WandaiBanda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:57

Re: Żylaki kończyn dolnych

22 lip 2017, 23:01

Na żylaki najlepsza jest maść Varipro. Pozbyłam się żylaków po 5 dniach, byłam zszokowana, jak może zwykła maść tak pomóc! ;)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Żylaki kończyn dolnych

29 lip 2017, 13:04

Maść jednak nie zawsze jest skuteczna. U mnie pomógł dopiero zabieg w Klinice Beauty Skin Zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek. Zabieg wydawał sie prosty, trwał tylko 15 minut. Nie mam żadnych efektów ubocznych - zwyczajnie jestem gotowa wreszcie na piękne lato ;p

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Żylaki kończyn dolnych

22 mar 2018, 12:43

Mi niestety żadna maść czy kremiki nie chciały pomóc. :/ Musiałam się zdecydować na ostateczność, czyli laserowe usuwanie żylaków http://alfamedycyna.pl/laserowe-usuwanie-zylakow/ i już teraz bez skrępowania mogę wbijać się w sukienki i krótkie spodenki jak tylko zrobi się cieplej. :D

bystrzycka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2018, 18:37

Re: Żylaki kończyn dolnych

24 kwie 2018, 16:40

Najlepszą opcją leczenia żylaków jest skleroterapia. Teraz takie zabiegi są już naprawdę popularne. Moja mama miała w Wilmed ten zabieg i efekt jest naprawdę super. W końcu pozbyła się tego bólu nóg, który wiecznie odczuwała.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Żylaki kończyn dolnych

02 lip 2018, 23:12

Również uważam, że zabieg skleroterapii jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o pozbycie się żylaków. Ja miałam zabieg robiony w klinice Kimed w Warszawie. Jeśli boisz się interwencji chirurgicznej poprzez nacinanie to jest to idealny zabieg dla Ciebie ponieważ jest on bez użycia skalpela.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Żylaki kończyn dolnych

23 sie 2018, 11:10

Na problemy z krążeniem, naczyniami dobry jest ten środek https://cbddirect.pl/ Warto wypróbować, tym bardziej że nie jest drogi.

Anastazja555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2018, 12:54

Re: Żylaki kończyn dolnych

11 wrz 2018, 12:57

Hej, mam pewne pytanie, i mam nadzieje, że mnie za nie nie zlinczujecie. Niestety ani nie mogę z przyczyn zdrowotnych korzystać z operacji, ani nijaki mi się widzą takie inwazyjne metody. Szukam wtedy jak najlepszego żelu na żylaki na nogach, zwłaszcza, że problem u mnie jest dość mocny. Macie coś, co byście polecaly? I czy znacie taki środek jak Varosin Forte Max? Słyszałam o nim całkiem sporo opinii, ale to wszystko wydaje się podejrzane, a sam lek też całkiem sporo kosztuje. Tak czy siak, jeżeli znacie to się podzielcie bo nie chcę długo czekać. Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie znalazłam o nim informacje, to tutaj: wylecz-zylaki.pl/masc-na-zylaki/
Dziękuje bardzo i do usłyszenia, przepraszam za problem.

Awatar użytkownika
Nazzarinil5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2018, 13:11

Re: Żylaki kończyn dolnych

11 wrz 2018, 13:25

Bardzo przydatne info :) Dzięki wielkie, z całą pewnością się to przyda! :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Żylaki kończyn dolnych

01 lis 2018, 16:56

Olejki cbd oprócz poprawy krążenia przynoszą ulgę w silnych bólach i dolegliwościach migrenowych, są naturalne i bezpieczne. cbddirect.pl

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Żylaki kończyn dolnych

23 gru 2018, 20:46

Dziewczyny, jeśli chodzi o Warszawę to umówcie się na skleroterapię w Klinice Nóg bo mają teraz do końca roku rabat 20% . Ja już byłam, zabieg naprawdę spoko, bezbolesny i bardzo szybko to poszło. Teraz muszę nosić pończochę uciskową i kilka tygodni czekać aż żylak się wchłonie, ale z tego co widzę już jest mniejszy :) Łapcie jak coś numer- 501 514 056 można się umówić

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość