Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 lut 2012, 17:39

Hejka :-)

Maksio śpi, coś dzisiaj jest marudny, łazi za mną i szlocha ( udaje :-) ) tylko, żebym go wzięła na ręce :ico_sorki: gorszy dzień...

Byliśmy dziś na spacerku, przyjemny mrozik, aczkolwiek ja już o niebo wolę upały :ico_haha_01: :ico_haha_01: w niczym mi nie przeszkadzają :-)

U nas na obiad było risotto z warzywami z kurczaczkiem z grilla ( patelni grillowej).
K właśnie przekłada ekogroszek do kotłowni a ja mam chwilkę dla siebie :-)

Emilia, Maksio tak jak Tosia na początku z jedną nóżką pod dupką zasuwał, ale później nauczył ją się w tył kłaść. Lada dzień Tosienka ruszy w przód :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki! Jakie ma cudne rajstopki :-)

MamaIzuni, ojj nieciekawie masz z dziewczynami. Ob Izie szybko przeszła ta zazdrość. Nie dziwię Ci się, że nerwy Ci puściły :ico_sorki: dobrze, że udało ci się wyjść z mężem. My to prawie co weekend gdzieś wybywamy, albo z Młodym, albo zostawiamy go u moich rodziców. Oni sami dzwonią i pytają kiedy Maksio będzie spał.

Murchinson, cieszę się, że zupka smakuje, na pewno przekażę Pani Basi pochwałę :-) Z jakiej firmy są te parówki z szynki???

A ja Maksiowi dzisiaj ugotowałąm kawałek fileta z garćią warzyw (mrożona mieszanka z admatu), dodałam kaszkę mannę, szczyptę soli i łyżkę masła- ale Maksiowi smakowało :ico_brawa_01: muszę mu robić już takie treściwsze obiadki bo zupki mu już bokiem wychodzą :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2012, 18:28

Aniu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki! Jakie ma cudne rajstopki :-)
Właśnie miałam to samo pisać. Mateuszowi też się tak nogi rozjeżdżają jak go postawię.
Z jakiej firmy są te parówki z szynki???
Z Sokołowa, mają 93% mięsa i dodatkowo bez glutaminianu i fosforanów.
Koroneczka ja właśnie takie treściwsze obiadki robię Mateuszkowi, zjada bardzo chętnie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 21:36

Aniu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki! Jakie ma cudne rajstopki :-)
Właśnie miałam to samo pisać. Mateuszowi też się tak nogi rozjeżdżają jak go postawię.
dzięki
rajtuzki są takie grubsze i dostała od cioci na zimę :-D
nóżki się tak nie zawsze rozjeżdżają,to jest jej pierwsze wstanie przy meblach,potem jakoś nogi miała dobrze,zależy jak sie uda :ico_haha_01:
ja już o niebo wolę upały
ja też :ico_sorki:
wolę się pocić niż marznąć :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A ja Maksiowi dzisiaj ugotowałąm kawałek fileta z garćią warzyw (mrożona mieszanka z admatu), dodałam kaszkę mannę, szczyptę soli i łyżkę masła- ale Maksiowi smakowało :ico_brawa_01: muszę mu robić już takie treściwsze obiadki bo zupki mu już bokiem wychodzą :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już Maksio ma dość zupek
ja też robię treściwsze jedzonko dla Milenki
Z Sokołowa, mają 93% mięsa i dodatkowo bez glutaminianu i fosforanów.
to nic dziwnego,że Matiemu smakują :ico_brawa_01:


dzieciaczki smacznie śpią,dzisiaj musiałam przy małej siedzieć bo co chwilę siadała z ciekawości gdzie ja idę :ico_olaboga: po pół godziny dopiero usnęła :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2012, 21:52

ja już o niebo wolę upały
ja też :ico_sorki:
Ja też. Zima może być ale tylko od 20.12-02.01, ze śniegiem i temperaturą do -5st.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 21:55

ja nie mam nic przeciw zimie gdy jest śnieg i temp co najwyżej -10 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 lut 2012, 22:00

aniawlkp86, u nas tez teraz zasypianie trwa dlugo bo Maksio ci chwila wstaje i buszuje po parapecie :ico_oczko: zasypia jak juz ustac nie moze a nie chce go usypiac na reku!
murchinsondzieki kupie te parowki, dzis dalam Maksowi z gerbera ze sloika, ale nie bardzo mu podeszly :ico_sorki: sprobowalam-bez smaku, nie dziwie sie ze nie chcial

Dobranoc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 22:04

aniawlkp86, u nas tez teraz zasypianie trwa dlugo bo Maksio ci chwila wstaje i buszuje po parapecie :ico_oczko: zasypia jak juz ustac nie moze a nie chce go usypiac na reku!
też masz wesoło przed spaniem :-D
ja na rękach też nie będę usypiać,wystarczy,że głaszczę po włoskach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2012, 22:24

Witam u nas wszystko bez zmian, jutro jedziemy na kontrole do lekarza mam nadzieje ze bedzie jutro ostatni zastrzyk bo chyba oszaleje, ciagłe choroby :ico_olaboga:

Mama Izuni oj biedna, przykre to jest ze dzieciaczki nie potrafia sie dogadac, mamy dzieci w tym samy wieku, wiec Filip tez tak reaguje, zgarza sie ze go uderzy popchnie itd, mam nadzieje ze mu to przejdzie jak zacznie nabierac wiecej kontaktów z Dawidem, bo mały jest za nim głupi, uwielbia go :-)

Aniu sliczne Milenka juz stoi, ale nasze dzieci robia postepy, no i widac jak ten czas ucieka :ico_olaboga:

Koroneczko zazdroszcze tych ciagłych wypadów, ja to tylko w domu, no chyba ze jakies urodziny to jedziemy,ale głownie z dzieciakami.
U nas mamy juz powoli problem z zasypianiem z głowy, znaczy z podnoszeniem sie i wstawaniem gdy trzeba isc spac, chyba juz mu sie nie chce, widac w dzien dosyc sie nameczy i juz pada plackiem :-D
Tylko szkoda ze w nocy nadal ciagły płacz :ico_placzek:

Mały tez ciagle za mna chodzi gdy rusze sie z pokoju do kuchni, zaraz leci i tak w koło, jeju nic nie moge przy nim zrobic taki mamusi chlopak z niego :-D

Murchinson kurka musze kupic te parowki bo nawet jeszcze małemu nie dawałam probowac, a na jutro nie mam wizji obiadowej, cos na szybko by sie przydało przy tym moim maluszku.

[ Dodano: 02-02-2012, 21:25 ]
A no i miałam napisac ze tez naleze do tych co wola lato od zimy, zima taka jak wy piszecie ze sniegiem i mrozem ale nie do przesady,
Lato to moj zywioł urodziłam sie latem i kocham je, upały tez jakos przezyje :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 22:32

jutro jedziemy na kontrole do lekarza mam nadzieje ze bedzie jutro ostatni zastrzyk bo chyba oszaleje, ciagłe choroby
oby juz koniec zastrzyków i zdrówko na dłużej powróciło :ico_sorki:
no i widac jak ten czas ucieka :ico_olaboga:
oj tak
mój to mówi,że niedawno się urodziła a tu zaraz roczek :ico_szoking:
Tylko szkoda ze w nocy nadal ciagły płacz :ico_placzek:
może w końcu się to zmieni jak choroby miną :ico_noniewiem:
Mały tez ciagle za mna chodzi gdy rusze sie z pokoju do kuchni, zaraz leci i tak w koło, jeju nic nie moge przy nim zrobic taki mamusi chlopak z niego :-D
fajnie jak tak za tobą smiga :-D ja na razie nie mam aż tak mobilnej małej,na razie za daleko się nie przepełza :ico_haha_01:
Lato to moj zywioł urodziłam sie latem i kocham je, upały tez jakos przezyje
ja też :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2012, 09:59

hej, ja na chwilke
tylko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: sie chce, biedna Madzia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

zajrze potem

[ Dodano: 03-02-2012, 09:07 ]
Aniu swietnie sobie mala radzi :ico_brawa_01: my tez mamy kilka par podobnych rajstopek, swietne sa

Koroneczka mam nadzieje ze Tosia niedlugo ruszy :ico_sorki:
sprobuj tych :ico_sorki: parowek z sokolowa, pyszne sa
a powiedz to jedzonko dla Maksia to miksujesz wszystko?

Murchinson fajnie ze mlodemu smakuja parowki :ico_brawa_01: i dzieki za info o aucie
teraz mam megane ale scenic tez jest spory ale ten vw chyba wiekszy

hmmm nie wiem co jeszcze mialam napisac....

u nas nocka kiepska, pomimo, ze wieczorem dalam malej syropek, to chyba z 5 pobudek mialysmy, wiec to chyba nie zeby, tylko co?? juz myslalam ze jest moz glodna, ale na kolacje dalam jej parowke, potem popila cycem, a jak sie budzila to pociumkala kilka razy i zasypiala

obiad mam od wczoraj, ufff

P ma dzis nocke, a ponioc ma byc bardzo zimno...

milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość