Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2007, 09:49

Cześć Baboski...ałasnie napisałam ogromniastyego posta i mi go wcieło bo internet się rozłaćzył.

Przedewszystkim ogromniaste :ico_brawa_01: i gratulacje dla wszytskich dzieciaczków za ich postępy :ico_haha_02:

A co u mnie... bardzo bałam się jak Antos zareaguje na babcie no i moje obawy potwierdziły się :ico_noniewiem: Antos omijał babcię z daleka, bał się , ciągle płakjał...i na raczki chciał, juz byłam przerażona.
Po tygodniu jak ręką odjął...jak przyjechałam moja siostra to Antos chyba stwierdził ze to już norma ze tyle ludzi w domu :-)
Teraz juz jest całkiem dobrze , daje buziaczki babci , bawi się i przytula :ico_oczko:

Mój Misio robi postępy ze chodze dumna jak paw. Mowi juz coraz więcej...powtarza po nas niektóre wyrazy...śmiejemy się ze nas przedrzeznia, potrafi pokazać ze chce pić , normalnie rączką nasladuje ruch picia ze szklanki, potrafi nasladować zwierzątka, i pokazuje swoje ulubiony owoc w ksiazeczce cyli bananka...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

08 cze 2007, 10:07

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla antoska ......za psotespy w komunikowaniu sie
aginka mielgo urlopiku
mamo kingii dasz rade z tym sprzataniem a jaki efekt pozniej .... :-D lece baboski moj padl po wielkiej histerii i placzy i noszenia na rekach ...teraz juz wiem ze to nie humory tylko nastepny zabal :ico_olaboga: lecimy do lekarz a jak sie obudzi po recepte na mleko i pewnie go tez zwaze...zobaczymy ile moj klps wazy i ile musez dzwigac na 4 pietro :ico_olaboga:
a popoludniu lecimu do mojej babci a prababci lulka poza miasto i chyba pojdziemy z nia na dziake takze dzionek na dworze :)
milego dnia laseczki i wielkie :ico_buziaczki_big: dla babli
aha iza dzie idzie do szkoly wiec milego dnia i przyjemnosci ....zazdroszcze ci tych studiow ale przy takiej pogodzie ....wspolczuje :) :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2007, 10:31

Dziewczynki chchiałam Wam raz jeszcze podziękowac za życzenia na roczek Antosia :ico_haha_02:
śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!

Antoś juz prawie chodzi , to znaczy jak si.e zapomni bo jak juz sobie przypomni to klap na pupsko... :ico_haha_01:
iwonuś, miłego dzionka na działeczce...zazzdroszcze Wam ładnej pogody u nas pochmurno, co prawda zimno nie jest ale koszmarnie pochmurnie
Aginka pisze:iza, Jak tam Twój Król Podwórka ??? dalej przegania dzieci ??? - wiesz Mati na zdjęciach wygląda na słodkie dzieciątko ... ale jednak w oczkach ma taki błysk pt." UWAGA JADĘ " :ico_haha_01:

Aginka zgadzam się...Matus ma w oku taką iskierkę , ale mójemu Antkowi też ostatnio się zaświeciła taka iskierką i tylko patrzy cotu spsocić, łobuzeria moja kochana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

08 cze 2007, 11:48

witam baboski

oj Mój Matuś rzeczywiście ma coś w tych swoich oczętach.....i nadal rządzi..a dzieci się go boją......a on się tylko do nich śmieje i się cieszy.... :-D
poza tym to żywy jest strasznie..nie mogę nadązyć...wchodzi na tapczan..zaczyna chodzić..dzis przeszedl pól pokoju......

Maggie, ciesze sie bardzo ze już jestes z nami.....mam nadzieje ze odpoczywasz sobie troszkę ......
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Księciunia za postęy...mały zdolniacha!!!!!

Aginka, odpocznij sobie ...poopalaj sie..nie rób obiadu......relax!!!!!

iwonap, no wlasnie..ja do szkoly :ico_olaboga: jak mi sie nie chce.....poza tym..moich rodziców nie ma...tesciów tez nie..i marek zostanie sam z matim..już sie boje.... :ico_olaboga: cały dzien jeszcze nigdy sam z nim nie spędził ... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: biedny bedzie mój syneczek

u nas upał straszny....bylismy chwilke na spacerku ale za gorąco..siedzimy w domu..ale tu tez masakra....mati jeszcze nie spał :ico_olaboga: a ja :ico_kawa: nie piłam... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-08, 11:49 ]
miłego dzionka wam zyczę!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 cze 2007, 12:22

I ja tez jestem..
Witajcie serdecznie..
A wiec wczorajszy grill udal sie Super,bylo extra zaczelismy oi 17 00 a skonczylismy o 22 30.. tak sie przeciaglo bo naprawde bylo extra.. I mala Nicole do sasiadkow chodzila.. ale nie na dlugo jak juz jej za dlugo bylo to wracala na raczki do mamusi :ico_oczko: Ogolnie pogoda dopisala bylo cieplusio i tak orzezwiajaco wiczorkiem na swierzym powietrzu Cos pieknego..
A tak pozatym to dzisiaj juz skosilam trawke potem zostalo jeszcze wysprzatac w naszym ogrodku u skosic trawke na dole ogrodka a potem tak po polodniu po pracy w ogrodku :ico_oczko: pojedziemy sobie na Camping nad jeziorko Riegsee i tam zostaniemy do soboty bo zapowiadaja piekna pogode to trzeba wykorzystac i mala tak lubi wode to sobie pojdziemy nad jezoiorko wogule mala jeszcze nie spala na tym campingu i ciekawee jak zaareaguje .. napewno bedzie oki..
A dzisiaj od rana pogoda u nas bajeczna.. sloneczko i cieplusio ale niema az takiego upalu da sie go wytrzymac..

Aginka wlasnie odpocznij i zrelaksuj sie masz pare dni wolnego to je ladnie wykorzystaj i calkowicie sie zrelaksuj jak sie da.. heh

Maggie ciesze sie ze nareszcie jestes z nami i ze wrocilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Duze brawa dla Antosia za jego postepy i za komunikacje bystry chlopczyk brawa :ico_brawa_01: Tez tak podejrzewalam ze maly Antos bedzie mial problemy z zaakceptowaniem babci,bo jednak nie widzial jej dlugo ale po prostu musial przywyknac i przyzwyczaic sie ciesze sie ze udalo sie i ze wszystko bylo ok Pozdrawiam i wszystkiego najj

Mama_Kingi piekne foteczki,twoja Kinga taka pannica juz duza wyglada,i te kolczyki.. ja narazie nie zamierzam malej przebijac uszek poczekam jeszcze troche.. bo to troche niebezpieczne.. np.przy ubieraniu albo jak sie zachaczy o cos.. albo podczas zabawy moja Nicole jest bardzo zywa i energiczna i ja raczej sie jeszcze wstrzymam z kolczykami :ico_oczko: Ale Kinga ma naprawde ladniutkie kolczyki i jakie fajne kapielowe fotki :ico_brawa_01: To fajnie ze juz masz po remoncie udalo sie :ico_brawa_01:

Iza sliczny i slodziutki Mateuszek.. A to prawda niby na zdjeciach wyglada ze to takie spokojne i slodkie dzieciatko bo to prawda ale tez sie zgadzam z dziewczynami ze cos ma w tych oczkach takiego zadziornego .. chocby "Ja wam pokaze " .. :-DAle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszego lobuzka Matiego :-D

A moja mala slodka coreczka obudzila sie dzisiaj o 9 00 i o 12 00 ja znowu uspalam i sobie spi do tej pory moze do 14 00 :ico_noniewiem: pospi.. zobaczymy w kazdym razie mam dzisiaj pracowity dzien ale potem bedzie nagroda (jeziorko na Riegsse tam jest dopiero pieknie mam nadzieje ze sie pogoda utrzyma) no nic ja koncze moje wypracowanie :-D OK ide troche do obiadku przygotowac MIlego dnia i buziaczki paaa

[ Dodano: 2007-06-08, 12:27 ]
Chcialam napisac ze nad tym jeziorkiem zostniemy do niedzieli bo pojedziemy dzisiaj a jutro jest sobota caly dzien i w niedziele wrocimy po obidku zeby tylko pogoda sie utrzymala :ico_sorki: :ico_sorki: Chyba zmeczona jestem.. bo mysle o niedzieli a pisze sobota.. no nic spadam troche odpoczac i obiadek.. Do pozniej moze uda mi sie jeszcze zajrzec ..

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2007, 15:51

Witajcie mamuśki.Wpadłam się przywitać,nie było mnie 3 tygodnie,już wróciłam ale tyle teraz tego rozpakowywania,prania trochę i sprzątania choć nie powiem bo M dbał o domek jak mógł i jest ślicznie :-D
Gabi nadal chora,tak już od końca kwietnia przechodzi na parę dni i wraca :ico_placzek: Zuzia też chora ale mam nadzieję,że w końcu będzie dobrze bo ileż można :ico_noniewiem:
Duze buziaki dla wszystkich solenizantów ostatniego czasu bo zaległości mam nie małe :ico_wstydzioch:
A moja Gabi nadal nie ma żadnego ząbka :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2007, 16:42

Dziekujemy za brawa...oj dziewuszki powtarzam się ale zazdroszcze słoneczka u nas nie świeci ale zimno nie jest....ale z drugiej strony nie wiem jak bym wytrzymywała te upały... :ico_olaboga:
Oj trudno dogodzić.

iza, miłego dzionka w szkółce...ja narazie się nie wybieram, bo mam troszke zmienione plany ale znalazłam fajne oferty pracy powysyłałam swoje CV i czekam zobaczymy co z tego wyjdzie. Chociaż powiem WAM ze mam nadal straszny dylemat ...boje sie rozstania z ANTOSIEM....
w poniedziałek pojecdhałam z meżem do Szkocji cały dzień nas nie było, Antoś został z babcią...no i oczywiście cały czas o nim myślałam...teskniła Straaaaaaaaaaaasznie!

Kristi, to fajnego grillusia mieliscie napewnois ię rozerwałaś troszkę, życzę miłego pobytu nad jeziorkiem.
Nicolusia wygląda bosko w tej sukienusi :ico_haha_02:

zubelek, witaj, :ico_brawa_01: dla meża ze tak dzielnie dbał o domek no i zdróweczka dla dziewczynek :ico_noniewiem:
Aginka, wypocznij sobie na urlopiku!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 cze 2007, 22:21

Dziewczyny - wypoczywam - czynnie .... Siedzę w domu calymi dniami bo malwinka ma zakrapiane oczka atropiną i nie możemy wychodzić na słońce (w poniedziałek jadę z nią do okulisty)... a jutro idziemy na ślub i wesele ... właśnie siedzę z farbą na włosach .. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i nie mam okularów iniewiel widzę .... :ico_placzek: - ale jaszcze tylko kilka minutek ....

[ Dodano: 2007-06-09 ]
Dzień dobry ...
Maggie pisze:w poniedziałek pojecdhałam z meżem do Szkocji cały dzień nas nie było, Antoś został z babcią...no i oczywiście cały czas o nim myślałam...teskniła Straaaaaaaaaaaasznie!


Takie uczucie towarzyszy już każdej mamie - od momentu gdy się nią tylko zostaje -wydaje mi się że nawet gdybyśmy miały "odpinane" brzuszki w ciąży - to byśmy ich nie odpięły nigdy bo tęsknota by nas zżarła ...
Maggie, dasz radę - MUSISZ ...nie będę Cię pocieszać ... bo jest ciężko - myślami cały czas się jest w domu z dzieckiem - ale uwierz mi ma to tez dobre strony ... troszkę inaczej patrzy się na pewne sprawy ... czasem (a np. w moim przypadku -często) to jedyna sytuacja kiedy mogę się oderwać od tego całego domowego zgiełku i kłopotów .... no i jeszcze gdy będziesz pewna że Antosia zostawisz w "dobrych rękach" - będzie dobrze... zobaczysz ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 cze 2007, 17:42

nasz kochany KOUROSH wczoraj skonczyl 11 miesiecy!!!!

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 cze 2007, 21:18

Cześć dziewczynki, na wstępie moc buziaczków dla KOUROSHA... :588:

U nas dzień znowu minął na rozjazdach, znowu "zostawiłam" Antosia i pojechałam na kilka godzin z męzem ...odpocząć (pokłócilismy sie ze dwa razy :ico_olaboga: .......... )
I znowu tęskniłam :ico_noniewiem: no ale powoli się oswajam, ja bo Antoś ma się już całkiem dobrze i z babcią mu bardzo bardzo dobrze.
Ciągle daje Jej buziaczki :ico_haha_01:
Aginka pisze:Maggie, dasz radę - MUSISZ ...nie będę Cię pocieszać ... bo jest ciężko - myślami cały czas się jest w domu z dzieckiem - ale uwierz mi ma to tez dobre strony ... troszkę inaczej patrzy się na pewne sprawy ... czasem (a np. w moim przypadku -często) to jedyna sytuacja kiedy mogę się oderwać od tego całego domowego zgiełku i kłopotów .... no i jeszcze gdy będziesz pewna że Antosia zostawisz w "dobrych rękach" - będzie dobrze... zobaczysz ....

Dzięki Aginka, wiem , to znaczy zdaję sobie sprawę z tego że inaczej na wszystko spojrzę i powiem WAM ze bardzo już tej pracy potrzebuje...choć mam dylemat i wiem ze bardzo cięzko bedzie mi sie rozstać z tym moim łobuziaczkiem to wiem ze praca mnie trochę "podreperuje" :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-10, 08:54 ]
Witam dziewczynki z ranka :ico_oczko:
ale pusto ...gdzie jesteście?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość