sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Kuracja na wypadające włosy

30 maja 2016, 15:15

Ja miałam problem z wypadającymi włosami. Stosowałam różne kosmetyki i dermokosmetyki, olejowałam też włosy, ale było tylko gorzej. Kondycja włosów poprawiła się znacząco po zabiegu [url'http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... ezoterapia]mezoterapii[/url]. Zabieg wykonywałam w Klinice Sfera u pana dra Migały. Mogę z czystym sumieniem polecić. Efekty naprawdę super :)

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Kuracja na wypadające włosy

02 cze 2016, 14:51

Dobrym sposobem na wzmocnienie włosów jest olejek rycynowy i szampon z czarnej rzepy. Możesz także spróbować suplementów diety przeznaczonych dla włosów, znajdziesz je w aptece i w niektórych supermarketach

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Kuracja na wypadające włosy

05 cze 2016, 08:33

Kup sobie jakieś maseczki, witaminy, olejki itd. Włosy dzięki temu powinny być w lepszej kondycji. Poza tym warto zastanowić sie czy wypadające włosy to nie efekt stresu.
Ja na szczeście zatrzymałam wypadanie włosów. Zmieniłam głównie dietę i przestałam się stresować.
Ostatnio zastanawiam się nad przedłużeniem włosów metodą GL Apps- http://apps.greatlengths.pl/ Do tej pory używałam doczepów ale chcę mieć w końcu ładne, naturalne włosy a metoda GL Apps podobno jest najlepsza.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Kuracja na wypadające włosy

14 cze 2016, 21:54

Ja przede wszystkim polecam pokrzywę i czarną rzepę. Można tez brać skrzyp.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Kuracja na wypadające włosy

15 cze 2016, 22:23

Tylko nie ma co się bawić w jakieś suplementy diety, lepiej kupić porządny preparat.
Ostatnio na rynku pojawił się Dr Hair zawierający mikrowłókna. Niemal natychmiastowo powoduje zagęszczenie włosów także przyda się każdej, która ma problem z wypadającymi włosami. Preparat jest dostępny w kilkunastu kolorach więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Nawijka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 mar 2016, 21:49

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 paź 2016, 14:22

Medycyna poszła na tyle do przodu, że sposoby leczenia łysienia, czy wypadania włosów są zaskakujące. Przy trudniejszych przypadkach nie pomogą domowe kuracje, tylko trzeba się zgłosić do specjalistów jak dermatolog, czy trycholog. Bardzo dobrze potrafią poprowadzić pacjenta i zmienić jego komfort życia specjaliści z kliniki dermatologicznej dr Trycholog. Diagnozują za pomocą trichoskopii i trichogramu, leczą nawet bardzo trudne przypadki łysienia.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kuracja na wypadające włosy

22 paź 2016, 15:50

To nie jest kuracja, w ten sposób jeszcze bardziej osłabisz włosy, obciążone będą wypadać, a tutaj nie o to chodzi przecież...
Zdecydowanie trzeba zainwestować w porządne kosmetyki, najlepiej z naturalnych składników, ja polecam te: http://www.biokap.pl/katalog-produktow

madzia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:04

Re: Kuracja na wypadające włosy

24 paź 2016, 15:50

Polecam ampułki z Biotebalu.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Kuracja na wypadające włosy

06 lis 2016, 19:35

Spróbuj kuracji trychologicznej- Hair Pharma ma taką w ofercie. Lepiej wydać pieniądze na konkretny produkt polecany przez trychologa niż kolejne odżywki czy suplementy, które mają bardzo małą skuteczność.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Kuracja na wypadające włosy

11 lis 2016, 21:03

Olejek z wiesiołka w kapsułkach Gal oraz Vichy aminexil - nie ma mowy, żeby nie powstrzymało wypadania włosów o jakimkolwiek podłożu.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość