Awatar użytkownika
AgAgaBa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2021, 12:28

Re: Jak schudnąć po ciąży?

17 maja 2021, 13:06

ja ostatnio przerzuciłam się na dietę. jedź co chcesz, ale mniej :)

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Jak schudnąć po ciąży?

09 cze 2021, 23:37

[quote="AgAgaBa"]ja ostatnio przerzuciłam się na dietę. jedź co chcesz, ale mniej :)[/quote]


pomysl nie jest zly ale nie kazdemu bedzie pasowal, u mnie sie nie sprawdzilo, ja musialam calkowicie zmienic sposob zywienia

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Jak schudnąć po ciąży?

10 cze 2021, 22:59

ja jak jadlam mniej to umieralam z glodu a potem rzucalam sie na zarcie i przybieralam. glupie ale myslalam ze to pomoze.. nie dalo sie :P

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Jak schudnąć po ciąży?

15 cze 2021, 21:46

niebianska to jest wlasnie zle.. mialam tak samom bralam chrom by chociaz do slodyczy mnie nie ciagnelo ale to nic nie dalo. marzy mi sie by ktos wymyślił diete na czekoladzie :D

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Jak schudnąć po ciąży?

18 cze 2021, 22:01

nie znam diety na czekoladzie aleeeee ja tez jestem jej fanka dlatego spasowaly mi koktajle z chiashake :D tam sa smaki takie jak cappucino czy wanilia wiec poniekad rekompensuja mi brak prawdziwych slodyczy :D

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: Jak schudnąć po ciąży?

14 lip 2021, 13:01

Po ciąży najlepiej dać sobie trochę czasu. Według mnie najlepsza jest odpowiednio zbilansowana i dobrana indywidualnie zdrowa dieta i do tego ćwiczenia. Przy maluchu najlepiej ćwiczyć w domu, ja ćwiczę z platformą treningową dla kobiet laBonitafit i tam są też diety oraz darmowy plan treningowy, także chociaż kilka minut w domu jak dziecko śpi warto przeznaczyć na aktywność.

kingulek12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 18:57

Re: Jak schudnąć po ciąży?

18 lip 2021, 20:30

U mnie bardzo fajnie sprawdziła się dieta od Przełom w odżywianiu. Mają tam przeróżne te diety, o różnej ilości kalorii no i dla mnie co najważniejsze - jest też opcja bez laktozy. Możesz sobie sprawdzić online, na ich stronie jest pełno informacji i od razu też tam zamówić. Poza tym jakieś spacery - z dzieckiem najlepiej i jakoś zlecą kilogramy :)

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: Jak schudnąć po ciąży?

05 lis 2021, 13:16

Przede wszystkim chudnąć z głową, czyli nie żadne głodówki, ale dieta o obniżonym zapotrzebowaniu kalorycznym. U mnie niestety liczenie kalorii się nie sprawdza, nigdy nie miałam do tego głowy i czasu, żeby przygotować posiłki, dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny Nice To Fit You https://ntfy.pl/mozna-mozna Jedzenie jest naprawdę bardzo smaczne, więc nie odczuwam specjalnie, że jestem na jakiejś diecie, posiłki gotowe pod drzwi dostajesz i jeśli czegoś nie lubisz, to możesz sobie sama wybrać co chcesz jeść.

Majkax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2020, 14:38

Re: Jak schudnąć po ciąży?

14 lut 2022, 15:49

U mnie po ciąży (a miałam do zrzucenia ok. 10 kg) sprawdził się catering dietetyczny. Przy maluszku nie chciało mi się gotować osobnych potraw dietetycznych dla siebie, więc postawiłam na dietę z dostawą do domu - Tanie Szamanie. Mają tam różne opcje, najtańsze całodzienne wyżywienie od niecałych 30 zł no to myślę, że mega warto! Działają w różnych miastach Polski ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość