrz kopniaczki Cinki, mojemu M udalo sie uchwycic ten moment tylko 2 razy ;)
ja sie wczesniej nawet nie zastanawialm nad tym i nie przykladalam reki do brzuszka jak maluszek szalal :) zeby go nie sploszyc :ico_oczko:
Katka, ślicznie wygladasz i Aurelia równiez sliczna
Beata_Tychy, no no sliczna fryzurka
Co do brzuszka to mój strasznie łobuzuje ostatnio to nawet maż sie smiał bo jak bluzke odsłoniląm to normalnie podskakiwał
mi to nawet pzrez koszulke czasem widac jak podskakuje :ico_oczko:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

19 mar 2009, 19:05

Witam wieczorkiem.Wszystkim zycze miłego i kolorowych snow .Ja juz w łozeczku.Do jutra. :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 mar 2009, 19:47

Ja juz w łozeczku
no zarcisz chyba :ico_noniewiem: wstawajjjjjjjj

[ Dodano: 2009-03-19, 18:58 ]
dostałam "dane" zachomikowanych ubranek dla groszka przez moja mamę
Obrazek

Obrazek
chyba styknie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość