kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Komedie

12 lis 2014, 14:08

Ja z kolei słyszałam bardzo negatywne opinie o tym filmie

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Komedie

13 lis 2014, 17:28

tak Chajzer napisał po 20 minutach filmu ze mu się nie podobało. Jaki madry człowiek wystawia metkę całemu filmowi po 20 min? To tak jak ocenic książe po wstepie:/ Zresztą Raczek dobrze podsumował cała sytuację.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Komedie

17 lis 2014, 12:04

matylda - dobre!

Dopiero teraz wyguglalm o co chodzi, bo sorry Chajzera nie trawię i pudelka nie czytam. Oczy to mogły krwawić na takim filmie jak kac wawa jak już bardzo chcemy is c w ten klimat... DDKC widzieliśmy, bo co roobic w taką pogodę jak sie chce wyjśc z domu> Na festiwal czekolady były kolejni na 2 godizny jakiż żart... no ale do filmu - to nie Smarzowski, ani Pawlikowski - to nie Ida, ani Drogówka, to Zatorski i komedia romantyczna - to trzeba sobie powiedziec przed seansem. Jak mam ochtę po cięzkim tygodniu się zrelaksować, odpocząć od jęczenia, zimna i polityki to zdecydowanie WARTO, a jak macie ochotę na głębokie kino refleksyjne, to nie ten adres. Film jest ciepły, pogodny, są ładne zdjęcia Warszawy i super pozytywna muzyka. Aktorsko też miło. Poza nudnymi już trochę Dziędzielem i Garlickim, mamy nowe buźki głównych bohaterów i mistrzowskiego w rali komedianta Domagałę - narawdę Lucek czyni ten film mistrzostwem świata w kwestii żartu, humoru.

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Komedie

17 lis 2014, 23:43

matylda - dobre!

Dopiero teraz wyguglalm o co chodzi, bo sorry Chajzera nie trawię i pudelka nie czytam. Oczy to mogły krwawić na takim filmie jak kac wawa jak już bardzo chcemy is c w ten klimat... DDKC widzieliśmy, bo co roobic w taką pogodę jak sie chce wyjśc z domu> Na festiwal czekolady były kolejni na 2 godizny jakiż żart... no ale do filmu - to nie Smarzowski, ani Pawlikowski - to nie Ida, ani Drogówka, to Zatorski i komedia romantyczna - to trzeba sobie powiedziec przed seansem. Jak mam ochtę po cięzkim tygodniu się zrelaksować, odpocząć od jęczenia, zimna i polityki to zdecydowanie WARTO, a jak macie ochotę na głębokie kino refleksyjne, to nie ten adres. Film jest ciepły, pogodny, są ładne zdjęcia Warszawy i super pozytywna muzyka. Aktorsko też miło. Poza nudnymi już trochę Dziędzielem i Garlickim, mamy nowe buźki głównych bohaterów i mistrzowskiego w rali komedianta Domagałę - narawdę Lucek czyni ten film mistrzostwem świata w kwestii żartu, humoru.
Dobrze to podsumowalas:) A jesli chodzi o Chajzera, to moim zdaniem dziwnie sie czlowiek lansuje, jego wypowiedzi na rozne tematy sa co najmniej dziwne, wlasnie tak jak z tym filmem...

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Komedie

19 lis 2014, 20:46

No dobra, przyznam szczerze, że nie mam pojęcia o kim piszecie. Raczej średnio się orientuje w pudelkach czy innych tego typu portalach. Jeżeli moja skromna i subiektywna opinia, nie podparta żadnym autorytetem ma jakiekolwiek znaczenie, to mi osobiście film się podobał. Był lekki i przyjemny, momentami przezabawny. Ogólnie wyszłam z kina zadowolona i w dobrym humorze, więc film swoją rolę spełnił. ;)

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Komedie

01 gru 2014, 12:14

vITAMINKA, wlasnie o to chodzi...

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Komedie

01 gru 2014, 12:25

Pewnie. Jakbym za każdym razem przy wyborze filmu, który chce obejrzeć sugerowała się krytyką - to zapewne nie obejrzałabym żadnego filmu. Bo owa zawsze się pojawia, nawet przy największych perełkach. Ludzie mają po prostu różne gusta i tyle. Śmieszy mnie zawód krytyka.. :)

kludia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2014, 17:05

Re: Komedie

01 gru 2014, 17:11

krytyk ma swoje zdanie i my mamy swoje :D najlepiej to obejrzeć i wyrobić sobie własną opinię.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Komedie

18 lut 2015, 13:15

Rzadko kiedy można trafić na jakąś dobrą komedię.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Komedie

20 lut 2015, 14:14

Przyjaciele i Seks w wielkim mieście - dwie sprawdzone pozycje :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość