Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Biznes kobiety

13 maja 2016, 08:25

Posiadając biznes koniecznie musimy również zaistnieć w sieci. Jeżeli posiadamy stronę internetową dobrze wypozycjonowaną. Wtedy będziemy mieli więcej klientów. Sądzę, że Ideo Solutions AS tworzy bardzo dobre strony. W dodatku oferują dodatkowe usługi, które wypozycjonują nasz biznes w sieci. Wygląda to tak . W żadnym wypadku nie przegap najnowszej, tajemniczej aktualizacji w Klondike! Innego Rodzaju Spotkanie Druga część naszej genialnej wielkanocnej aktualizacji jest już dostępna i kryje w sobie mnóstwo super niespodzianek. Tym razem wszystko kręci się wokół czekoladowych pisanek. Znajdź w wielkanocnej lokacji jak najwięcej bukietów żonkili – pomogą ci one złapać te okrągłe słodkości. Jak zawsze, pod koniec nowej misji czekać będą na Ciebie fantastyczne prezenty i nagrody! Wielkanocna Aktualizacji Spójrz! A cóż to skacze na polu? To lis? A może myszka? Ach nie, to małe zajączki, które ogłaszają nadejście Wielkanocy! Odszukaj nową lokację „”Festiwal wielkanocny”” i złap zajączka. Ale to nie wszystko: w Sklepie czeka na Ciebie wspaniała niespodzianka wielkanocna, która obsypie Cię prezentami. Na jajka…gotowi…start! Nie przegap pierwszej części wielkanocnej aktualizacji w Klondike! Festiwal Wielkanocny. Jako zwieńczenie sportowego wydarzenia roku, mamy przyjemność zaprosić Cię w tym tygodniu do odwiedzenia Wioski olimpijskiej. Odszukaj wszystkie Koła olimpijskie i zdobądź Flagę olimpijską, symbole pokoju i wolności w sporcie. Jeżeli uda Ci się wykonać wszystkie zadania, czeka na Ciebie wyjątkowa nagroda, która osłodzi Ci nie tylko dzień wygranej. Nie przegap wielkiego finału najbardziej spektakularnego sportowego wydarzenia roku i dołącz do nas podczas wizyty w wiosce najlepszych sportowców! Wioska Olimpijska. „Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.” (Mark Twain) Ten tydzień zapowiada się niezwykle sportowo – najwyższy czas pozbyć się zimowych kilogramów! W grze pojawią się 4 nowe lokacje, które umożliwią Ci zgubienie zbędnego balastu. Od biathlonu, przez saneczkarstwo, po slalom – przed Tobą wspaniałe przygody, których nie powinieneś przegapić! Podejmij walkę i rozbudź w sobie sportowego ducha! Na Sportowo. Przed Tobą nowi przyjaciele i nowe przygody! Zapomnij o nudnym zbieraniu owczej wełny: wkrótce poznasz nowego przyjaciela – Lamę – który daje specjalną wełnę. Bez niej nie poradzisz sobie z czekającymi na Ciebie wyzwaniami. Im więcej Lam posiadasz, tym większy sukces masz szansę osiągnąć. Także one po pewnym czasie przemienią się w złote figurki, które – jakby inaczej – hojnie Cię wynagrodzą. Nie przegap przybycia swojego nowego przyjaciela – Lamy! Uwaga Lama. Znajdź swoją miłość w górach Alaski. Po pierwszej randce przyszedł czas na drugą. Jesteś gotów przekroczyć kolejny próg swojej największej przygody miłosnej? Przed Tobą niesamowite misje, których rozwiązanie będzie wymagało niemało wysiłku. Twój trud zostanie jednak sowicie wynagrodzony. Zdobądź upominki, które już zawsze będą Ci przypominać o tegorocznej przygodzie. Nie przegap drugiej części wyjątkowej walentynkowej aktualizacji w świecie Klondike! Przygoda Miłosna Trwa w Najlepsze! Już długo nie myślałeś o czasie sprzed swojej wyprawy na Alaskę, ale ostatnio wspomnienia zaczęły powracać. W takich chwilach wyciągasz stary gramofon i wsłuchujesz się w dźwięki wydobywające się ze starej płyty. W tym tygodniu będzie się działo w świecie Klondike: w końcu masz szansę dowiedzieć się o kulisach swojej wyprawy i jej powodach. To może okazać się przygodą Twojego życia! Bądź przygotowany, gdy rozlegnie się głośne: „”Zmierzaj na północ! Witamy wszystkich graczy. Z przyczyn zmian w serwisie i konserwacji systemu czat graczy w grze Klondike został tymczasowo wyłączony. Po zakończonych pracach ta funkcjonalność zostanie znowu przywrócona. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. Na południe od Sunrise znajduje się nowa lokacja: Ścieżka. Aby odnaleźć do niej drogę, musisz wyposażyć się w nóż i garnek. W nowej lokacji znajduje się 9 Studni życzeń, a Twoim zadaniem jest odnalezienie ich wszystkich. Jeżeli uda Ci się je odszukać, czeka na Ciebie fantastyczna nagroda. Jeśli poza tym oczyścisz nową lokację, otrzymasz dodatkowo Studnię życzeń tylko dla siebie! Nie przegap nowej aktualizacji w Klondike. Przed Tobą nowe, ciekawe wydarzenie: nowa lokalizacja w krainie Snów – niepowtarzalny Park rozrywki, z wszystkim, co możesz sobie tylko wymarzyć! Nie trać czasu, idź i baw się, ponieważ Park zniknie już za 28 dni. Wykorzystaj ten czas i spraw, aby Twój Park rozrywki był znany w całej krainie: buduj karuzele i szukaj złotych biletów. Dobrej zabawy w krainie Snów. Był sobie szlachetny jeleń, który pomagał i chronił mieszkańców leśnej wioski. Zwał się Leśnym księciem. Lecz pewnego razu, zły syn przywódcy plemienia postanowił zapolować na szlachetnego jelenia. Nikt nie wiedział, dlaczego. Twoim zadaniem jest uratować jelenia i dowiedzieć się, co stoi za niecnymi zamiarami syna przywódcy plemienia. Masz na to 2 tygodnie. Nie marnuj czasu i pomóż uratować Leśnego. Czas rozpocząć bożonarodzeniową przygodę w Klondike. Przez Tobą nowa, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna lokacja, której nie możesz przegapić: Kraina kolęd. Przygotuj się na magiczne noce pełne wyzwań! Jeśli uda Ci się udowodnić swój spryt, możesz liczyć na prezenty spadające wprost z bożonarodzeniowego nieba. Bądź czujny i czekaj na odwiedziny ducha Świąt. Przed Tobą nie lada wyzwanie. Udaj się w głąb góry, aż dojdziesz do kopalń z Chilkoot. Czy uda Ci się odnaleźć tajemne wejście? Pamiętaj, że od momentu znalezienia kopalni musisz się spieszyć: na wykonanie wszystkich misji masz tylko 90 dni. Po 3 miesiącach kopalnie zapadną się i znikną w otchłani gór. Udaj się na zachód, a następnie zmierzaj w kierunku południowego słońca. Zgadnij, kto odwiedzi Cię dziś przy stole? Oto nadejdzie Władca cieni we własnej osobie, przemierzając niezauważenie Twoje królestwo. Sam siebie nazywa czarownikiem i potrafi podobno przepowiadać przyszłość… Pomoże Ci rozwikłać zagadkę oszukanych cywilów – jedną z wielu, które musisz rozwiązać podczas swojej przygody. Zbadaj powody chaosu w Dawson i rozszyfruj zagadkę Krwawych diamentów. Nowe terytorium jest gotowe na przygody: odkryj Krainę Złodziei na południe od Miraży! Przygotuj się na wyprawę, gromadząc zapasy lin i niedźwiedzich futer, które będą Ci niezbędne. Będzie trzeba znaleźć wiele totemów orłów, aby przywołać wielkiego Manitu. Zachowaj jednak ostrożność, gdyż w tej krainie grasuje wiele dzikich złodziei – zniszczyli oni święte miasta Indian. Kolejna gorączka złota zawładnęła regionem. Nowe przygody czekają na Ciebie, Dawsona i Twoich przyjaciół. Poznaj lepiej Eskimosów i wykonaj wyjątkowe misje. Nie opuść ścieżki zadań, gdyż na końcu czekają wspaniałe nagrody! Wejdź na pokład płynącego w stronę przygód statku, nie przegap najnowszej aktualizacji w Klondike! / . Ładne i czytelne strony w dodatku responsywne. Lepiej nie widzę :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:30 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

junikon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:29

Re: Biznes kobiety

16 maja 2016, 16:51

Czy znacie może jakieś oferty kursów w Krakowie, takich dla osób bezrobotnych.

Ja widziałam że obecnie to w beauty for you.

Czy może któraś z Was szkoliła się tam?

Byłabym wdzięczna za opinię.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Biznes kobiety

19 maja 2016, 13:31

ja od kilku miesięcy produkuję kosmetyki własnej roboty, teraz planują otworzyć sklep z moimi produktami i szukam dobrej księgowej która pomogłaby mi otworzyć firme. Znalazłam wfirma https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7 i patrząc po cenniku to chyba bardziej mi się to opłaci niż zatrudnianie księgowej na etat co o tym myślicie?

mnww
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2016, 14:35

Re: Biznes kobiety

20 maja 2016, 14:52

Wszystko fajnie, tylko ze zbytem na te kosmetyki na bank będzie problem. Ja bym nie kupiła czegoś z niesprawdzonego źródła.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Biznes kobiety

27 maja 2016, 08:02

Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie otwarcie pensjonatu. Znalazłam na http://www.lsisoftware.pl/ swietny program do zarządzania hotelami. Daje on wiele możlwiości i pozwala na zarządzanie wszystkim bez stresu. Mam też już upatrzoną miejscówkę na pensjonat i po cichu liczę, że wszystko mi się uda załatwić.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Biznes kobiety

30 maja 2016, 13:58

W sumie to w dzisiejszych czasach taka opieka informatyczna to podstawa. Zobaczcie sobie te usługi it grodzisk mazowiecki- co mogą Wam zaoferować w tym zakresie, no chyba, że posiadacie informatyka na etacie?

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Biznes kobiety

31 maja 2016, 07:27

powszechnie utarło się że typowym biznesem dla kobiety jest kosmetyczka albo fryzjerka.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Biznes kobiety

02 cze 2016, 09:48

Ja jestem jak najbardziej za zakładaniem biznesu przez kobiety!
Jeśli czujesz się na siłach to spróbuj założyć DG:) Na pewno będzie ci potrzebna chwytliwa nazwa dla firmy. Dzięki niej przyciągniesz uwagę klientów. Jeśli nie masz żadnego pomysłu możesz śmiało zlecić wymyślenie nazwy profesjonalnej firmie!

Nawijka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 mar 2016, 21:49

Re: Biznes kobiety

15 cze 2016, 14:00

Witam Panie, czy prowadzicie biznes? Od roku myślę nad założeniem działalności i sprowadzaniem towaru do mojego sklepu z Chin. Czy macie na ten temat jakieś przemyślenia i wskazówki dla początkującej bizneswoman?:)
Pomysł pewnie nie oryginalny, ale jeśli będziesz mieć niszowy towar i jeszcze w atrakcyjnych cenach - powinno wypalić. Czy myślałaś już o kanałach dystrybucji. Jeśli myślisz o internecie - zobacz propozycje cenowe platformy pasejo: http://pasejo.pl/cennik - zdzwisz się bo jest opcja na sklep za darmo... No jedynie wykup domeny może cos kosztować, chociaż obecnie wiele firm oferuje pierwszy rok domenę za darmo. Przy otwieraniu biznesu każdy niewydany pieniądz to skarb.

marta88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 cze 2016, 19:31

Re: Biznes kobiety

02 lip 2016, 13:45

Kobiety coraz czesciej zakladaja swoje biznesy i wcale nie sa w tym gorsze od mezczyzn! Ważne tylko, aby stale się rozwijac. Na stronie http://www.portalzp.pl znaleźć można wiele informacji na temat przetargów, zamówień publicznych, a także zmian w przepisach.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość