Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 09:19

Monika, lada dzień będziesz tulić dzieciątko! Jakieś symptomy są? To oczyszczanie to właśnie takie przygotowanie.

misia Ty też już tak blisko finału jesteś!

anade no to miałaś przeżycie! Dobrze, że się unormowało! Już końcówka!

To teraz Wasz trójpaczek -Ty, Monika i misia- będziecie nasza adrenaliną!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 09:38

witam :)

ale miałam ciężką noc :ico_olaboga: , poszłam spać ok 24, ale zaczęło mnie boleć podbrzusze tak jak na okres, myślałam, ze eksploduje, brzuch twardy jak kamień, nie wiedziałam co się dzieje, 2xzaliczyłam wc i nic ,wzięłam nospę i minęło :ico_sorki: , ale godzinę się namęczyłam i strachu najadłam :ico_olaboga:

u nas na razie słonko, ale jeszcze chłodno, zaraz jedziemy do babci, bo mąż chce tam umyć auto, mąż dziś wyjątkowo też musi iść na popołudnie, do du.., chyba sie zanudzę, gdybym miała auto to bym kogoś odwiedziła, ale on jedzie naszym i nie mam , trudno, poleniuchuję na całego :-) ,

miłego weekendu! :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 11:24

Hejka...

u nas dzis pochmurno ale w miare cieplo choc powiewa wiaterek. ja dzis siedze caly dzien w domu i nigdzie sie nie ruszam. maz po nocce jest wiec poleniuchujemy razem :-) rano po sniadaniu zrobilam placka Shreka wiec bedzie co na slodko zjesc :-D
Monika, lada dzień będziesz tulić dzieciątko! Jakieś symptomy są? To oczyszczanie to właśnie takie przygotowanie.
no jak na razie to zadnych oznak ze zbliza sie porod to nie mam... niektorym dziewczynom jakis czop sluzowy odchodzi mi jak na razie nic nie odeszlo wiec raczej do porodu jeszcze sie nie szykujemy. a to czyszczenie to raz jest raz nie... dzis mnie juz nie czysci :ico_sorki: wiec jest spoko :-)

coraz ciezej sie spi i funkcjonuje z tak nisko opadnietym juz brzuchem :ico_noniewiem: ale byle do maja... :ico_sorki:
za dwa dni wizyta wiec sie dowiem czy juz mamy sie przygotowac czy jeszcze nie... moze ginek da mi skierowanie do szpitala hmmm ... juz sie poniedzialku nie moge doczekac.

Milego sobotniego popoludnia !

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 12:50

Anade to miałaś przeżycia :ico_pocieszyciel: dobrze, że unormowało się.
Moniko oj ciekawe co lekarz Tobie powie, ale ty już spokojnie możesz rodzić.

Dziewczyny też mam dla Was wieści u mnie w brzuszku szykuje się córeczka. I nie wiem skąd Wy to wiedziałyście :ico_buziaczki_big:
Mój lekarz nie mógł mnie dziś przyjąć, ale kazał jechać do szpitala, więc znów moje ciśnienie było wysokie w szpitalu, plus miałam 140. Inny lekarz mnie zbadał spr wszystko. I tak moja szyjka wg niego ma 35 mm :ico_brawa_01: dalej muszę leżeć, ale tragedii nie ma, dostałam zapisany antybiotyk doustny, koniecznie mam brać No spe, bo brzuch mi twardnieje i mam przypisane nowe żelazo, bo zawroty głowy mam od anemi, a nieszczęsny ukł.krzepnięcia mam za tydz powtórzyć, bo on wymaga obserwacji, wyniki mam podwyższone. No i spytał, czy znam płeć i powiedział wg niego to dziewczynka:-)
Wiadomo wizyta w szpitalu nie była konieczna, ale wczoraj zaczęło mnie podbrzusze boleć, a mam nadzieję, że antybiotyk wszystko wykurzy :ico_sorki:
Z nowym suwaczkiem poczekamy do badania połówkowego, wtedy Misiu możesz zmienić.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 12:54

jenny1983 super wieści!!! oby tak dalej!

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 13:20

jenny super wieści !!!! Trzymam kciuki za Twoją córunię i Ciebie ..... Oby do 38 tygodnia !

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 13:57

jenny, mówiłam, że dziewuszka!!!!!!1 TE BABY TO SILNE SĄ, WIEC BĘDZIE TERAZ DOBRZE!!!
Fajne wieści przyniosłaś ze szpitala ;-) Cieszysz się?

Ja po masażu. Jejku, pani taka miła i sympatyczna, że z chęcią bym tam poleżała nawet i pół dnia. Rozgadałyśmy się i nie moglyśmy rozstac. Okazało się, ze też ma 3 latka w domu, więc było o czym rozmawiac.
Masaż super relaksacyjny!!!
Przyjeżdżają też do domu.

monika, jutro koniec 38tc! cieszysz się? gotowa psychicznie na poród?
a tym czopem się nie przejmuj. Mi nie odszedł (a przynajmniej tego w ogóle nie zauważyłam!)

spokojnego dnia.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 14:08

dziewczyny, nasza szkieletorek znów jest w ciaży! 10tc leci im!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 15:16

Dziewczyny też mam dla Was wieści u mnie w brzuszku szykuje się córeczka. I nie wiem skąd Wy to wiedziałyście :ico_buziaczki_big:
Mój lekarz nie mógł mnie dziś przyjąć, ale kazał jechać do szpitala, więc znów moje ciśnienie było wysokie w szpitalu, plus miałam 140. Inny lekarz mnie zbadał spr wszystko. I tak moja szyjka wg niego ma 35 mm :ico_brawa_01: dalej muszę leżeć, ale tragedii nie ma, dostałam zapisany antybiotyk doustny, koniecznie mam brać No spe, bo brzuch mi twardnieje i mam przypisane nowe żelazo, bo zawroty głowy mam od anemi, a nieszczęsny ukł.krzepnięcia mam za tydz powtórzyć, bo on wymaga obserwacji, wyniki mam podwyższone. No i spytał, czy znam płeć i powiedział wg niego to dziewczynka:-)
Wiadomo wizyta w szpitalu nie była konieczna, ale wczoraj zaczęło mnie podbrzusze boleć, a mam nadzieję, że antybiotyk wszystko wykurzy :ico_sorki:
Z nowym suwaczkiem poczekamy do badania połówkowego, wtedy Misiu możesz zmienić.

Aaaaaaaaaaaaaaa :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_prezent: REWELACJA!
Pierwsze gratisy, że nic się nie pogarsza, że dzidziuś zdrowy! To najważniejsze!
No i córcia :ico_brawa: Cudownie! Gratuluję!

Donatka ojeju, co to się działo?! Dobrze, że przeszło i musisz o tym lekarzowi wspomnieć podczas wizyty.

debraska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2013, 15:11

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 15:19

Witajcie. Ja mam termin na czerwiec. Zaczynam panikować i wyobrażać sobie niestworzone scenariusze:D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość