Awatar użytkownika
piczysone
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:46

Re: prywatna opieka medyczna

22 maja 2018, 19:46

Nie będę w stanie pomóc, ponieważ nie jest to w ogóle moja dziedzina wiedzy...

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

29 maja 2018, 20:52

ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie i tam jest super opcja bo można wizyty zamawiać online co bardzo mi pasuje bo nei mam czasu wisieć na słuchawce i próbować połaćzyć się z recepcja w przychodni.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: prywatna opieka medyczna

29 sty 2019, 21:21

Prywatna opieka medyczna to zupełnie inna bajka.. niestety. Ja od kilku lat leczę się prywatnie, całe szczęście mam taką możliwość, nie mam cierpliwości stać w tych kolejkach, poza tym mogę sobie wybrać specjalistę. W psychomedic mają dobrych specjalistów, jakbyście szukali endokrynologa na terenie Warszawy. Można się do nich zarejestrować online, przyjmują też w weekendy.
W tej klinice otrzyma się pomoc najlepszą z możliwych. Lekarze są mili, pomocni, zawsze służą radą i wsparciem. Najważniejsze jest jednak to, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Jeśli chodzi o rejestracje online - to ogromna wygoda bo wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu siedzący wygodnie przed komputerem.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: prywatna opieka medyczna

02 lut 2019, 18:16

Dokładnie to samo mogę powiedzieć o Medicover, odkąd pracodawca zadbał o nas wykupując nam pakiety medyczne w tej firmie skończyły się praktycznie problemy zdrowotne pracowników bo wiadomo, jak masz dobrą opiekę lekarska to nie chorujesz a jeśli się już zdarzy momentalnie stawiają na nogi bo masz od ręki dostęp do specjalistów i odpowiedniej diagnostyki a więc zyskuja i pracownicy i pracodawca bo nie musi już płacić za zwolnienia L4

Ada91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2019, 22:46

Re: prywatna opieka medyczna

18 lut 2019, 23:01

Cześc wszystkim jestem tu nowa i potrzebuje opinii o prywatnej opiece medycznej. Mieszkam w Częstochowie i znalazłam takie centrum medyczne korzysta ktoś? Jakie macie opinie ?
Centrum Medyczne Klara
ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa
cm-klara.pl

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: prywatna opieka medyczna

26 lut 2019, 13:03

Zdecydowanie warto :) Ja na nfz już praktycznie nie chodzę, bo nie warto - dość mi zdrowia zniszczyli błędnymi diagnozami. Mam wykupiony pakiet w Medicover dokładnie ten https://www.medistore.com.pl/classic-plus i powiem wam, że dla mnie jest wystarczający. Mam wszystko czego potrzebuję i bez problemu umawiam się z moim lekarzem.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: prywatna opieka medyczna

11 mar 2019, 15:57

Faktycznie! Wiem o czym piszesz bo mój pracodawca też wykupił pakiety w tej firmie i ja jestem z nich też bardzo zadowolona, korzystałam już z wizyty u lekarza medycyny pracy przy badaniach okresowych i bez porównania do tego na NFZ, ogólnie w takich przychodniach nie robią Ci łaski że przychodzisz, każdy uśmiechnięty, pomocny a nie jak te panie w przychodniach rejonowych co chyba siedzą tam za karę i tylko warczeć potrafią

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: prywatna opieka medyczna

02 kwie 2019, 23:41

Ja robię wiele badań prywatnych, bo zależy mi na czasie, nie zawsze mam możliwość czekać po parę miesięcy. Na rezonans magnetyczny tak mnie zapisali - 7mscy czekania. To poszłam do Wizji V u mnie w Łodzi, dałam 370 zł za rezonans głowy i załatwiłam sprawę w tydzień, włącznie z badaniem i opisem

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: prywatna opieka medyczna

25 cze 2021, 17:58

Dobrze jest zrobić rezonans bo te badanie dokładnie pokaże przyczynę problemów. Ja miałam robiony rezonans trzech odcinków kręgosłupa  trafiłam w dobre miejsce, gdzie bardzo dobrze się mną zaopiekowano,  w Warszawie w https://radiomedica.pl/  

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: prywatna opieka medyczna

14 paź 2021, 22:12

Ale korzystacie z dużych przychodni? Czy raczej z mniejszych gabinetów? Bo do takich molochów nie bardzo jestem przekonana, ale mogę się mylić.. jakie macie doświadczenie?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość