domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: garnki

06 maja 2016, 13:21

minionka- też zwracam uwagę na takie nieistotne niby rzeczy jak kolor garnków- my dziewczyny już tak mamy :D moje są garnki w tulipany i też mnie to cieszy jak dziecko, ale w http://www.dobregarnki.pl/ poza jakością faktycznie mają duża fajnych wzorów a nie tylko takie ponure

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: garnki

09 maja 2016, 14:28

A to ja mam stalowe garnki. Nie potrzeba mi kolorów w kuchni.

Kobietka777
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2017, 09:32

Re: garnki

22 cze 2017, 09:21

Widzę, że temat już trochę wygasł. Ale chciałam pochwalić się moim nowym nabytkiem. Mianowicie ostatnio kupiłam zestaw garnków hendiego (8 elementów) Kurt Scheller czy coś takiego. Jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolona! Nic się nie przypala, domywają się w zmywarce, a przede wszystkim po takim okresie użytkowania nie widzę żeby się psuły. Najlepszy zakup z ostatnich kilku miesięcy! :)

Awatar użytkownika
Stan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2018, 16:15

Re: garnki

14 sty 2018, 16:27

Mi się bardzo podobają tego typu emaliowane garnki na indukcję https://naczynia.olkusz.pl/blog/garnki- ... -indukcje/ :) Co o nich sądzicie? Warto Waszym zdaniem w nie inwestować?

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: garnki

25 kwie 2018, 11:34

Też wolę emaliowane, dużo ładniejsze niż te zwykłe o szarej/srebrnej barwie. Takimi garnkami też można ozywić kuchnię, wprowadzić trochę koloru przynajmniej na czas gotowania ;)

DoSprzatania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:06

Re: garnki

25 kwie 2018, 13:12

Ja zwracam uwagę przede wszystkim na jakość danych garnków i tym sugeruję się podczas ich zakupu, sama firma spada wówczas na drugi plan.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: garnki

20 lis 2018, 10:47

Polecam zapoznać się z oferta ponadczasowej firmy, która oferuję sprzedaż ceramiki Bolesławieckiej . W sklepie można kupić kubki ceramiczne, talerze deserowe i wiele innych pięknych wyrobów.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: garnki

29 lis 2018, 21:23

Garnki my mamy Tefala, takie z ceramiczną powłoką od środka a z zewnątrz tradycyjne metalowe. Ciężkie o grubym dnie. Dorze sie na tym zestawie gotuje. Oczywiście wymaga to silikonowych łyżek do mieszania itd. bo metalowe mogą uszkodzić ceramikę, ale to nie problem. Najważniejsze, że garnki działają na każdej kuchence. My mamy kuchenkę gazową od Solgazu, która na pierwszy rzut oka wygląda jak indukcja ;) ale tam jest normalnie płomień gazowy. Tyle że pod szkłem. Fajnie to rozwiązali bo dużo łatwiej się czyści taką płaską powierzchnię niż standardowe "ruszty". Same wiecie jaki to problem.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: garnki

14 gru 2018, 12:55

A co sądzicie o ponadczasowej ceramice z Bolesławca ? Pewnie każdy z was pamięta te niebieskie,wiszące talerze w każdej kuchni w latach 80 ? Ja takie pamiętam, i nie ukrywam, że teraz zaczyna mi się to podobać...może nie w firmie talerzyków na ścianie ale chciała bym mieć kilka takich dekoracji. Wiem gdzie można takie kupić www.wrceramika.com.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość