Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sie 2008, 20:45

hej,

Assik wszytskiego najlepszego z okazji imieninek!! :ico_tort:

No wlasnie sie zastanawialam czy mozna by juz dac kaszke truskawkowa, to tez sprobuje!

Jak Was tak czytam, to smutno mi bardzo, brakuje mi strasznie mojego synusia!! :ico_placzek: :ico_placzek: ale jutro juz sie znim zobacze i w niedziele wracamy razem do domku....
W przyszlym tygodniu mamy 2 spotkania z kandydatkami na nianie... ciekwawa jestem :ico_noniewiem:

Uciekam do mezusia dopiero wrocil z pracy musimy pogadac co tam ciekawego dzis sie wydarzylo... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sie 2008, 20:59

Czesc

mialam wam wczesniej pisac moja niunia sie dzisiaj bawila ..........pampersem........ sciagla sobie dobrze ze nie bylo tam zadnej niespodzianki lezala sobie w lozeczku i babcia jej robila obiadek przychodzi a majka wywija jej pampersem oczywiscie bardzo zadowolona

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sie 2008, 22:26

Ja już zmykam spać, wpadłam powiedzieć Wam "dobranoc". Uli kaszka bardzo smakowała, wypiła całą butlę, a na opakowaniu było napisane "po 6 miesiącu", dlatego kupiłam.
Fintifluszka, brawa dla Gabiego za piękne zasypianie :ico_brawa_01: i za siadanie :-) :ico_brawa_01:
Też muszę Ulę uczyć zasypiać samej w łóżeczku, od poniedziałku zaczynam.
Gosia, dzielna jesteś bardzo, jutro nagroda uśmiech kochanego synusia... mam nadzieję, że jakaś niania będzie OK i nie będziecie się musieli tak rozdzielać.
iwona83, a to Ci Maja, agentka mała... hehehehe, bez pieluchy wygodniej jej było :ico_smiechbig:
Zmykam... papapa, miłych snów :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sie 2008, 22:59

ja tez stawiam :ico_kawa: :ico_tort: z okazji imienini
Stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: z okazji moich imienin
Wszystkiego dobrego :ico_prezent: x 2 :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-21, 23:20 ]
Gabriel znowu sam zasnął
Zatem gratulacje dla Gabiego i oby już tak zostało :-)
On usiadł i się złapał z boku za rurkę i zagląda za wózek!
Hehe, nie trudno mi sobie to wyobrazić bo Norbert też tak robi i bardzo śmiesznie to wygląda jak taki zaciekawiony wystawia główkę :ico_haha_01:
Więc i kolejne brawa dla Gabiego za początki siadania :ico_brawa_01:

Gosia, ja to Cię podziwiam, bo nie wyobrażam sobie zostawiać Norberta na kilka godzin z kimś, a co dopiero na kilka dni :ico_olaboga:

Iwona, widać babcia nie dała nic do zabawy na ten czas kiedy nie było jej przy Maji więc mała musiała znaleźć sobie coś do zabawy :ico_haha_01:

A Justyna chyba Ty ostatnio wspominałaś, że Gabi lubi tarmosić swoje klejnoty.. Mnie to NOrbert do szału doprowadza z tym bo najgorzej jak kupsko zrobi i wymazany naokoło, ja mu pieluchę ściągam, chcę go powycierać, a ten mi się łapie za te ofajdane jajka. Nie raz się zdarzyło, że wybrudził sobie łapki :ico_puknij: Często już mi Rafał pomaga wtedy przy przewijaniu - trzyma mu rączki a ja go wycieram.

Dzisiaj znów siedzieliśmy w domu, tzn. tyle co na ogród wychodziliśmy więc się troszkę dotleniliśmy, ale Norbert marudny i tak bywał. Koło 16 aż w taki płacz mi wpadł, że go nie mogłam uspokoić, cały się spocił, włoski mokre.. posmarowałam mu dziąsełka i poczuł chyba ulgę bo zmęczony usnał,a ja razem z nim. Rzadko mi się zdarza spać w dzień bo nie lubię tego, potem wstaję taka zamulona.. Ale tak spaliśmy, Rafał do pracy wyszedł o 17:20 to już w ogóle zapadłam w głebszy sen i obudziliśmy się dopiero za 15 siódma :ico_olaboga: Ze 2 h spaliśmy, to Norberta przetrzymałam i dopiero o 21.30 dzisiaj poszedł spać. Nie wiem czy zęby mu idą czy nie, bo w dzień marudzi okropnie, często uspokaja się jak posmaruję mu dziąsełka, ale w nocy na szczęście śpi dobrze i nie budzi się.

Uciekam już, może jeszcze jakieś TV obejrzę i pójdę spać. Do rana Wam, pa :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 sie 2008, 08:22

witam z rana i czestuje :ico_kawa:
U nas nocka spokojna jesli chodzi o usypianie to Mirek usypia przy butli i spi w lozeczku ale cwaniak budzi sie miedzy 24 a 2 w nocy na jedzonko bo wie ze mam wezmie go do lozka do siebie ale musze wkoncu z tym skonczyc i nakarmiac go normalnie w lozeczku

Klaudia Norbercik jak stoi to szok normalnie :ico_brawa_01:

Dziewczyny zegnam się z wami bo jade na weekend w gory buziaki odezwe sie jak wróce

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 sie 2008, 08:35

Czesc dziewczyny!!!
Dziekuje za zyczenia, a dzisiaj stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: z okazji ukonczenia 7 miesiaca przez mojego synusia :ico_haha_02:

A mi dzisiaj Dawidek wypadl z nosidelka :ico_placzek: , zawsze jak szykuje sobie sniadanie to on siedzi w foteliku i je chlebek, odwrocilam sie tylko na chwilke zeby przykroic bulke, patrze a on leci, szybko zareagowalam, ale zdazyl upasc na brzuszek i policzkiem uderzyl sie o podloge :ico_placzek: , mam nadzieje, ze nic mu nie jest :ico_placzek:

Jak Norbert slicznie stoi, on lada dzien zacznie chodzi, jejku jak ten czas leci.....
i dla Norberta z okazji 8 miesiecy :ico_prezent: :ico_prezent: , wszystkiego naj, zeby zdrowo rósł!!!

Dla Gabcia :ico_brawa_01: za siadanie i :ico_brawa_01: za zasypianie, ja tez musze wrocic do usypiania Dawida w lozeczku, zaczne od wrzesnia, bo od poniedzialku bede u rodzicow to znowu bedzie ze mna spal.
W przyszlym tygodniu mamy 2 spotkania z kandydatkami na nianie...
trzymam kciuki zeby ktoras z nich okazala sie ta odpowiednia, wspolczuje Tobie Gosiu i wszystkim mama ktore musza pracowac i zostawiac dzidzie na tyle godzin, ja bym tego nie zniosla, znaczy sie jakby mnie sytuacja zmusila to bym musiala jakos to przezyc, ale podziwiam Was kochane!!!
Uli kaszka bardzo smakowała, wypiła całą butlę, a na opakowaniu było napisane "po 6 miesiącu", dlatego kupiłam.
Dawidek kaszke zje, ale tylko na gesto, wiec rano ok.9 dostaje owsianke(chyba z bobovity) a na wieczor ostatnio z hippa kaszke bananowo-brzoskwiniowa. Dzisiaj jade na zakupy to tez kupie ta truskawkowa.
Nie wiem czy zęby mu idą czy nie, bo w dzień marudzi okropnie, często uspokaja się jak posmaruję mu dziąsełka
Klaudia to widocznie zabki, bo odczuwa ulge jak mu posmarujesz, np. na Dawida nie dzialaja zadne zele, tylko jak jest mocno marudny, to podaje mu panadol.

uciekam bo babel sie obudzil i mnie wola, milego dnia

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sie 2008, 08:39

Witam sie tylko i uciekam :-)
Jedziemy z siostrą do Kłodzka na zakupy.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Później Was doczytam....
Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 sie 2008, 09:25

I ja się witam i uciekam dalej pracować.

Ale przede wszystkim wszystkiego naj naj naj naj dla Norberta :-D Rosnij zdrowo bąbelku i zadziwiaj mamę kolejnymi postepami :-D :ico_tort:

U nas nic nowego. Popołudniu jedziemy na weekend nad jeziorko, ale pogoda ma sie zepsuć więc nie wiem jak nam sie ten wyjazd uda.

Narazie buziaki :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2008, 09:27

Czesc dziewczyny,

Zyczenia dla Dawidka i Norberta!!! Niech chlopaki rosna zdrowo i sprawiaja Mamom duzo radosci!!! :ico_tort:
Uli kaszka bardzo smakowała, wypiła całą butlę, a na opakowaniu było napisane "po 6 miesiącu", dlatego kupiłam.
Ta Nestle jest od 9 m-cy, ale i tak kupie, zobaczymy jak mu posmakuje....

Ja sie ciesze strasznie, bo dzisiaj zobacze wreszcie mojego smyka!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sie 2008, 12:04

Czesc dziewczyny..

Norbercik dziękuje za życzonka :-) i oczywiście składamy także miesiąc młodszemu Dawidkowi. No i częstujemy :ico_tort: i pyszną :ico_kawusia:

Malca właśnie poczęstowałam butlą kaszy i usypia. Chwilę wcześniej obniżyłam Norbertowi już łóżeczko na parter bo jak stawał w nim to miałam lęki, że trzaśnie się brodą o poręcz i sobie ją rozwali albo coś. Teraz jak staje to ma poręcz na wysokości ust więc mogę być spokojniejsza.

Nocka u nas ok, obudził się po 6 na mleko i spaliśmy do 8.

Idę zrobić obiad póki jestem wolna. Miłego dnia babki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości