Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

09 sty 2008, 23:54

Chciałam jeszcze popisać,a tu mi światełko gaszą :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie pozostaje mi nic innego jak też napisać DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 sty 2008, 23:55

OKS uciekam do M . bo mnie nagli ,ale nic z tego żądnych zapasów :ico_nienie: :ico_wstydzioch: @przyleciała uuuuuuuuuu............ :ico_oczko:


DOBRANOC

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

10 sty 2008, 00:31

ojejku chyba w dola popadne ja nie mam kiedy tu byc jak fajnie piszecie i wogole............a ja nic jeden post na 100 ale kurcze ciagle cos wiecie prawko robie bo ciagle bez nie moge byc musze miec autko dla siebie.....
Beti nie nie wsystkie cycy nie moje ale sa superowe hihi
Aniu moj maly tez sie stuknol ostatnio ale krzyknol otrzosnol glowa i poszedl dalej hehe ale kozaczek hihih
wiecie co jakies grypsko panuje czu cuś bo wszystkie dzieci choruja az sie boje rany julek jak tu chronic dzieci......
karolinko chodzilo mi o puknty za pomoc.......za naszym forum....
caluski kolorowych fantastycznych erotycznych snow moje mamuski.......

[ Dodano: 2008-01-10, 09:03 ]
DZIEń DOBRY udalo mi sie hihih ja juz pije kawke moj maly sie zabawił ciekawe jak dlugo.....ostatnio ciagle na rekach chce byc.. a jak wasze maluszki tez tak na ręce chca??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sty 2008, 10:31

Witajcie u nas nocka -szkoda gadać Jula co chwila sie budziła a potem w środku nocy 1,5 godz. sie bawiła :ico_noniewiem:
Asiula, co do raczek to jula tez by tylko na nich siedziała ale ja sie nie daje :ico_nienie: zabawiam ja ogladamy ksiazeczki itp.

[ Dodano: 2008-01-10, 09:32 ]
a czy wszystkie dzieciaczki juz same wstaja bo moja jula jeszcze nie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

10 sty 2008, 11:10

dzien dobry
U nas nocka nawet nawet jedna czy dwie pobodki w nocy, teraz misio usypia oczywiscie wsyztsko robi oby tylko niespac a ja stoje nad nim jak kat i go klade :)
Gozdzik o jakie wstawanie Ci chodzi rpzy meblach czy cos??? moj to jzu przy wsyzstkim wstaje
Asiula, ja tez staram sie niebrac na rece

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

10 sty 2008, 11:23

HEJKA WSZYSTKIM :ico_haha_02:
Nocka oki,fakt ze poszedł spać o 24 i spał chyba do 1 niespokojnie,ale jakoś obeszło sie bez cyca :ico_brawa_01: Pobudka o 8.
Już po sniadanku,troszke pograndził i zaraz będę szykować go spać :-D wstawie :ico_duzepranko: i zrobie sobie kawusie bo tak lekko głowa mnie poboluje:(Jak co to zrobie jeszcze dla kogoś :-D :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
DZIENKI DZIEWCZYNY żE TAK SIE MARTWIłYSCIE O MNIE-BUZIOLKI WIELKIE!!!
Aguś-jak to sie mówi kojco-zagroda fajna,ja miałam przy maksiu taki normalny duży kwadratowy kojec i sprawdził sie w 100% co i tobie zycze!
Asiula, Michu czasem chce,ale też ściemniam,juz w ostateczności go biorę!!!
Choelrci wiecej niepamietam:(

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

10 sty 2008, 11:28

nie biore go ale zato caly dzien na podlodze hehe bawie sie z nim ale wiecie babcie i dziadek nosza wnusia wrrrr i tak dwa dni jak go zostawiam na noc to nosza go caly czas a pozniej ja wkraczam do akcji ze nie mam sil i nie moge go nosic!!! teraz spi ide zupke wstawic malemu dzis z brukselkami mmmm i cos sprzatne ale i zaklikam brakowalo mi forum!!!!!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

10 sty 2008, 11:29

moj nie jest raczkowy to zalezy jak np byl chory to ludzie non stop i tylko u mnie u nikogo innego wiec sie nanosilam, moj ostatnio uwielbia smigac lata jak strzala a ja za nim :)
a co do kojca to ja mam lozeczko turystyczne jako kojec wiec mam dwa w jednym i tez narazie sprawuje sie :)
Nana poprosze :ico_kawa:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

10 sty 2008, 11:32

w jakim programie robicie takie fajne fotki??ze sie świecą albo np w ramkach??

[ Dodano: 2008-01-10, 10:57 ]
laseczki macie jakis przepis na rogaliki takie z dżemem ??

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

10 sty 2008, 12:24

wkleje Wam jak stoje :)
Obrazek
siedze w takiej torbie na zabawki
Obrazek
a tu dzis mamusia chciala mnie ubrac ale ja nie chcialem
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 11:27 ]
obudzil sie Maciejka wiec ide mu dac zupke bo z rana tylko kaszka a potem oszedl spac :) bede pozniej papap

[ Dodano: 2008-01-10, 11:29 ]
Aga a tak apropo do tego krzeselka samouczka (keidys pisalas ze mam bo mam i wlasnie mi sie przypomnialo i Ci odpisuje ale przeprasdzam ze tak pozno :( )to moim zdaniem to jest totalny nie wypal bo dziecko nie wie czy siedziec prosto czy sie przekrecac do zabawek totalna porazka, Maciek dostal go od Mikolaja ale nie polecam nie kupujcie my bylismy raz w sklepie i taka babka nam nawet go odradzila ale ja wogole nie chciala go kupowac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość