Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Włosy zniszczone po zimie

07 mar 2016, 14:19

Niekoniecznie Wiele zależy od tego jakie konkretnie odżywki stosujesz bo są lepsze odżywki oraz gorsze odżywki... Sama mam problem z suchymi włosami po zimie. Szczgólnie jak muszę nosić czapkę ( elektryzują się wtedy niemiłosiernie niestety.....). Pomagały maseczki w małych opakowaniach z biedry Perfect Me.
Teraz odkryłam,ze są w większych opakowaniach w Hebe w śmiesznej cenie ( coś ok 10 zł). Kupiłam sobie i ta odżywka rzeczywiście polepsza ich stan. Mam wersję różową Frizz. Ładnie pachną , odżywiają włosy. Kupiłam razem z szamponem.

Awatar użytkownika
Grycuk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2016, 19:09

Re: Włosy zniszczone po zimie

08 mar 2016, 20:54

Ja wybieram się do sprawdzonej fryzjerki na zabieg keratynowy :-D Polecam wszystkim!

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Włosy zniszczone po zimie

15 mar 2016, 14:09

Z odżywek to ja używam Kallos Bluberry. Lubię też robić domowe płukanki.

Awatar użytkownika
marta7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:11

Re: Włosy zniszczone po zimie

30 maja 2017, 10:57

Dla mnie najlepsze są witaminy na włosy z doppelhertza, są z biotyną i co najważniejsze działają :) Włosy miałam naprawdę w złej kondycji, były zniszczone farbowaniem, teraz nie dość że są delikatniejsze w dotyku, to nie są tak wysuszone jak dawniej ;)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Włosy zniszczone po zimie

28 cze 2017, 11:12

Polecam też naturalny sposób na wzmocnienie włosów: jedzenie kiełków :) np. brokuła, rzodkiewki, rzeżuchy. Mają mnóstwo witamin i minerałów. Do tego też pestki z dyni i słonecznika. Widzę też, że moje włosy są w lepszej kondycji, odkąd używam szczotki Tangle Angel. W zimie i na wiosnę zawsze miałam problem z elektryzowaniem się włosów, a przy tej szczotce tego problemu nie ma, bo pokryta jest powłoką antystatyczną.

carlito
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2017, 20:15

Re: Włosy zniszczone po zimie

17 lip 2017, 20:24

Odpowiedni szampon i po sprawie

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Włosy zniszczone po zimie

19 lip 2017, 21:51

Ja gdy włosy są słabe i zniszczone nie zabieram się sama za koloryzację, wolę oddać się w ręce specjalistów wiedząc, że moje włosy są tam bezpieczne. W salonach mają profesjonalne materiały i wykonują wszelkie zabiegi dużo bezpieczniej niż my sami w domu. Moja siostra niedawno skorzystała z zabiegu Smartbond który nie tylko wzmacnia włosy ale także działa w miejscu ubytku włosa oraz zapobiega zniszczeniu przy okazji dodając fajnego kolorku włosom. Włosy naprawdę wyglądały dużo lepiej niż te farbowane w domu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Włosy zniszczone po zimie

20 lip 2017, 10:53

W sumie to też nie jest zły pomysł, czyli udać się do profesjonalisty, który doradzi nam na jakich kosmetykach powinnyśmy bazować w przypadku suchych i zniszczonych włosów. Tym bardziej nie powinnyśmy same bawić się w ich koloryzację. która tylko pogłębi ten efekt.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Włosy zniszczone po zimie

23 lip 2017, 20:55

ja zawsze się bałam koloru innego niż naturalny ale ostatnio się skusiłam bo moja fryzjerka zaproponowała mi ten sam zabieg o którym mówiła przed chwilą Mysza - smartbond - nie żałuję bo włosy są w naprawdę dobrej kondycji

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Włosy zniszczone po zimie

24 lip 2017, 13:43

Bo z tego co wiem tylko w salonach Expert to robią. Sama zobacz https://www.salonexpert.pl/smartbond :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość