Olkka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:31

Re: Ból pleców

14 wrz 2021, 21:44

Ja jestem na etapie szukania odpowiedniego materaca więc chętnie przyjmę wszelkie rady;) Dużo dobrego czytałam o tych z sovea właśnie i o tej możliwości testowania. Nie ukrywam, ze jest to fajna opcja, zwłaszcza że materac trochę kosztuje, choć mam nadzieję, że i mnie będzie spało się wygodnie i obejdzie się bez zwracania:)

Malina11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2021, 18:22

Re: Ból pleców

25 paź 2021, 18:27

Cześć wszystkim, pewnie nie każdy wie ale łatwo można namierzyć promocje na maty i materace masujące. O ile zwykła mata do akupresury to kilkadziesiąt złotych, tak na markowych matach można już trochę oszczędzić. cenomaniacy.pl/mata-do-akupresury/

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Ból pleców

29 lis 2021, 13:36

W Warszawie byłam na rezonansie w centrum diagnostycznym RadioMedica Bardzo dobra diagnostyka, przemiła i profesjonalna obsługa, świetny personel i w takim miejscu człowiek dobrze się czuje . A mi minął cały stres przed badaniem Bardzo szybki termin rezonansu, badanie wykonane dokładnie, bardzo dobry opis.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ból pleców

26 kwie 2022, 13:09

Zrób sobie USG. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać - temat jest do załatwienia szybko i bez komplikacji. W Multimedzie, w Wawie, gdzie już mają placówkę naprawdę full wypas, z wyposażeniem, którego nigdzie nie widzieliśmy, udało się to załatwić w kilka dni, jakoś koło tygodnia. Wrażenie robi sama organizacja całego badania - wszystko na godzinę, przypominają, mówią, jak się przygotować, o zaleceniach. Na miejscu też profeska, bez opóźnień. Z mojej perspektywy - całkiem niezła robota. I jeśli są dolegliwości, to naprawdę nie ma na co czekać.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość