Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 17:27

ha ha 200 stronkę otworzyłam! :)
:ico_urodzinki:

kaczorek ja to listy nie mam, bo jakoś tym razem nie za wiele będę kupować :ico_noniewiem:
ubranka - to muszę przeglądnąć jeszcze po Iguśce....
do przewijania - to muszę dokupić przewijak, zapas pieluch :), tetrowych trochu do podkładania albo wycierania buźki itp. kremik do pupci i chusteczki nawilżane
do kąpieli - kupię tylko taki płyn do ciała i włosków, oliwkę, patyczki, waciki do przemywania buźki i do pępka coś (jeszcze nie wiem co :)) całą resztę mam (wanienka, ręcznikiitp.) aa szczoteczkę do włosków trzeba by jakąś :ico_noniewiem:
no i rożek koniecznie musze kupić bo u nas bardzo się przydawał i chcę poduszke do karmienia :-)
i prześcieradełka nowe
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2013, 17:37 przez anza, łącznie zmieniany 1 raz.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 17:30

No o maly wlos bylaby dzis druga wiosenna dzidzia! Moja mala ciaglee malo.sie rusza.przedwczoraj 6 godz lezalam pod ktg i nic.. a dzis juz sie ucieszylam bo zaczelw w peenym momencie fikac jak zawsze i pobieglam na ktg aby chooc jeden zapis byl dobry. no i okazalo sue ze jest tak niedbry ze lekarz zqpowiedzial ze jak tetno dziecka sie nie wyrowna to bedzie trba dzis zakonczyc ciaze.juz podpisalam zgody na ciecie i przyszla pani golic brzuch.na szzczescir mala zasnela i tetno sie uspokoilo.w krytycznym stanie miala tetno 190.ech.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:07

Sosna gratulacje kochana synka :ico_brawa_01: Ale fajnie,teraz Monika i jaaaaaaaaaaaaaa :-D :ico_brawa_01:

U nas ok jakoś dziś bylismy na zakupach z mężusiem bo z racji tego,że pada/padało u nas nie idzie na nocke dopiero jutro to sobie jeszcze idziemy do sąsiadów na góre,ja sie tam połoze i będę lezała,na lodach jeszcze dzis byłam rozpieszczam się jak mogę,ale jeszcze dwa tygodnie bo po porodzie już dietka :ico_sorki:
I pic mi się chce taak bardzo mi się pić chce :ico_sorki:

Dziewczynki :ico_brawa_01: za każde wasze następne tygodnie ciąży,mi wasze straaasznie lecą szybciutko,ale to dobrze :-D

i ja stawiam ogromnego za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_tort:

Anade :ico_szoking: o kurcze ,ale biedna stracha musiałas sie najeść :ico_sorki:
tibby Mi tak sie stopniowo robiło ciężko,aż w pewnym momencie nawet nie wiem kiedy zauważyłam,że chodze jak pingwin podtrzymując brzuch bo wtedy tylko lzej :ico_noniewiem:
Małgosia Dobrze,że juz jesteś :ico_sorki:
jenny Trzymaj się kochana :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:10

Jeju, nie mogę się wczuć w forum. Mój tel. podałam na fb.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:17

misia, czuję, że skończę jak ty. najgorzej boli mnie na górze. Ani to siedziec, ani się położyc... denerwuje mnie to. Muszę dużo chodzic, ale wtedy mi się brzuch napina jak kamień!!! i czuję te napięcia.

Jutro lecę na masaż prenatalny do szkoły rodzenia :-)

kaczorek, oto lista MOJA dla mnie i Tomka:

DLA TOMKA:
- smoczek avent
- płyn do kąpieli
- balsam do ciałka
- krem do buźki z filtrem
- spirytus/octanisept + jałowe gaziki do pępuszka
- płatki kosmetyczne do przemywania oczek
- chusteczki do pupy
- Sudocrem
- sól fizjologiczna

DLA MNIE:
- bepanthen do sutków
- wkładki do stanika avent/Bella (?)
- nakładki silikonowe (?)
- podpaski wielkie
- koszula do karmienia (lepsza niż w owieczki!)
- klapki do szpitala/pod prysznic
- tantum rosa
- kora dębu

Gosia, dlaczego nie możesz się wczuc?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:25

misia 9okienko? To juz? Wow! Gratuluje ;)
Alez Wy lecicie
anade 3mam za Was kciuki.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:31

tibby fajna ta lista. Ja pomalutku musze zrobic sobie cala liste potrzebnych rzeczy. Teraz mam sile chodzic po sklepach I chce to wykorzystac. Nawet zeby tylko ceny porownac, bo sporo rzeczy zamowie na ebay.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 19:54

hej dziewczyny melduje sie dzis tak pozno bo nie mialam kiedy wejsc na forum od rana korzystalam z pieknej i cieplej pogody na polu. wybralam sie na zakupy z moja mama i siostra troche polazilysmy i bylysmy na pysznych lodach :-) ale chyba nie potrzebnie te lody na swiezym powietrzu jadlam bo teraz mnie cos w gardle drapie :ico_zly: oby mnie bardziej nie rozbolalo :ico_noniewiem:

sporo zescie nastukaly i jest co czytac sprobuje Was doczytac i odpisac kazdej z Was cos :-)

no i w ogole :ico_szoking: juz 200 strona ale fajnie :-)

mierzylam dzis sobie brzuszek i juz mam 106 cm :ico_szoking:
poza tym u mnie to nic ciekawego. oprocz tego ze w nocy troche spac nie moglam bo znowu mnie od wczoraj cos czyscilo :ico_noniewiem: chyba moj organizm sie szykuje powoli i w ten sposob oczyszcza. maly szaleje w brzuszku kreci sie kopie i napina :-) ale to dobrze bo wiem ze ma sie dobrze :-)

sosna gratuluje i duzo zdrowka dla Ciebie i Franciszka :ico_brawa_01:

anza zdrowka kochana!!!

jenny mi tez sie tak wydaje ze miod to raczej w ciazy Ci nie zaszkodzi a wrecz pomoze.

Malgorzatka dobrze ze juz jest wszystko OK. z synkiem. ale napedzilas nam stracha ta wiadomoscia o szpitalu :ico_sorki:

ziolo :ico_brawa_01: za 25 tydz. :ico_brawa_01:

donatka :ico_brawa_01: za 29 tydz. :ico_brawa_01:
juz lada moment skonczysz 30tc :ico_szoking: ale to zlecialo!

kaczorek :ico_brawa_01: za 36 tydz. :ico_brawa_01:
super ze po wizycie wszystko dobrze :-)

anade Ty to kochana teraz masz przezycia :ico_pocieszyciel:
:ico_brawa_01: za 35 tydz. :ico_brawa_01:

misia ogromne :ico_brawa_01: za 9 okienko :ico_brawa_01:

tak podsumowujac to strasznie leca mi Wasze tyg. :-D a moje gdzies mi stoja w miejscu teraz ... choc ja juz czuje ze to koniec ciazy ale teraz gdzies ten czas sie wlecze.
w poniedzialek ide do gina wiec sie dowiem czy mam juz sie na serio szykowac czy jeszcze nie... torba w razie czego stoi spakowana juz wiec teraz tylko czekac co ginek powie i mozna isc rodzic :ico_oczko: a teraz coraz czesciej mysle ze juz bym chciala tulic swojego synka choc boje sie porodu :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

19 kwie 2013, 20:58

witam wieczorkiem :)

ooo już 200 stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: ,

ja dziś padam, ledwo doszłam po Szymka do przedszkola i do domu, bo głowa mnie bolała, aż mi sie kręciło w głowie, do tego strasznie mi brzuch twardniał, nogi bolały, masakra, chyba wczoraj przesadziłam z tym lataniem, po dworze,
mama z babcią były, pizza wyszła pyszna, no i przesadziłam , bo się objadłam na całego :ico_olaboga: ,


misia
za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja też dziś piję i piję ,
anade dobrze, ze jesteś pod opieką lekarzy :ico_sorki: na pewno będzie dobrze :ico_oczko: ,
tibby mi się brzuch strasznie napina i twardnieje jak chodzę, jak siedzę to też mi źle, a jak leżę na boczku to jest OK, co prawda ciężko mi się wstaje, bo często w pośladek łapie mnie jakiś ból aż promienieje na całą nogę, ale parę kroków zrobię i jest oki,
zaczęłam brać znów magnez, mam nadzieję, ze będzie OK :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 09:13


Gosia, dlaczego nie możesz się wczuc?
Nie wiem czy tak macie, ale jak dłużej nie piszę, to nie mogę się długo rozkręci niestety i powrót jest ciężki. Jak mnie popuści to jest ok!

U nas pochmurno ale ciepło.
Dzieci bajkują, ja idę kawkę robić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość