Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

09 sty 2012, 11:40

To jest smutne, naprawdę, a najgorzej, zę za jakieś 10 lat będziemy mieli w pracy same stare panny i starzy kawalerowie a z nimi BAAAAARDZO CIĘŻKO się pracuje, trzeba mieć nerwy ze stali, są tacy sfrustrowani, złośliwi, szczególnie jak widzą, żę ktoś młody zarabia tyle co oni....chodzą, donoszą, tylko nieprzyjemności robią, ja się ich boję i dlatego przychodzę do pracy, do nich tylko nieśmiałe dzień dobry i najlepiej nie mieć kontaktu...
Smutna prawda jest taka, że jak ktoś jest samotny to dziwaczeje. Brak kontaktów międzyludzkich i takie tam. Te w pracy nie wystarczą.
A mnie to bardziej przeraża z punktu widzenia demograficznego. Szkoda, że mało kto potrafi myśleć długoterminowo. Najbardziej wkurzają mnie pracodawcy i ekonomiści, którzy krzyczą o "elastycznych" formach zatrudnienia. Teraz się nachapią, a za 15 lat co?
Jak to co? Sprowadzi się małe chińskie rączki do pracy! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

09 sty 2012, 22:54

A może jak dyktatura w Korei Północnej już wreszcie upadnie to importują sobie Koreańczyków, którzy popracują za worek ziemniaków miesięcznie i jeszcze będą biedacy wdzięczni. Dla mnie to jakiś koszmar jest :/.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: mobbing w pracy

08 mar 2015, 08:30

Ha ha padłam :) Niestety dużo w tym prawdy, większość pracodawców płaci grosze i traktuje swoich pracowników jak zło konieczne. Z mobbingiem trzeba walczyć. Najlepiej udać się do radcy prawnego np. Pana Rafała Sangowskiego z http://www.sangowski.com/ i poprosić o pomoc. Mobbing jest karalny i często pracodawca musi wypłacać pracownikowi odszkodowanie, także warto walczyć o swoje prawa:)

mirela33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2015, 10:18

Re: mobbing w pracy

27 lip 2015, 09:21

Ze swojego doświadczenia mogę polecić dobrą firmę odszkodowawczą http://lexfortis.pl/ - specjalizują się w egzekucji odszkodowań a w przeciwieństwie do kancelarii nie zdzierają kasy

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: mobbing w pracy

01 gru 2016, 22:11

Niestety mobbing jest bardzo częstym zjawiskiem, nie podejmując działań zwalczających go zezwalamy na takie zachowania. Uważam, że z takimi działaniami trzeba walczyć by zmniejszyć ich występowanie. Każda osoba znęcająca się nad nami powinna otrzymać za to karę przewidzianą w naszym prawie. Jeżeli macie problem tego typu to jak najszybciej udajcie się do adwokata on będzie wiedział co robić. Jeżeli nie znacie nikogo dobrego to wiem, że w tej jstkancelaria warszawskiej kancelarii jest adwokat Tomasz Tomaszczyk, który jest bardzo polecany jeżeli chodzi o tego typu sprawy.

DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: mobbing w pracy

05 gru 2016, 13:35

Przykro mi za każdym razem, gdy czytam, że kogoś to dotknęło. Ja teraz raz miałam nieprzyjemną sytuację...

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: mobbing w pracy

22 cze 2018, 22:02

Mobbing to masakra. W poprzedniej pracy trochę "zaznałam" czegoś takiego. Dlatego złożyłam wypowiedzenie i znalazłam nową pracę. To był prywaciarz, jego firma, więc nie było innej opcji. Albo się podporządkować całkowicie i męczyć psychicznie, albo zmienić piaskownicę ;)

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: mobbing w pracy

09 lip 2018, 19:13

Z tego co słyszałam, to z Trójmieście jest Kancelaria Cejrowski (z Tczewa) która prowadzi nawet trudne sprawy z zakresu prawa pracy, mobbingowe również. Maja wiedzę i doświadczenie, warto z taka kancelaria współpracować by coś osiągnąć.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: mobbing w pracy

20 lip 2018, 12:45

Jest to przykre, ale niestety powszechne zjawisko i dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. W przypadku wystąpienia takiego problemu radzę niezwłocznie powiadomić odpowiedzialne instytucje. Przełożonych, policję itp.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: mobbing w pracy

25 sie 2018, 14:01

nie daj się kochana, nawet jeśli skończy się zwolnieniem to pamiętaj, że każde nowe doświadczenie czegoś Cię uczy. Czasem lepiej mniej zarobić i mieć spokój psychiczny niż więcej i wydawać później na antydepresanty. Głowa do góry 3mam za Ciebie kciuki :*

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość