Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 22:24

Maziu to do poniedziałku baw się dobrze a nawet lepiej :-D
Też życze miłego wekendu i spadam bo już jutro raczej nie znajde czasu na tik-taka ostatnie dopakowania do torby i w droge :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2008, 17:30

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 cze 2008, 23:06

ASIU rozumiem, że miałaś dzisiaj dyżur na forum?????? :-D :-D :-D

Dziewczynki życzę miłego wypoczynku :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2008, 10:21

No witam :-D

Dziś nie podyżuruje, bo Wiki mi gorączkuje, po raz pierwszy w życiu i nie wiadomo od czego :ico_placzek: stawiam na te zęby - piątki, w nocy gadał do siebie ech.

Miłego dnia laski

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2008, 11:33

Dziendobelek

Asiu-kurzcze mam nadzieję, że ta tepmeratura minie Wikuni, moze to te zęby rzeczywiście i u Kornela też bo te głupie piatki zostały do wyjścia a dziąsła troche spuchnięte a Ty sprawdzłaś dziąsełka

Maziu- miłego imprezowania

Edulitko- wypoczywaj i niech pogoda Wam dopisuje, fajnie, ze brata zabierasz to będziecie mogli się sami gdzieś z mężulkiem wybrać, jak ja uwielbiam morze ach.. :ico_oczko:

Dzisiaj mam lenia dom cały trzeba wysprzatać a mi się nie chce może popołudniu jak Daniel wróci, wczoraj zrobiłam małosolne ciekawe czy wyjdą. Wiecie ostatnio mam takie zachcianki smakowe właśnie niedawno zjadłam krówke a teraz zajadam marnowane grzybki jak kobita w ciąży ale raczej nic z tych rzeczy, ciekawe dlaczego mam takie smaki hormony mi walą :-D

Miłego dnia

Kasiulka- a Ty co porabiasz kochana???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2008, 13:04

No ona te dziąsełka to już od dawna takie napuchnięte, w każdym razie narazie jej mineła tempka ale to po nurofenie, ja tak myślę a może to ta trzydniówka, sama nie wiem, jutro na wszelki jedziemy do pani dr. Ale patrzcie dużo dzieciaczków tak ma te temperatury i nie wiadomo od czego.

Ok uciekam robić obiadek, zajrzę potem do Was, jak zwykle troszkę podyżuruje :ico_oczko:

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

27 cze 2008, 15:54

Hej! No i mam wakacje :-) :-) Co do wyjazdów na kolonie, to tego nie praktykuję. Kiedyś miałam propozycję wyjazdu nad morze, ale zrezygnowałam. Nie potrzebuję dorobić, a opieka nad dziećmi to ogromna odpowiedzialność. Trzeba być czujnym 24 godziny na dobę. A teraz to najważniejszy jest Maciej.
A wiecie, że moja bratowa zostawiła swoje 3,5miesięczne dziecko i pojechała nad morze... do SPA. Musiała odpocząć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Miałybyście serce, żeby zrobić coś takiego??
mery, co z Kornelkiem?? Wiesz mój Maciuś jest od trzech tygodni na diecie bezmlecznej, znów pije Nutramigen. Obecnie nie je jaj, czekolady, cytrusów...
Maciuś się obudzil, odezwę się później

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 cze 2008, 12:38

Witam :-) Ja imprezuje własnie siedze u męża w pracy i czekamy aż zamkna firme :-D Oni tu pracują a ja ściemniam i siedze przy kompie :-D Czekamy na reszte ekipy i jedziemy na ślub do kumpla, a potem wieka impreza. We czwartek byłam na koncercie STINGA było super :ico_brawa_01: Dziewczynki szcześliwe u babci, babcia troche mniej :-) Cos mi zaczęły kaszleć chyba jak wróce w poniedzialek do domu to odrazu do lekarza... Kupiłam Martynce nowy wózek typ parasolka, niechce z niej wychodzic tylko siedzi i wszystkim się chwali ze ma nowy wózio :-D :-D :-D Jak tylko dotre po tym imprezowaniu do domu to powysyłam fotki :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 cze 2008, 14:43

hej hej witamy niedzielnie:-) puchy u nas okropne :ico_noniewiem:

ktos się pytał gdziem ja? a no czasu brakuje.Praca,szkolenie i potem czas dla Joachimka.

pogoda u nas okropna więc dziś siedzimy w domku.

Mazia czekamy na fotki:-)

miłej niedzielki :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 cze 2008, 20:38

Hej

Anetko- teraz zajeta kobitka z Ciebie, jak te szkolenia? Szkoda, że pogoda Wam nie dopisuje bo u nas pieknie.

MAziu- ale się na imprezujesz, :-D na koncercie musiało być super

Chloe- Kornelek jakoś do końca nie może dojść do siebie, od choroby brał priobiotyki i właśnie od trzech dni przestaliśmy mu dawać bo pomyślałam, że może po nich te kupy takie rzadkie i jakby jest lepiej ale jeszcze nie do końca, zobaczymy chciałabym zeby to był powód jak się nie unormuje to spróbujemy mu dać mleko sojowe

Asiu- jak Wikunia się czuje?

Gdzie NEll się podziewa?

A Kasiulinka odpoczywa pewnie nie ma czasu zajrzeć, może zdjęcia cyka w tej halce różowej :ico_oczko: :-D

Mój smotruszek dzisiaj tak się wybrudził na dworze właśnie usnął a ja mam w końcu wolne uff, zmykam posiedzieć na tarasie może jakiś drink papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość