madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 sty 2008, 11:30

Dzien dobry.

Melduję się w dwupaku jeszcze.
Coraz ciężej sie spi bo w zasadzie te nocki teraz są bardzo męczące. Jeszcze Patryk dzisiaj przyszedł do naszego łózka i nie mogłam się ułożyc więc poszłam do niego na tapczanik.

Klaudia mam nadzieje ze zachowanie Twojego m ęża jest chwilowe, ze po prostu nowa sytuacja go przerosła ale szybko do niej dojrzeje i będzie dobrze.
Moze potrzebna Wam jest szczera rozmowa, powiedz mu na spokojnie jak się czujesz, co Ci sie nie podoba w jego zachowaniu i ze oczekujesz od niego pomocy przy dziecku i wsparcia. Czasami szczera rozmowa przynosi efekty. Życze ci zeby u Ciebie tez tak było.

Uciekam na razie, musze sie ubrac i isc do sklepu, Maciek robi obiad :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 sty 2008, 12:50

Czesc Kochane!

Madziu,

Ja niezbyt milo wspominam te ostatnie dni a szczegolnie noce, prawie wcale spac nie moglam..... ale nic sie nie martw juz niedlugo pozbedziesz sie tego slodkiego "ciezaru"... :ico_oczko:

Klaudia,
Mysle ze Madzia ma racje. Na wszystko najlepsza jest spokojna rozmowa! trzymam kciuki!

Ja jak na razie na mojego meza nie moge narzekac. Bez jego pomocy nie dalabym rady, szczegolnie na samym poczatku. Teraz nic sie nie zmienilo, dalej mi bardzo pomaga, jakos uzupelniamy sie w tych codziennych obowiazkach, raz ja sie zajmuje Malym, on gotuje, raz na odwrot, itd... jest OK! Nie wiem jak to bedzie jak pojdzie do pracy... :ico_noniewiem:

Ja w lutym zamierzam jechac do moich rodzicow i tam troche posiedzimy sobie z Pawelkiem u babci... :-)
Juz nie moge sie doczekac kiedy pojdziemy na jakis spacerek, ale musimy czekac az odpadnie pepek, pewnie jeszcze pare dni trzeba bedzie poczekac!

Ja w sumie przytylam 19 kg, jak sie wazylam dzien po porodzie to 9 kg juz nie mialam, teraz nie wiem, ale czuje ze jeszcze pare mi ubylo... Brzuch to mam mniejszy niz przed ciaza i z tego sie ciesze najbardziej, musze go tylko troche "pogimnastykowac" i bedzie super!

Pozdrowionka i milej niedzieli
Buziaczki

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 sty 2008, 15:31

Czesc Kochane
Jak wiecie nie mam kompa i nie mam jak do was zagladac teraz jestem u rodzicow i postanowilam na chwilke do was zajrzec...Zdjeciami narazie sie nie pochwale poniewaz nie mam aparatu ale jak tylko sie do jakiegos dorwe obiecuje ze pokaze wam mojego synusia.....
Wiec moze w skrocie opisze wam moj poród:
4 stycznia o godz 21 odszedł mi czop,zaczelam plamic oraz rozpoczeły sie skurcze jednak,ze wszystko bardzo powoli postepowalo nic jeszcze lekarze nie mogli zdziałac,całą noc nie spałam plakalam juz z bezsilnosci z tych bóli,rano po obchodzie stwierdzili 2cm rozwarcia i kazali mi chodzic,o 10:00 wkoncu zrobili lewatywe i wzieli mnie na porodowke,a ze wszystko pomału postepowało dali mi kroplówke jakos o 11:00,pomimo calego rozwarcia i boli partych połozne musialy przebic pecherz-okazało sie,ze mam zielone wody,musiały pociagnac malego za glowke poniewaz nie chcial zejsc na dół,krzyczałam strasznie z bólu,ale wkoncu o 12:40 urodził sie Miruś-był owiniety pepowina wokoł szyi....

Teraz jest wszystko wporzadku,mały jest na mleku modyfikownym poniewaz moje mleko mu nie starczało,w nocy budzi sie tylko raz,jest bardzo spokojny,moge przy nim zrobic doslownie wszystko,Julcia zakochana w braciszku,bardzo mi we wszystkim pomaga :-) ...

Pozdrawiam Was Kochane Buziaczki dla was i waszych malenstw

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 sty 2008, 21:17

witam wieczorowa pora :-)
Widze ze tu pustki na całego, nawet Misia nie zagląda :ico_placzek:

Dzisiaj pisała do mnie Monia ze jest jeszcze z Igorkiem w szpitalu, mały załapał infekcję i podają mu antybiotyk i powinni niedługo byc juz w domku.

Jola fajnie ze się odezwałaś, widzę ze łatwego porodu nie miałaś ale dobrze ze wszystko zakonczyło się pomyślnie. Fajnie ze Ju;cia zakochana w braciszku, ja tez liczę ze Patryk zakocha się w siostrzyczce. Czas pokaże :-)

Gosia fajnie ze będziesz miała mozliwość pojechania do rodziców i posiedzisz tam troszkę, dziadki nacieszą się wnukiem no i porozpieszczają pewnie Ciebie więc na pewno sobie odpoczniesz.
Daj znac po pierwszym spacerku, pogoda w zasadzie sprzyjająca jak na razie. :-)

No i chyba tyle :-)

My spędzilismy bardzo spokojnie niedzielę, Patryk juz spi więc pewnie coś sobie obejrzymy. Jak na razie u mnie cisza i spokój, zadnych objawów wskazujących na poród :-)

[ Dodano: 2008-01-21, 09:08 ]
Cześć dziewczyny.
Mam wiadomość od Marty:

Urodziłam dziś o 00:55 Krzysia. Waży 3400g i mierzy 54cm.Prezent na dzień babci. Czuję się wykonczona ale jestem juz szczęśliwa.

W koncu Marta się doczekała :ico_brawa_01: Gratuluję!!!!!

A ja w dwupaku :ico_haha_01: Misia się nie odzywa więc kto wie moze zostałam sama :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

21 sty 2008, 10:16

madziarka81, i ty juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke :-D
troche was podczytuje, bo ze wzgledu na zagrozona ciaze, myslalam, ze urodze w styczniu, ale chyba mala poczeka :ico_brawa_01:
trzymaj sie dzielnie, jak bedzie ci tu smutno, to pisz na lutowkach

trzymam kciukasy mocno

a podbrzusze cie pobolewa? masz jakies sygnaly?

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 sty 2008, 13:51

Oj malutko piszemy malutko :ico_nienie: :ico_oczko: Ale cóż pewnie nie ma czasu przy naszych maluszkach. Moja Nadia w zasadzie nie daje sie bardzo we znaki ale jakoś nie potrafię się zorganizowac z pracą.

Marta GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak jak pisała Madzia wreszcie się doczekalaś. Super. Teraz czekamy na fotki i relację z porodu :-)

Madziarka no może rzeczywiście tylko Ty zostałaś :ico_ciezarowka: . Ale luzik, poczekamy na Ciebie :-D Malutka najwidoczniej czeka na lepsza pogodę i na prawdziwą zimę. Moja też wyszła jak spadł śnieg :ico_oczko:

Jola poród faktycznie ciężki ale masz już to za sobą i teraz tylko trzeba cieszyc się z Mirusia i z tego że taki grzeczniutki.

Klaudia ja tez mam nadzieję że zachowanie Twojego męża jest tylko chwilowe. Może rzeczywiście sytuacja go troszkę przerosła. Ale szczera rozmowa nie zaszkodzi. Ja ostatnio zaczęłam łapac jakiegoś doła, że całymi dniami siedzę sama, nigdzie nie mogę wyjśc itp. I pogadałam sobie z moim Piotrkiem i jest lepiej. Mimo tego że ma niezły zapierdziel przez cały dzień to stara się byc z nami również.
Trzymam kciuki za poprawę sytuacji :ico_haha_02:

A my wczoraj wyszliśmy na króciuki spacerek. Taki 10 minutowy. Przedtem raz małą wietrzyłam przy oknie, a że wczoraj było ciepło to wyszliśmy.

Oj rozpisałam się trochę :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was Kochaniutkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2008, 16:20

Dziewczyny Mariola jutro jedzie na konsultacje z malutka i jak bedzie wszystko ok to wyjda z szpitala

kazala was wszystkie pozdrowic

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 sty 2008, 21:13

Hej.

Jeszcze się kulam, z naciskiem na słowo kulam :-D

Dzisiaj juz tak się źle czułam ze myślałam ze coś sie rozkręci a tu wszystko ucichło :ico_noniewiem:

Uciekam bo nawet siedziec nie daję rady,tak plecy bolą :ico_placzek:

Monia dzisiaj napisała ze wychodzą z synkiem do domu więc pewnie niedługo się odezwie.
:-)

[ Dodano: 2008-01-21, 20:16 ]
madziarka81, i ty juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke

Coffe dzięki :-) Bóle podbrzusza miewam ale ogólnie nic poza tym :ico_noniewiem: no i ból plecow ale to chyba kazda z nas ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sty 2008, 22:01

Hej,

Marcia no wreszcie!!!!! GRATULUJE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny, czekamy na relacje z porodow i fotki malenstw!! :ico_sorki:

Madzia, trzymaj sie tam kochana!! Juz niedlugo, wytrzymasz! :-)

Ciekawe co u Misi....?

Buziaczki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 sty 2008, 11:22

Cześć Kobietki!!!
Melduję się chociaż na chwilkę :-)
Marcia gratulacje :ico_prezent: :ico_dziecko:
Ciekawe jak Misia ?
Madzia pogadaj z Maluszkiem, żeby już wyskoczył :ico_oczko: Powiedz, że Patryczek już się nie może doczekać na siostrę :-D
Mój Mały jak na rzie dzisiaj słodki, zobaczymy później. Kobietki czym smarujecie buźki bobaskom?
Trzymajcie się! pa!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość