Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

11 lut 2012, 14:09

Do tej pory byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej części Warszawy, ale niedawno moja przyjaciółka tam się wyprowadziła i powoli się przekonuje, że to nie koniec świata... a ceny faktycznie bajkowe w porównaniu z centralnymi dzielnicami :O

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

20 lut 2012, 23:31

A co sądzicie o mieszkaniu pod Warszawa? dłuższy dojazd do miasta,ale cisza,spokój.. Koleżanka poleciła mi inwestycję w Piasecznie Sand City Tower. Mieszkanka bardzo funkcjonalne sie wydają na rozkładach,ale chyba wybiorę się osobiście. Mnie interesuje mieszkanie 3 pokojowe i np. to http://www.sand-city.pl/plany/47--78,36M2.pdf mi się spodobało..ale jest kilka do wyboru.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

24 lut 2012, 23:38

Loggia!!!!!!!!!!!!!!!! Super!! podoba mi się to mieszkanki i to konkretnie jaka cena ?

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

27 lut 2012, 03:09

a co sadzicie o Wrocławiu, ???
która dzielnica jest najlepszym wyborem, dodam że nie interesuje mnie ścisłe centrum

--------------------

Link usuniety przez obsługe forum Dziękuję za pomoc - filmikiem :)[/URL]
Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 17:11 przez ewelka81, łącznie zmieniany 1 raz.

Tratwa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2012, 13:37

05 mar 2012, 14:21

Oj, niestety nie wiem, która dzielnica jest najlepsza we Wrocławiu - mieszkam w Warszawie. W pierwszym poście było pytanie - czym się kierować w wyborze mieszkania..." Ja oglądałam i mieszkania z rynku pierwotnego i z rynku wtórnego. W końcu zdecydowałam się na pierwotny. Przyjemnie jest mieszkać w mieszkanku i tworzyć jego duszę od początku... mieszkanie kupiłam w stanie deweloperskim, czyli oprócz ścian działowych, wylewek podłóg, okien i drzwi wejściowych nie miałam nić. I chyba to było najwspanialsze ... samemu tak od początku... :) Polecam takie rozwiązanie!

A w marzeniach już jest domek z ogródkiem ;)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

07 mar 2012, 17:11

Ja znam tylko okolice Kruczej we Wrocku, tam mi sie podoba, fajan górka jest w okolicy ;)
ale to stare bloki, nie wim czy cos tam budują :(

A ten tower Sand-city, no sorry... Okropne moloch i ściema z tą plażą.
Już wolę Wisłę i lasek w okolicach Tarchomina.

Awatar użytkownika
alanis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2012, 13:15

29 mar 2012, 16:17

Ja mieszkałam we Wrocławiu 22 lata :) Bardzo podoba mi się na Nowym Dworze. Dużo bloków, ale spokojna okolica, dobre połączenie z centrum.
Ładnie jest też na Zgorzelisku (w stronę Kiełczowa), ale z połączeniem z centrum już trochę gorzej. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Praktyczny27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:26

02 kwie 2012, 16:55

Ja znam tylko okolice Kruczej we Wrocku, tam mi sie podoba, fajan górka jest w okolicy ;)
ale to stare bloki, nie wim czy cos tam budują :(

A ten tower Sand-city, no sorry... Okropne moloch i ściema z tą plażą.
Już wolę Wisłę i lasek w okolicach Tarchomina.
dokładnie ;]
tam przynajmniej można się gdzieś przejść z psem i przejechać rowerem,
a i do centrum jest już blisko po otwarciu nowego mostu

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

20 kwie 2012, 14:02

fakt, tym mostem samochodem do centrum 12 minut jechałam z petli na Światowida ;)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

20 kwie 2012, 21:15

Fakt, most północny to niesamowite udogodnienie dla mieszkańców Tarchomina. Tyle że ja dom rodzinny mam pod Warszawą na południu i jednak ciągnie mnie bardziej na południe. Będzie obwodnica miejmy nadzieję się rozluźni, no i tu lepiej z rozwojem komunikacji torowej. Nie mówiąc o tym, że praca w Piasecznie ;D

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość