Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 mar 2007, 01:06

katrin pisze:wkladala temometr do herbaty, zeby symulowac goraczke



trzeba zapamietac :-D Moze sie przyda :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 mar 2007, 09:11

zapamietac - termometr - i prosic o goracy napój :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 09:18

Ja to jak najszybciej chciałam być w domu... na szczęście mała nie miała żółtaczki i wybyłyśmy szybko...... Zobaczycie, że będziecie myśleć jak to położycie swoje maleństwa w nowym łóżeczku, przebierzecie w nowe ciuszki i jak to dobrze będzie położyć się w swoim łóżku. Zapewnijcie sobie pomoc i czyjąś opiekę przynajmniej na 2tyg, najlepiej jakby mąż sie z waszą mamą czy teściową wymienili. Bierzcie pomoc ile się da, niech przyjdzie siostra czy ciotka... dzieckiem jeszcze się "naopiekujecie" a jak się Wam ktoś zajmie na 1h czy dwie dzieckiem to będzie dla Was jak wybawienie ! umyjecie włosy, zęby :-D, albo po prostu poleżycie.... :)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 mar 2007, 09:46

hmmm - dobry pomysł - czas namówić mame na przyjazd :)

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

12 mar 2007, 10:42

Moja najstarsza córka kończy dzisiaj 16 lat. Jak to było? chyba sie wzruszam bo mam mokre oczy. :-) Wielka niewiadoma, troche strachu, obawy o to czy małe będzie zdrowe i kto to jet bo USG wtedy nie robili, może w jakiś trudnych przypadkach, i do końca nie wiedziałam że to będzie Ania. Po tylu latach nie pamięta sie wielu szczegułów, czas robi swoje.
Nie miałam lekkich porodów,wszystkie 4 na bólach krzyżowych, ale jak patrze na swoje kobitki i ich szczęśliwego tate to moge z tym facetem mieć jeszcze kilka takich udanych lasek :-) bo na syna to chyba liczyć nie moge :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

12 mar 2007, 22:02

no to ja tez opowiem jak wygldal moj porod.Termin mialam na 6.10.2006 dzinek minal i nic szi nie dzialo,13 w piatek pojechalam do szpitala na ktg i juz tam zostalam bo bylam po terminie i polozyli mnie na patoloie ciazy tam lezalam do poniedzialku bo dopiero w pon zbadal mnie lekarz i pow ze we wtorek rano beda wywolywac ale nie bylo miejsc na porodowce i musialam czekac w nocy z pon na wt zaczely sie skurcze mialam e przez nastepny caly dzien o 18.40 odeszly wody a o 19.20 zabrali mnie na porodowke,mialam rozwarcie na jeden palec wiec polozna zrobila mi masarz szyjki,bolalo jak cholera :ico_olaboga: po jakis 2godz poczulam jak mala zsunela sie nizej i zaczely sie skurcze parte :ico_olaboga: po paru parciach o 22.20 urodzilam sliczna i zdrowa coreczke. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Caly porod wspominam w miare dobrze gdyby nie te bole krzyzowe :ico_olaboga: ale wszystko da sie przezyc,w chwili gdy rodzilam myslalam tylko o tym aby to sie skonczylo.Po porodzie dochodzilam do siebie ok 2 miesiecy bo bylam niezle porozrywana bo nie dosc ze mnie rozcieli to jeszcze mala zachaczyla raczka i tez mnie troszke naderwala,no ale juz wszystko jest gicio i za jakies 3-4 latka pomyslimy o nastepnym bobasie :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 13:34

moim zdaniem nie powinni tak wcześnie wypuszczać ze szpitala - te trzy dni są w sam raz bo wtedy są szczepienia badania noi ta żółtaczka dla maleństwa 3 pierwsze doby są najważniejsze więc nie dajcie się wypóścić do domu wcześniej

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 mar 2007, 14:20

dorek dziękuję Ci za tego posta!!! Wywołał miły uśmiech na mej twarzy... :-)

Olla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:09

13 mar 2007, 14:42

Czesc mamusiki! Ja tez bede rodzic w anglii i az mnie ciarki przeszly jak uslyszalam ze wyganiaja ze szpitala po 3 godzinach :ico_szoking: ojj boje sie troszke...rodze w Doncaster moze ktoras z Was slyszala o tym szpitalu( Doncaster to miasteczko ale szpital tylko jeden) :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 14:57

oj kochane macie problem w tej Anglii widzę ale nie dajcie sie i jak nic nie pomoze to naprawdę termometr w herbatę wkladajcie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość