agazamer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, 10:07

Re: Jak schudnąć po ciąży?

17 mar 2016, 10:13

Ja osobiście jestem po kilkunastu dietach i ciągle szukam dla siebie tej idealnej, która będzie do mnie dopasowana. Ostatnio zabrałam się właśnie za poszukiwanie diet na necie i dokopałam się do tej strony internetowej i zastanawia mnie fakt, czy te wszystkie komentarze to prawda? Czy ktoś w 2016 korzysta z tego?!? Pomóżcie.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Jak schudnąć po ciąży?

18 mar 2016, 14:02

Jest wiele sposobów na szybka utratę wagi zarówno diety, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Najlepiej skupić się na tej drugiej opcji ponieważ zbyt duża utrata wagi może mieć swoje negatywne konsekwencje. Poczytaj sobie tutaj: http://beautyexpert.pl/co-dzieje-sie-z- ... acie-wagi/.

Awatar użytkownika
xpux
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2016, 23:07

Re: Jak schudnąć po ciąży?

22 mar 2016, 14:50

Na pewno pomoże ci dietetyk. Ustali dietę i efekty będą szybko widoczne.

Awatar użytkownika
monisa123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2016, 23:32

Re: Jak schudnąć po ciąży?

22 mar 2016, 20:08

Kwestia chudnięcia po ciąży to zawsze temat indywidualny. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Awatar użytkownika
Kajakin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2016, 19:02

Re: Jak schudnąć po ciąży?

23 mar 2016, 23:32

Trudno powiedzieć. Najlepiej udać się do specjalisty, który dopasuje treningi lub dietę pod nasze nowe możliwości!

Magda987
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2016, 11:22

Re: Jak schudnąć po ciąży?

12 kwie 2016, 11:31

rower!! ja jeździłam po pół godziny dziennie i zauważyłam ze wracanie do formy po ciąży zajeło mi o polowe krócej niż moim znajomym koleżankom.
_____
rowery Olsztyn

Nawijka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 mar 2016, 21:49

Re: Jak schudnąć po ciąży?

12 kwie 2016, 21:58

Uważam, że nie każda z nas potrafi sobie sama z tym poradzić, dlatego specjalista od treningu i diety by się przydał. Moja siostra po ciąży wracała do formy z trenerem z łódzkiego clubu http://www.60minut.com.pl/, który kładzie nacisk na trening personalny, idealnie dopasowany do osoby. Wiem, że siostra była zadowolona, bo ułożyli jej trening do jej możliwości i chęci.

katarzynakl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2014, 16:32

Re: Jak schudnąć po ciąży?

18 kwie 2016, 12:40

Ja polecam sport. Od jakiegoś czasu latam na siłownię Artis Wellness Club na Wilanowie, na specjalne zajęcia dla mam i naprawdę jest super. Nie tak ciężko jak się spodziewałam. Co prawda mam zakwasy ale to raczej przyjemny ból ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak schudnąć po ciąży?

07 cze 2016, 09:05

Pamiętaj,że tutaj nic nie przychodzi od razu i wszystko wymaga czasu,w szczególności odchudzanie po ciąży,warto oczywiście być aktywną fizycznie i regularnie ćwiczyć,a dodatkowo stosować odpowiednią dietę,to bardzo ważne.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 314
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jak schudnąć po ciąży?

06 lip 2016, 16:22

Ja przez prawie 2 lata miałam nadliczbowe kilogramy po dwóch ciążach. Czułam się z tym okropnie - najgorszy był brzuch i wisząca fałda skórna, która uwidoczniała się tym bardziej, że jestem po 2 cesarkach :ico_zly: Koniec końców wzięłam się za siebie: zaczęłam jeść mniej i zdrowo, ćwiczę na orbitreku - na więcej aktywności fizycznej nie mam czasu, bo wróciłam do pracy i choćbym chciała, to nie jestem w stanie się rozerwać na strzępy. Od roku łykam olej z wiesiołka (Gal), który też pomaga i przy okazji ma mnóstwo właściwości prozdrowotnych. Chudnę powoli, ale nie chodzę głodna, mam więcej energii i na liczniku już 23kg mniej :ico_urodzinki: :-D

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości