Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 wrz 2010, 20:31

kilolek, a co się znów dzieje :ico_olaboga: pisałaś ze po urodzeniu Michasia jest dobrze?? nie martw się mój też opór stawiał ale wezwałam policję i już mam go z głowy. Tylko że u mnei było latwiej bo on nie jest u mnei zamledowany a co do płacenia za rozwód to ja tez kasy nie mam i pisałam o umożenie kosztów. Umożyli mi w całości więc to nie problem :ico_sorki:

Ika ale ta twoja córka wyrosła :ico_olaboga: śliczna dziewczyna :ico_brawa_01: pochwaliłabys się pozostałą dwójeczką, tak rzadsko do nas wpadasz :ico_sorki: :ico_sorki:

bozena, nie byłam nigdy w takiej komisji. Koleżanka staryuje na radną i mi załatwiła więc ja sama na żadną listę sama się nie wpisywałam :ico_sorki: a jak oni tam płacą. Bo chyab nie mają więcej ci co są przewodniczącymi czy wice przewodniczącymia chyba roboty więcej :ico_noniewiem:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

17 wrz 2010, 20:53

Agnieś Dobrze ze badania już za wami i wszystko ok. Z tymi chorobami genetycznymi to jest udręka i czasem nie wiadomo skąd się biorą. Jeśli chodzi o osmalność to przy obniżonej krotko mówiąc w krwi znajduje się za dużo wody i produkowany jest taki chormon który powoduje ze mocz jest rozcięczony
Kilolek jesli jest tak jak mówisz to ja bym poszła z maluchem do gastrologa dziecięcego albo do poradni chorób metabolicznych. Myślę ze Michaś powinien być przebadany
Tutaj wydaje mi sie ze żadne krople na apetyt nie pomogą. Jeszcze jedno czy Michaś chętnie sięga po łyżeczkę
Uf ja narzekam na Olę chyba tylko dlatego.ze ona cofnęła sie przy Karolu i je mało samodzielnie. Na śniadanko to ona zjada ok300-400ml mleczka z płatkami i casem jedna kromeczkę później ze dwa serki danonki lub owoc najczęściej banan bo inne to często be. Przed drzemką zupka tyle ze czasem je pół godziny i więcej. po drzemce drugie danko to jest trzy ziemniaczki i misko tyle ze najlepiej zeby to było drobiowe lub klopsik( uf problem tylko w tym ze ona wciąż gada i opowiada albo sie bawi a jedzonko stoi aż mamusia do buziaka da i trzeba popędzać). A na kolacje ze trzy pół kromeczki zje
I niestety ma moja przemianę materii i waży tylko 12 kg

[ Dodano: 2010-09-17, 20:59 ]
:ico_olaboga: Kilolek co tam u was się dzieje

Ika pię :ico_brawa_01: kna ta twoja uczennica
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2010, 23:03

barbara on niezbyt chetnie sięga ale lubi np ryz albo kasze wyjadac po ziarku

Evik ale i ta musze najpierw za pozew adwokatowi zaplacic, prawda?
Do wezwania policji to na szcczescie podstaw nie mam (na razie)

a co u nas? To smao co u was. I juz nerwowo nie wytrzymuje. Nigdy nie wie czy wróci dzis do domu czy nie. Ja nie wrca wyłacza telefon, wiec martwie sie wiadomo, bo nie wiem co sie dzieje tzn wiem ale zawsze jest niepewnosc. Do tego ciagle klamstwa.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 wrz 2010, 07:42

witam z :ico_kawa:
chciałam coś napisać ale córka woła że chcę płatki
zaraz wracam

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 wrz 2010, 07:55

kilolek, nikomu nic nie musisz płacić. Sama możesz wszytsko napisać tak jak ja. Mnie rozwód nie kosztuje ani grosza. Troche posiedziałam w internecie poszukałam wzorów wniosków i napisałam sama, to w rzeczywistości nic trudnego. Trochę gorzej z uzasadnieniem bo musisz zrobic to sama no i niestety trzeba mniej więcej napisać co i jak jest nie tak. To trudne ale jest do zrobienia :ico_sorki:
Wiesz kilolek u nas doszły jeszcze problemy finansowe bo on nie dawał mi żadnych pieniędzy na życie odkąd przyjechał z Niemiec. Wszytskie problemy związane z utrzymaniem domu spadły na moją głowę. Ale tak jak u ciebie zaczęło sie tak samo :ico_sorki: :ico_sorki:

Dzień dobry wogóle

Dziś wstałam z dobrym nastawieniem i mam nadzieję ze ten stan mi sie utrzyma :ico_sorki:

Przyjeżdża dziś moja babcia :ico_brawa_01: będę miła towarzystwo

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 wrz 2010, 10:17

kilolek, Evik.kp, tyle czasu mnie nie było a tu same straszne wieści :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
widziałam że mambii już urodziła pokazywała się tutaj ?? :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 wrz 2010, 11:10

Ika202, a kto mówił że to straszne wieści,ja to traktuję jak poczatek nowego zycia :-D :ico_brawa_01:

mambii nie pokazywała się u nas. A co urodziła?? można ją gdzies zobaczyc

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

18 wrz 2010, 11:46

Witajcie kobietki
z tym rozwodem to jest różnie, ja tez przez to przeszłam bez adwokata a moje koszty to były koszty korespondencji i zaplaciłam ok 20zł :-D
bozena, nie byłam nigdy w takiej komisji. Koleżanka staryuje na radną i mi załatwiła więc ja sama na żadną listę sama się nie wpisywałam a jak oni tam płacą. Bo chyab nie mają więcej ci co są przewodniczącymi czy wice przewodniczącymia chyba roboty więcej
napiszę Ci jak było u nas przy wyborach prezydenckich
członek komisji - 135zł
v-ce - 150zł
przewodniczacy 165zł.
roboty najwięcej ma przewodniczący i v-ce jesli normalny przewodniczący to załatwi pewne sprawy sam i v-ce ma więcej luzu. Musi odbierać z urzędu dzien wczesniej wszystkie karty, pieczatki i całe materiały, zawieźć do siedziby komisji. Dzien wczesniej lub w dzień wyborów rano trzeba przygotować komisję tzn sukno na stół, okleić i ostemplować urnę itp. Ja miałam to szczęście, że komisja była w szkole i dzieciaki nam to przygotowały, my tylko "dopiesciliśmy" szczegóły. Najdłużej się schodzi z liczeniem głosow i wtedy wszyscy musza siedzieć do końca bo pod protokołem muszą być podpisy wszystkich członków komisji. W I turze liczylismy chyba z 6 razy wszystko bo ciagle nam się coś nie zgadzało, II jest prostsza i przebiegła szybciutko. Jakby co służę pomocą.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 wrz 2010, 12:41

bozena, no toniby nie duża różnica w kasie a roboty sporo :ico_sorki: ja tam sie niepcham, wystarczy mi że będę członkiem, tym bardziej że mam chłopaków i chciałabym jak najszybciej być w domu

U mnei też koszta to jak na razie znaczek pocztowy żeby to wysłać no i koszty biletów bo będę musiała dojechać na sprawę do Gdańska a nie wiem na ilu się skończy. No ale to nie sa takie koszta ze nie da się przeżyć. A Ty Bożena po rozwodzie?? na ilu sprawach u was się skończyło??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 wrz 2010, 15:20

hejka
ja to jakoś bez humorku jestem :ico_noniewiem:
ale widzę,że się porobiło troszkę :ico_olaboga:

kilolek trzymam kciuki,żebyś podjęła dobrą decyzję dla ciebie i dzieci :ico_sorki: koszty rozwodu faktycznie mogą cię ominąć i za wszystko może twój zapłacić nie ty :ico_sorki:

Ika202 no wreszcie się pojawiłaś na forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieś81 super,że już po szpitalu i wszystkie badania są dobre :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość