AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Nauka angielskiego

24 paź 2019, 15:19

Ja zamierzam się zapisać na lekcje angielskiego. Dużego dobrego słyszałam właśnie o tym tutlo. Możecie powiedzieć coś więcej o tej szkole? Jak wyglądają lekcję i czy faktycznie te niewykorzystane w danym miesiącu przechodzą na następny?

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Nauka angielskiego

07 lis 2019, 22:48

Również jestem kursantką Tutlo i przyznam, ze efekty nauki przerosły moje oczekiwania. Od zawsze mialam problemy z komunikowaniem się w języku angielskim, głownie przez to, ze przez cały okres nauki szkolnej przywiazywano uwagę głownie do zasad gramatycznych. Leksje na żwyo z lektorami pomogły mi pokonać bariery w mówieniu po agngielsku i znacznie wzbogacić mój zasób słownictwa

AgataMili
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2019, 21:14

Re: Nauka angielskiego

11 lis 2019, 21:17

Jestem tego samego zdania.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: Nauka angielskiego

18 lut 2020, 11:17

Zgadzam się z tym, że warto się uczyć od najmłodszych lat, ale pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach istnieją oferty takie jak Effectiva.pl czyli lekcje języka angielskiego przez Skype! Jest to bardzo wygodne, bo przecież można siedzieć w domu wygodnie i się uczyć, a po drugie doświadczeni ludzie z Effectiva znają dobre metody na szybką naukę rozumienia i mowy angielskiego :)

troffan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 15:37

Re: Nauka angielskiego

05 mar 2020, 16:55

Kurs w niezbyt duzej grupie mowisz, a co sadzisz o czyms takim jak Effectiva czyli nauczanie przez skype wydaje mi sie, ze takie nauczanie przez Skype moze przyniesc dobre efekty poniewaz nauczyciel skupia sie tylko na nas, a nie na grupie nie sadzisz?

Sandy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:44

Re: Nauka angielskiego

24 mar 2020, 12:07

Nauczanie na skype to bujda, stracisz zapal do nauki po trzech lekcjach.

LucynaZet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 13:52

Re: Nauka angielskiego

29 maja 2020, 17:00

Fajna opcja to obozy językowe dla nastolatków i wyjazdowe kursy językowe dla dorosłych. Jak już się ma trochę podstaw, a jest bariera w mówieniu, to nie ma opcji na pewno człowiek się otworzy. Ja byłam sama na takim kursie jakiś czas temu na Malcie i w ubiegłym roku wysłałam córkę na obóz z biurem ATJ Lingwista. Wróciła zadowolona i do tej pory pisze po angielsku z jakąś koleżanką z Włoch. Podobne obozy oferują z Warszawy także Atas i Almatur, ale nie korzystałam z ich usług to nie wiem jak tam jest.

Michaeldrevy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2020, 23:17

Nauka angielskiego

05 lis 2020, 19:06

Nie jesteś w stanie z powodów zawodowych lub osobistych dotrzeć na kurs językowy , a znalezienie odpowiedniego lektora języka sprawia Ci trudność, i na dojazd nie chcesz tracić czasu? Masz dziecko, któremu nie jesteś w stanie pomóc w odrabianiu lekcji np. z języka angielskiego?
Pewnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest nauka języka angielskiego przez Internet. Zawsze wtedy kiedy masz na to czas i ochotę.
Spróbuj koniecznie nowej metody nauki online w Szkole Języków Obcych ...
.
.
.

variant5

jarasek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 11:43

Re: Nauka angielskiego

14 paź 2021, 11:46

Do domu jakąś studentkę zorganizować do nauki angielskiego najlepiej i najtaniej

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Nauka angielskiego

30 kwie 2023, 14:24

W Warszawie mogę polecić świetną szkołę językową https://bs-ict.pl/pl/szkola, uczę się tam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z postępów i formy nauczania.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości