mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 sie 2008, 09:57

Czesc wam jestem wyspana bo Amelka pila o 24 a potem wstala dopiero o 9 15 .
Dziewczyny wszystkiego najlepszego.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sie 2008, 10:06

Cześć :-)
Misia, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, pomyślności i pociechy z mężulka i synka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Jola, Tobie przede wszystkim życzę miłości i wsparcia ze strony męża, żeby szybko się otrząsnął i zauważył jaki wielki skarb ma w domu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A u nas też dzisiaj nocka w miarę spokojna, Ulek spała grzecznie i zrobiła jedną pobudkę o 4 i od 7 już nie śpimy. :ico_kawa: wypita, śniadanko zjedzone, a mój skarbek teraz sobie smacznie śpi.
Pogodę mamy superową, na razie żadnej chmurki na niebie, więc spacerek długachny murowany :-)
Miłego dnia dziewczynki, a tym które pracują spokoju w pracy oraz braku stresu i jak najmniej spotkań z szefem :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sie 2008, 10:22

Cześć..
Mój rozrabiaka już szaleje. Przed chwilą po raz kolejny sięgnął po podgrzewacz i wylał z niego wodę na dywan. Od kiedy łazikuje robi to regularnie bo mama zwykle siedzi w necie akurat :ico_haha_01:

Wczoraj Norbertowi kupiłam gatki na basen.. tak na wszelki wypadek bo może w Polsce pójdziemy się popluskać. No i fotki w gatkach, ale przede wszystkim Norberta stojącego.
Obrazek
Obrazek

Norbert właśnie usnął na drzemkę, pewnie z godzinkę pośpi. A ja lecę na śniadanko i kawusie.

I kolejnych lat pełnych miłości i radości świętującym swoje jubileusze związku :ico_prezent:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sie 2008, 11:04

Klaudia, ale Norbercik pieknie stoi :ico_szoking: :ico_brawa_01: to już niedlugo chyba zacznie biegac...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sie 2008, 14:41

Klaudia, brawa dla Norbercika, ślicznie stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my po pierwszym spacerku, pogoda ekstra, śłonko i przyjemny wiaterek, więc nie jest duszno.
Uciekam na obiadek i może mój bąbel spać pójdzie na chwilkę :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sie 2008, 17:21

cześć dziewczyny

Norbert super stoi :ico_szoking:

Gabcioch w nocy nie chciał spać, wiercił się, kręcił, płakał... od rana był marudny, dopiero jak wyszliśmy na długi zakupowy spacer to się wyciszył, teraz śpi

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 sie 2008, 17:30

dziewczyny wszystkie zdiecia super postepy dzieciaczków rewelka ja tez stawiam :ico_kawa: :ico_tort: z okazji imienini uciekam bo mam gosci zaraz pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sie 2008, 19:27

Asik, z okazji imenin dużo zdrówka, pomyślności i wszystkiego co najlepsze :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A my już po kąpieli, Ula właśnie wciąga kaszkę i mam nadzieję szybko zaśnie. Kupiłam jej dzisiaj kaszkę mleczno-ryżową z truskawkami bobovity. Mam nadzieję, że żadnej wysypki nie będzie.
Uciekam na razie :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sie 2008, 20:01

Asikk wszystkiego najwspanialszego

Pinko daj znać jak Uli smakowało, jak też bym chętnie jaiś nowy smaczek wypróbowała :ico_noniewiem:

Gabriel znowu sam zasnął, położyłam Go do łóżeczka, dałam smoka i sobie miętosił pieluszkę, więc wyszłam i zasnął sobie :ico_szoking: to dla mnie coś wspaniałego, biorąc pod uwagę jak ciężko było Go uśpić jeszcze dwa tygodnie temu... (tfu tfu tfu-muszę tak robić, bo to dla mnie na prawdę zbawienne :ico_oczko: )

a dzisiaj posadziłam Go do leżaczka i jak Go zapinałam to przyszczypnęłam mu udko :ico_olaboga: bardzo płakał i ma lekki ślad, gapa ze mnie :ico_puknij: pierwszy raz mi się taka głupota przytrafiła...

I pochwalę Gabiego... na spacerze, rozglądałam się na boki i nagle patrzę na niego, a On usiadł i się złapał z boku za rurkę i zagląda za wózek!, położyłam Go tak pod kątem jak zawsze-czyli poł leżąco, a On się podniósł i złapał za przednią barierkę cały zadowolony, szybko podeszłam do ławki, przeorganizowałam wózek żeby oparcie było pionowo i przypięłam Go pasami i tak dzisiaj Gabcioch jeździł :-D pzynajmniej nie marudził jak to zwykle bywa :ico_oczko: i w domu Go sadzałam i siedział również bardzo ładnie, więc jest już w szerokim gronie siedzących dzidziaków...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sie 2008, 20:07

Asikk Wszystkiego Najlepszego

Ale Norbercik juz ladnie stoi no i brawa dla Gabiego

Majka juz okapana tak za godzinke pojde ja uspac no chyba ze nie wytrzyma tej godzinki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość