Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

12 wrz 2007, 13:00

Hejka!!! Ja właśnie wczoraj rozpoczęłam pracę. Jak na razie 2 dni w tygodniu po 8 godzin, ale z czasem będzie się to zwiększać. W tym czasie moim skarbem opiekuje się mama. Bardzo się ciesze że jednak się na to zdecydowała, bo było trochę obaw czy da sobie radę z dzieciątkiem przy swojej chorobie. Na razie nie narzekamy i wiem że Krystianowi jest tam dobrze i nic złego się mu nie może zdarzyć.
Chociaż strasznie ciężko było mi go zostawić, to muszę przyznać, ale cóż zrobić. Skoro obiecałam szefowi że wrócę we wrześniu to musiałam wrócić.

Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 wrz 2007, 20:27

My na razie dw razy zostawilismy Tosie popołudniu z babcią na 3 h i póki co jest dobrze, Tosia jest grzeczna....jeszcze musimy przetestować drugą babcię i ciocie bo niestety musza sie podzielic obowiązkami bo każda z nich pracuje... ale bardzo sie cieszę, że wszyscy zaoferowali swoją pomoc. :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 wrz 2007, 21:27

a czemu nie przedszkole?? Tam przynajmiej dzieci maja sie z kim pobawic, a nie ze starymi siedziec heh :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 wrz 2007, 08:24

Może dlatego, że Tosia nie ma jeszcze dwóch miesięcy, więc zabawa raczej jest ograniczona :-D Ale jak dorosnie oczywiście, że pójdzie do przedszkola!

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

14 wrz 2007, 10:22

A ja mam straszne obawy co do powrotu do pracy mimo ze wracam do niej w pazdzierniku i wlasnie strasznie sie obawiam zaprowadzac mojego synka do zlobka bedzie mial 7miesiecy juz ale obawiam sie czy sie nim tam dobrze zajma i czy maly sie jakos przyzwyczaji czy nie bedzie plakac i wogole jak to kazda mam mysle ze tylko ja sie nim potrafie dobrze zajac wiem co i jak kieedy ma ochote na zabawe a kiedy na spanie ale mam nadzieje ze jakos damy rade. .bo taka opiekunke do domu na pare godzin to spory wydatek jest

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 wrz 2007, 11:20

Tosia_84, a w ogole sa żłobki dla 7-miesiecznych dzieciaczków? U nas przyjmuja do żłobka dzieci, ktore mają skonczone 18 miesiecy.

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

14 wrz 2007, 11:33

Tu gdzie ja mieszkam czyli w lublinie to przyjmuja juz od 3miesiaca.Ja to najgorsze mam obawy w tym ze opiekunki nie zajma sie nim tak jak ja.ale mysle ze jak by takie zlobki byly zle czy cos to nawet by ich nie otwierali i ludzie by nie polecali.Oczywiscie ze chciala bym jak najdluzej malenstwo trzymac w domu ale niestety zeby takie malenstwo mialo zapewnione wszystko to trzeba cos poswiecic.ale miejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrz.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 12:06

Tosia_84, - ja tez sie zastanawiamnad żłobkiem .. prywatnym wprawdzie ..bo moze bede musiala do pracy pójść ... przeglądałam i w wa-wie generalnie od 6 ..ale mozna znalesc i od 4

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

14 wrz 2007, 12:32

oj złobek to nie dla mnie i z doswiadczenia kolezanek wiem ze bardzo szybko rezygnowaly z tych zlobkow....ja jakos daje rade choc jest ciezko szczegolnie dwa dni w tygodniu kiedy mam do 20.00 i mala mmnie nie widzi cos musze pokombinowac zeby to zmienic bo swiadomosc rozlaki caly dzien jest tragiczna..

a co do zlobkow to moze sie myle moze sa jakies spoko ale w mojej miejscowosci niestety nie ma....

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

14 wrz 2007, 12:42

Jak bym mogla to bym sie nawet nie zastanawial nad zlobkiem tylko ze chlopak pracuje,mama jego tez ja niestety nie mam rozicow takze nawet nie mam go z kim zostawic z rodziny takze pozostaje mi zlobek,A z opiekunkami to tez roznie bywa tyle sie mowilo o nianiach ze dzieci bily i wogole a taka nianai na 5dni w tyg to troszke wydatek mniej wiecej opiekunce sie placi ok 600zl

[ Dodano: 2007-09-14, 12:48 ]
Gosia a ile tak mniej wiecej za prywatny zlobek sa oplaty bo ja tezbym wolala do prywatnego niz do publicznego ale jak szukalam w necie o prywanych w lublinie to nic nie pisze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość